Главная > Новини > BYD Battery-Box досягає найвищої позиції в оцінці ефективності зберігання енергії 2019 року

BYD Battery-Box досягає найвищої позиції в оцінці ефективності зберігання енергії 2019 року

Берлінський університет технологій та економіки (HTW) оцінив ефективність провідних систем накопичення енергії в поєднанні з різними інверторами.

Система акумуляторних батарей BYD Co Ltd, одного з найбільших в світі виробників акумуляторних батарей, була визнана найефективнішою системою накопичення енергії в останньому оцінюванні, проведеному Берлінським університетом прикладних наук (Berliner Hochschule für Technik und Wirtschaft – HTW) Stromspeicher-Inspektion 2019. Вже другий раз поспіль акумуляторна батарея BYD не тільки досягає вищого рангу, але й домінує у топ-10 комбінацій систем рейтингу – претендує на шість позицій разом з інверторними системами таких партнерів , як KOSTAL і SMA.

На додаток до вивчення загальної ефективності системи систем накопичення енергії, дослідники також поставили питання про те, чи може  комбінація фотоелектричних систем і акумуляторних систем в житлових будинках реально знизити викиди CO 2 . Команда HTW перевірила баланс CO 2 джерела живлення для різних житлових будинків з дуже ефективними і менш ефективними системами зберігання фотоелектричної енергії. Результати показали, що внесок у захист клімату та скорочення викидів CO 2 сильно залежить від загальних втрат в системі.

«Цей висновок робить доступність надійних даних та прозорість щодо загальної ефективності системи ще більш важливою для кінцевих користувачів, які прагнуть зробити внесок у більш екологічне середовище, в доповнення до пошуку ефективного та економічно ефективного рішення для використання поновлюваних джерел енергії», – сказала Джулія Чен, директор по світових продажів BYD Batteries.

Опитування по перевірці систем зберігання енергії за підтримки Федерального екологічного фонду Німеччини (DBU) спрямований на забезпечення більшої прозорості та порівнянності даних, щоб допомогти установникам та споживачам вибрати найкраще рішення на основі достовірних фактів. Таблиці постачальників часто надають обмежені дані, що ускладнюють порівняння специфікацій, а також не можуть забезпечити загальну ефективність всієї системи, включаючи акумулятор і інверторне систему. Результати випробувань HTW показують, що висока ефективність батареї не є гарантією найвищої загальної ефективності системи. Вирішальні фактори також включали низьку конверсію і низькі втрати в режимі очікування всієї системи зберігання. Для участі в дослідженні було запрошено більше 60 виробників і постачальників найбільш активних у Німеччині брендів зберігання фотоелектричних систем.

«Ми раді бути визнаними найефективнішою системою накопичення енергії вдруге поспіль разом з нашими партнерами по інверторній системі», – додала Чен. «Дані опитування, представлені HTW Berlin, демонструють, наскільки важливо забезпечити повну прозорість відносно загальної ефективності системи, рівня ефективності під час циклів зарядки і розрядки і втрат у режимі очікування. Тільки з такою повною прозорістю і надійними даними установники і кінцеві користувачі можуть вибрати найбільш підходящу систему для домашнього зберігання енергії».

О BYD

BYD Company Ltd. є одним з найбільших приватних підприємств Китаю. З моменту свого заснування в 1995 році компанія швидко накопичила солідний досвід в області акумуляторних батарей і стала неухильним прихильником сталого розвитку, успішно розширюючи свої рішення в галузі поновлюваних джерел енергії в усьому світі, працюючи в більш ніж 50 країнах і регіонах. Створення енергетичної еко системи з нульовими викидами, що включає в себе доступне виробництво сонячної енергії, надійне зберігання енергії і передові електрифіковані технології, зробило її лідером в області енергетики і транспорту. BYD цінують на Гонконгській і Шеньчженьській фондових біржах. Більш детальну інформацію про компанію можна знайти на http://www.byd.com.