Главная > Електромобілі

Електромобілі

Оцінка стану авто

 

Сервісне обслуговування

 

Ремонт та перепакування батарей

 

Зарядні станції

   Часто кажуть, що найпростіший спосіб переконати людей купити електромобіль – дати їм можливість протестувати його.
Головною проблемою, ймовірно, є занепокоєння з приводу дальності пробігу, страх, який зазвичай розсіюється, коли хтось звикає щоранку прокидатися з повністю зарядженою батареєю. Я не зупинятимусь на цьому сьогодні, але наступною найбільш поширеною помилкою щодо електромобілів має бути довговічність тягової батареї або її потенційна відсутність.

Це зрозуміле занепокоєння; багато хто з нас звикли користуватися побутовими приладами, що працюють від батарей, що перезаряджаються, так званий ефект «пам’яті». Ефект викликаний багаторазовою зарядкою осередку до того, як він буде повністю виснажений, внаслідок чого осередок «забуває», що він може виснажувати себе далі. Літій-іонні елементи, що використовуються в електромобілях, насправді не схильні до ефекту пам’яті, але вони можуть знизити ємність пам’яті, якщо піддавати їх занадто великій кількості швидких зарядок або якщо їх керування температурою не сприймається всерйоз.
Nissan Leaf несе велику відповідальність за те, що акумулятори електромобілів недовговічні. Nissan відмовився від рідинного охолодження для пакету Leaf, а електромобіль вперше надійшов у продаж у 2012 модельному році, так що деякі ранні Leaf мали достатньо часу, щоб втратити до 20 відсотків ємності свого пакета.
Більшість електромобілів – це не Nissan Leaf
Як виявилося, на акумуляторну батарею електромобіля поширюється суворіша гарантія, ніж на решту автомобіля – закон вимагає, щоб автовиробники давали гарантію на акумулятори протягом як мінімум восьми років або 100 000 миль (160 000 км).

І, за винятком Nissan, кожен електромобіль, що продається сьогодні, оснащений рідинним охолодженням акумуляторної батареї як частиною системи управління батареями.
Компанія Tesla виробляє електромобілі досить давно, тому деякі її автомобілі накопичили величезні пробіги, надаючи реальні дані про деградацію батарей з часом.

Надіслати заявку