Главная > Новини > Форум: Балансування ОЕС України та розвиток систем накопичення енергії 19 лютого 2020 року

Форум: Балансування ОЕС України і розвиток систем накопичення енергії 19 лютого 2020

Світовий тренд використання накопичувачів в енергетиці поступово набуває популярності. Впровадження даної технології надасть споживачам більше свободи в управлінні навантаженнями і частково скоротить їхні витрати на розширення.

За рахунок накопичувачів генерація зможе оптимізувати режими роботи обладнання, мережі – оптимізувати завантаження, а споживачі – вирівнювати своє споживання і зберігати електроенергію для майбутнього використання. Якщо дивитися глобально, то очікуваний технологічний прорив в області зберігання енергії зможе кардинально знизити обмеження на шляху розвитку відновлюваних джерел енергії, вдихнути в них друге життя і в перспективі радикально змінити самі принципи роботи електроенергетичних систем.

Експерти відзначають, що ринок накопичувачів електроенергії для енергетики – один з найперспективніших ринків високих технологій в світі, що демонструє експоненціальні темпи зростання. McKinsey Global Institute включив цей тип технологій в число 12 найбільш значущих для розвитку світової економіки. За прогнозом Bloomberg New Energy Finance, за 2016-2030 роки обсяг інвестицій в системи накопичення електроенергії перевищить $ 100 млрд.

Далі надаємо відео-звіт форуму