Главная > Ремонт та перепакування батарей

Ремонт та перепакування батарей

Оцінка стану авто

 

Сервісне обслуговування

 

Ремонт та перепакування батарей

 

Зарядні станції

 

Повербанк для дому з Б.В. АКБ електромобіля

 

 

Smart Battery Service виконує всі види діагностики високовольтних батарей електромобілів та ремонт гібридних автомобілів.

Наш сервіс виконує ремонт гібридів в Хмельницькому та тестує стан батарей гібридів та єлектромобілів не тільки на випробувальних стендах, але якщо потрібно, то і під час руху електромобіля, під впливом максимальних навантажень.
Реальний стан батареї та її залишкову ємність можна перевірити тільки спеціальним обладнанням провівши повний цикл заряд/розряд на випробувальному стенді.

заміна комірок АКБ Chevrolet Volt gen2

Реальний стан батареї та її залишкову ємність можна перевірити лише спеціальним обладнанням, провівши повний цикл заряду та розряду на випробувальному стенді.
Літій-іонні елементи, що використовуються в електромобілях, насправді не схильні до швидкого виходу з ладу, але вони можуть знизити ємність, якщо піддавати їх занадто великій кількості зарядів на швидкісних зарядних станціях 50кВт і більше.

Існує три основні види відмови високовольтних батарей електромобілів:
Термічна відмова, як правило, це перегрів. У кожному електромобілі присутні елементи системи рідинного охолодження які потрібно ретельно обстежувати особливо якщо це пов’язано з високовольтною батареєю.

заміна камірок батареї Chevrolet Volt gen2

Особлива увага пов’язана з конструктивом батарей Tesla model S до 2018 року випуску, як правило за цим слідують дуже серйозні наслідки і дорогий ремонт батареї електромобіля Tesla.

Механічна відмова – вплив вібрації, ламають пайку, потрапляння пилу вологи тощо.   Це хвороба електромобілів багатьох виробників і недбайливих водіїв, особливо якщо регулярно чіплятися корпусом батареї електромобіля за борюри, колію дороги тощо.

ремонт модулів батареї BMW i3

Батарея BMW i3 захищена в цьому плані дуже добре, та й охолодження призматичних Li ion  60Аh осередків  від Samsung дуже надійне.

Електрична відмова пов’язана, як правило, зі зменшенням ємності окремих осередків акб, модулів балансування БМС, контакторів, високовольтних елементів конструкції батареї.
У таких випадках ремонт високовольтної батареї доцільний і ефективний – за умови, якщо втрата ємності спостерігається у 25% осередків високовольтної батареї. У цьому випадку заміна комірок буде виправдана і дасть змогу ще довгий період експлуатувати електромобіль.

ремонт модуля БМС від Tesla model S

Не має сенсу ремонтувати високовольтну батарею, якщо діагностика батареї  єлектромобіля показала деградацію понад 30% осередків. У цьому випадку процес деградації ослаблених осередків буде незворотним, з наступним виходом з ладу.

Практичні поради:

Зазвичай під час вибору авто мало хто звертає увагу на ремонтопридатність і зручність ремонту високовольтних батарей електромобілів. Зазвичай ремонт батареї гібрида дуже дороге задоволення, ніж ремонт батареї електромобіля проводять блоковим методом, підбираючи модуль з близьким за параметрами ємності, як у інших модулів в батареї. В одному модулі, що складається з 5 – 12 осередків акумуляторів, виходить з ладу один або два осередки.

Ремонт батареї EV Smart

Здебільшого виробник авто під час складання батареї зварює осередки між собою, заміна одного осередку в цьому разі витратна і ненадійна, вартість заміни одного модуля починається від 10 000 грн і до 1000 уе у Tesla, тому варто звернути увагу на авто, у яких з’єднання осередків батареї зроблено болтовим з’єднанням (вартість заміни осередку до 2000 грн).

Діагностика батареї гібрида це окрема історія і, як правило, часте явище, оскільки батареї працюють з максимальними струмами в момент рушання гібрида з місця. Більше того кількість повних циклів заряд/розряд на день може досягати 5 і більше, що істотно скорочує термін служби Li ion осередків (особливо це стосується любителів швидкого старту).  Як правило, чим менша ємність батареї гібрида (2.5 кВт), то тим швидше вони виходять з ладу, приклад Ford (С-MAX, Fusion).   Одним словом не все так просто як хотілося б, але безсумнівно вибір електромобіля вартий того! Одним словом не все так просто як хотілося б, але безсумнівно вибір електромобіля вартий того!

Наше СТО єлектромобілів в Хмельницькому надає широкий спектр сервісних послуг в різних форматах, діагностика та ремонт електромобілів,  діагностика та ремонт батарей гібридів!

 

Надіслати заявку