Главная > Системи акумулювання енергії

Системи акумулювання енергії

Сучасні системи накопичення енергії (energy storage system) припускають роботу в енергосистемі з метою насамперед до управління нашим енергопостачанням, щоб створити більш стійку енергетичну інфраструктуру і забезпечити економію коштів за рахунок застосування системи накопичення енергії підприемсту (на різниці тарифів за електроенергію) та для  приватного сектора.

Щоб допомогти Вам зрозуміти усі існуючі в світі підходи, що застосовується нині, ми умовно розділили системи зберігання енергії  на п’ять основних категорій:

– Акумулятори – електрохімічні ( BESS ) із застосуванням сучасні хімічні акумулятори, проточні батареї та супер конденсатори.
– Теплова енергія – уловлювання та накопичення тепла або холоду для виробництва електроенергії на вимогу або компенсації піків споживання.
– Механічне накопичення – інноваційні технології для використання кінетичної або гравітаційної енергії (маховики, вежі або шахти з вантажами) для накопичення і подальшого зберігання електроенергії.
– Водень – надлишок генерації’єлектрики від ВДЕ може бути перетворений на водень за допомогою електролізу. Накопичений об’єм водню за допомогою паливних комірок швидко і дуже екологічно чисто перетворюється на електроенергію.
– Насосна гідроенергетика – створення великих гідроакумулюючих установок, з перекачуванням з різних резервуарів води.

Надіслати заявку