Главная > Системи накопичення енергії у лізінг !

Системи накопичення енергії у лізінг !

ЛІЗИНГ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ENERGY STORAGE

Регуляторний орган НКРЕ проводить постійний моніторинг та технологічне обстеження енергетичних потужностей України. Національний регулятор прийшов до висновку, що генеруючі промислові  сонячні станції суттево розбалансують єлектромережі у єдиній  енергосистемі України. Необхідно використовувати європейські методи технічних рішень в модернізації систем балансування та розвантаження мереж. Це дозволить перейти до сучасної моделі з систем накопичення та розподілу електроенергії згідно досвіду европейських  сучасного енергетичного ринку. Використовувати необхідно прихований потенціал зеленої енергетики з системі накопичення, розподілу, балансування і регулювання потоками електроенергії. Зараз існує дисбаланс в електроенергетиці між секторами у виробництві енергії. Для його вирішення необхідно використовувати європейський метод накопичення і зберігання енергії з подальшим її використанням для реалізації його великих можливостей на ринку електроенергії в Україні.

Компанія «ЕКО-ПРО +» пропонує системи накопичення енергії лізінг  від Європейських виробників (TesVolt, Saft, Sonnen,) системи накопичення енергіх є комплексним рішенням для накопичення та управління обсягами енергії будь-якої форми генерації, так і накопичення надлишків від генерації. Дані системи накопичення енегрії можна застосувати в технологічних процесах по балансуванню і в регулюванні внутрішніх мереж великих промислових підприємств і енергетичних корпорацій України (Укренерго).

 

Наша компанія «ЕКО ПРО +» грунтуючись на двосторонньому меморандумі Укренерго та Європейського банку реконструкції та розвитку пропонує кредитну програму на придбання різного технологічного обладнання систем ENERGY STORAGE для промислових СЕС. А також інші інвестиційні програми на здійснення різних проектів з розвитку та накопичення електроенергії з ВДЕ для індивідуального користування і для великих промислових сонячних станцій, підприємств, корпорацій.

Придбати або замовити розрахунок системи накопичення енергії в лізинг ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії

Відправити заявку

Надіслати заявку