Гібридні сонячні електростанції

Проєктування. Доставка. Монтаж.
Гарантійне і сервісне обслуговування
Детальніше
Energy storage
Промислові системи
акумулювання енергії
Проєктування. Доставка. Монтаж.
Гарантійне і сервісне обслуговування
Детальніше
Сучасні інтелектуальні мережі та системи розподілу електроенергії
Ми показуємо Вам, як інновації в енергосистемах світу допомагають здійснити один з найрадикальніших переходів в історії людства – від централізованої енергетичної системи до найбільш децентралізованої, локальної і найефективнішої системи гнучких розподільних мереж, з інтеграцією сонячних і вітрових електростанцій.
Системні стандарти роботи, визначені нашими досвідченими інженерами, гарантують професійні та ефективні рішення поставленої клієнтом задачі.
Реалізовані проекти
 • Промислові сонячні електростанції
 • Storage Projects
 • Енергія вітру і сонця традиційно вважаються такими, що мають обмеження, пов'язані з властивою їм уривчастістю, але у поєднанні з системами накопичення енергії дають надію на надійну, розподілювану енергію. Будівництво гібридних систем генерації з джерел поновлюваної енергії, мабуть стане новим захоплюючим рубежем в декарбонізації глобальної енергетичної системи світу.
 • Згідно з прогнозами, до 2021 року потужність встановлених об'єктів відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в Україні збільшиться до 13,8 ГВт. Станом на 1 квітня 2020 року, в країні встановлено понад 5,4 ГВт об'єктів сонячної енергетики, а це 71% всіх генеруючих ВДЕ в Україні.
 • До 2040 року потужність систем storage projects у світі збільшиться в 120 разів. Сукупний обсяг енергії цих систем energy storage solution досягне позначки в 4584 ГВт / год.
Використання енергії сонця і вітру - запорука чистого майбутнього!

Українська енергосистема є однією з найменш гнучких у світі. Доля вироблення базової атомної енергії в країні перевищує 50% при цьому дефіцит балансуючих потужностей в країні ще до початку будівництва ВИЭ складав не менше 10%.

Причини швидкого розвитку ринку energy storage systems

• Стрімке зростання генерації renewable energy (близько 20% в світі до 2030 року)
• Зменшення вартості систем storage technology (LCOE) до 120 доларів США за мегават-годину до 2023 року.
• Швидке зростання кількості електротранспорту (близько 20% світового автопарку можуть стати електричними до 2030 року)

Економічні переваги систем накопичення енергії

• Зниження фінансових втрат для учасників ринку електричної енергії в цілому, завдяки здатності швидко реагувати на потреби енергетичної системи за максимально короткий проміжок часу;
• Балансування волатильності цін на оптовому ринку електричної енергії в періоди нерівномірних змін попиту і пропозиції (пікових навантажень), тим самим зменшивши загальні витрати споживачів на електроенергію;
• Оптимізація рахунків за електроенергію при піковій тарифікації.

Прогноз розвитку ринку систем накопичення в Україні (за оцінками Укренерго)

1.5 ГВт потужностей систем накопичення енергії необхідно встановити енергосистемі України до 2023 року з них:
• Первинне регулювання частоти (FCR) потужністю в 200 МВт (ємність 300 МВт / годин)
• Вторинне регулювання (FRR) потужністю в 500 МВт (ємність 1000 МВт / годин)
• Регулювання пікових навантажень (peak shifting)) потужністю в 800 МВт (ємність 3200 МВт / годин)

Інтеграція об'єктів ВДЕ і систем Energy storage
Перші пілотні проекти в Україні

Для інтеграції ВДЕ необхідна гнучкість енергосистеми, якій зараз в Україні не вистачає. Поряд з високоманевреної генерацією важливим джерелом гнучкості є системи накопичення енергії на основі електрохімічних батарей.

Існує законодавча невизначеність статусу систем зберігання на ринку енергії і послуг – як одночасно виробника і споживача, це істотно впливає на оподаткування. Крім того, в існуючих бізнес-моделях жоден окремий джерело доходів не забезпечує повернення інвестицій, і необхідно складати разом доходи від надання різних послуг для створення більш-менш надійного грошового потоку.

Системи накопичення енергії, що приєднуються безпосередньо до мережі розподілу, будуть заробляти на ринках електроенергії, допоміжних послуг та потужності, надаючи послуги резерву, регулювання частоти або торгуючи ел. енергією на внутрісуточних ринку.

Ряд компаній заявила про перші пілотні проекти в Україні, де йдеться або про невеликі пілотні проекти для визначення працездатності бізнес-моделі, або взагалі тільки об техніко-економічне обгрунтуванні передбачуваного будівництва (приклад роботи французької RTE в мережах Укренерго).

Запрошуємо до співробітництва
 • Проектування і реалізація гібридна сес для підприємства.
 • Проектування і реалізація гібридних систем енергопостачання (сонячна і вітрова генерація) і модульних систем накопичення енергії для підприємств.
 • Проектування і реалізація систем накопичення енергії для виробництва
 • Проектування і реалізація систем накопичення електричної енергії для розподіленої енергетики, в тому числі з поновлюваними джерелами енергії
 • Проектування і реалізація систем зберігання енергії для балансування навантажень в мережах енергомережевих компаній
 • Проектування і реалізація систем накопичення електричної енергії для тягових мереж міського електричного транспорту
Детальніше
Отримати комерційну пропозицію
Новини
Детальніше
21.01.2022
Нове біоінспіроване вирішення проблеми деградації літій-іонних акумуляторів
В рамках зусиль для боротьби з деградацією літій-іонних акумуляторів вчені з Китаю спробували наслідувати природні захисні механізми, вироблені багатьма...
Детальніше
14.01.2022
Перша літій-іонна батарея зійшла з конвеєра шведської компанії Northvolt
Перша літій-іонна батарея зійшла з конвеєра шведської компанії Northvolt У вівторок компанія Northvolt відсвяткувала введення в експлуатацію своєї гігафабрики Northvolt Ett...
Детальніше
28.01.2022
Промислові СЕС та накопичення енергії становитимуть 62% від приросту потужностей у США у 2022–2023 роках.
Очікується, що в найближчі два роки в США буде введено 78 ГВт потужностей, що генерують, з яких 49 ГВт припаде на промислові сонячні елктростанції і системи...
Сделать заявку