Главная > Рішення > Сонячні електростанції > Комерційні СЕС > СЕС для елеваторів 553,5 кВт (компенсація власного вжитку)

Промислова СЕС для елеваторів потужністю 553,5 кВт ( компенсація власного споживання)

Сонячна електростанція потужністю 553.5 кВт
(компенсація власного споживання)

“Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути технічні характеристики на прикладі готового рішення промислової сонячної електростанції, для елеваторів, потужністю 553,5 кВт з компенсацією власного споживання, яку Ви можете замовити і купити в нашій компанії.

Виходячи з нестабільності на енергоринку нашої країни, використання сонячної електростанції дозволить Вам не тільки істотно заощадити на оплаті за електроенергію і підвищити рентабельність підприємства, а й отримати енергетичну незалежність від зовнішніх енергомереж, а саме безперебійне і якісне отримання електроенергіі. С урахуванням щорічного підняття тарифів на електроенергію і при ціні в 3 грн окупність даної інвестиції орієнтовно становить 3,5-4 роки.

Для отримання економії на електроенергії, що споживається підприємства доцільно встановити сонячну електростанцію для компенсації власного споживання без використання «Зеленого тарифу».

Наша пропозиція грунтується на тому, щоб оптимізувати енергоспоживання, позбавляючись від зайвих фінансових витрат і знижуючи енергоспоживання, на прикладі одного із наших об’єктів – елеватора потужністю 150 тис. тонн в Миколаївській області.

Більшість елеваторів нашої країни працюють на морально і фізично застарілому електрообладнанні, зробленому 20 і більше років тому. Не проводиться обслуговування і плановий ремонт. Основними недоліками даного електрообладнання є високе енергоспоживання.

За результатами проведеного аудиту розроблени рекомендації, реалізація яких дозволить отримувати додаткову економію в 300 тис. грн. щорічно на рахунках на електроенергію.

В результаті проведення технічного аудиту, нами виявлено безліч несправностей і недоліків в системі енергопостачання:

– в електроустановці підприємства 2 КТП – 630/10 / 0,4 кВ та 2 КТП – 400/10 / 0,4 кВ виявлені недоліки які призвели до великих втрат електроенергії на холостий хід трансформаторів (180кВт / сут – 512 грн / добу);

– зношені кабельні лінії, муфти та контактні з’єднання;

– несправні конденсаторні установки (компенсація реактивної потужності, сума втрат більше 4000 гривень на місяць);

– некоректний розподіл потужності на понижуючих трансформаторах;

      

      

За результатом аудиту нашою компанією було запропоновано:

– провести ремонт трансформаторів 630 кВА, 400 кВА (заміна масла, прокладок і т.д.);
– замінити кабельні лінії (зробити випробування опору ізоляції), з’єднувальні муфти і контактні з’єднання;
– замінити несправні комплектуючі на конденсаторних установках;
– розподілити потужність споживачів на трансформаторах, враховуючи річне споживання електроенергії підприємством.

Перший етап, оптимізація енергоспоживання:

– ремонт і профілактичне обслуговування КТП 630 кВА, 400 кВА;

– перерозподіл навантажень відповідно до технологічних процесів підприємства;

– лабораторні випробування обладнання КТП, кабельних ліній;

– установка автоматики контролю фаз і напруги для захисту електродвигунів;

Другий етап, проектування та встановлення СЕС:

Нашою компанією запропоновано встановити сонячну електро станцію для компенсації власного споживання даного підприємства. При аналізі річного споживання електроенергії елеватором 421 МВт був проведений розрахунок і підбір обладнання сонячної електростанції потужністю 553,5 кВт. для компенсації власного споживання підприємством

Перевагою даного методу є простота його реалізації. Відсутність необхідності в збільшенні приєднаної потужності підприємства, займатися бюрократичними питаннями оформлення документів в енергопостачальною компанією.

Необхідно підкреслити, що у вечірній / нічний час сонячна станція не зможе покривати ваше енергоспоживання, тому компенсовано буде тільки денний споживання. Для цього мається на увазі використання спеціальних інтелектуальних аналізаторів мережі (smart logger), балансуючу споживану і генеруючу потужність електроустановки.

Генерація Кількість,
kВт · год
Ціна за 1 кВт  год, грн. Разом
Вартість електроенергії, вироблюваної (денна вироблення) СЕС за рік, грн. 610 400 3 1 831 200
Вартість спожитої електроенергії підприємством з системи АСКУЕ (цілодобове споживання) за рік. 421 000 кВт 3 1 263 000

 

Смарт логгер GoodWe SEC 1000 для аналізу споживання ел. енергії та балансування потужності генерації СЕС

 

Інтелектуальний контролер енергії здійснює збір і аналіз даних в режимі реального часу і передає їх на SEMS портал моніторингу даних. Автоматично регулює вихідну реактивну потужність, коефіцієнт потужності і інші параметри сонячної електростанції, обмежує вихід змінного струму в мережі, що дозволяє розподіляти системні ресурси більш ефективно.

 

 

Інтелектуальний контролер енергії здійснює збір і аналіз ел. мережі в режимі реального часу і передає їх на SEMS портал моніторингу даних. Автоматично регулює вихідну реактивну потужність, коефіцієнт потужності і інші параметри сонячної електростанції, обмежує вихід змінного струму в мережі, що дозволяє розподіляти системні ресурси більш ефективно.

 

Smart Meter

Призначений для балансування генерації енергії СЕС з споживаної навантаженням електроустановки від мережі. Оперативно визначає значення напруги, струму, реактивної потужності, коефіцієнта потужності і частоти для передачі їх в систему моніторингу даних.

 

 

 

 

 

 

 

При належному проектуванні СЕС та реконструкції існуючої електроустановки підприємства в подальшому можливо при мінімальних витратах часу і коштів укласти договір «Зеленого тарифу».

 

Розрахункова генерація СЕС потужністю 553.5 кВт становить 610.4 мВт / рік

Результати роботи системи змодельовані відповідно до міжнародних баз даних ліцензійного ПЗ PV SYST radiation databases.

Економічний ефект від впровадження СЕС становитиме 1 831 200 грн. в рік (тариф 3 грн / кВт.)

Баланс і основні результати генерації СЕС

Техніко-економічне обґрунтування проекту СЕС 553.5 кВт

Техніко-економічне обґрунтування Одиниці виміру Разом
Загальні інвестиції на придбання і монтаж обладнання $ 310 500
Загальні інвестиції на придбання і монтаж обладнання грн. 8 383 500
Термін окупності інвестицій років
Курс валют 27 грн./$

Інвестиції

Інвестиції Одиниці виміру Разом
Будівництво СЕС під ключ $ 290 980
Проект СЕС $ 11 420
Експертна оцінка стану покриття будівлі $ 2 000
Організація системи АСКОЕ $ 6 100
Орієнтовний обсяг інвестицій складе 310 500 $

У разі придбання обладнання в лізинг, обсяг стартових інвестицій на будівництво СЕС потужністю 553,5 кВт скоротитися на 61% і складе 121 044 $

 

Лізинг обладнання

Оскільки закупівля основного обладнання займає до 70% фінансових витрат на будівництво СЕС, для Вас надається можливість придбати його в лізинг. Подібні угоди зараз досить популярні і не поступаються формам звичайного кредитування. Ви можете скоротити розмір початкових інвестицій в будівництво СЕС більш ніж в 2 рази.
Лізинг дозволяє експлуатувати обладнання протягом визначеного договором періоду часу, за цей час підприємство виплачує лізинг за рахунок зменшення рахунків на ел. енергію. Сам об’єкт лізингу стає заставним майном до закінчення виплати його вартості лізингу.

Ставка придбання обладнання в лізинг становить близько 10-12% річних в євро.
Серед головних переваг лізингу можна виділити те, що придбане обладнання буде застраховано, клієнт істотно заощаджує первинних капіталовкладень і збільшує рентабельність власного бізнесу.
Сьогодні послуга лізингу обладнання вважається найбільш оптимальним і вигідним фінансовим рішенням для розвитку і просування Вашого бізнесу.

Компанія «Еко Про +» пропонує співпрацю тим клієнтам, для яких в пріоритеті – оптимальне використання фінансових коштів, розвиток власних промислових підприємств.

 

* Ціна на фотоелектричні модулі дійсна до 31 січня 2020 року (згідно з Рішенням Комітету ВР України з питань податкової політики про скасування податкових пільг для імпортерів обладнання для сонячних і вітроелектростанцій).

Дані надані на прикладі реалізованого проекту в Миколаївській області.

Для отримання детальної інформації звертайтеся до наших фахівців, так само ви можете заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з вами.

Заповніть опитувальний лист і наші фахівці зроблять попередній розрахунок вашої СЕС