Главная > Заходи

Заходи

участь у виставці “Велике відновлення” м. Київ 2023 рік

Ми йдемо в ногу з часом і завжди прагнемо бути в курсі новітніх технологій у сфері ВДЕ. Для цього ми проводимо і беремо участь у виставкових заходах, демонструючи сталий розвиток наших компаній  та нашої продукції  а саме – систем накопичення енергії для промислового та побутового використання.  Наша участь з демонстрацією зразків наших виробів у виставці “Велике відновлення” у 2023 році у місті Київ.

 

Міжднародна виставка SEF 2019, Эко Про +

Міжнародна виставка та форум стійкої енергетики SEF 2019 центральної и східної Європи

Наша компанія “Еко про+” е постійний експонент міжнародної виставки SEF 2018-2020 по системам акумулювання, які проходили у виставковому центрі м. Київ. Виставка була присвячена розвитку відновлюваної енергетики та енергоефективності в Західній і Східній Європі. За період участі у виставці стенд нашої компанії оглянула велика кількість представників вітчизняних і зарубіжних компаній, зайнятих у сфері енергетики. За кількістю перспективних контактів і проведених переговорів можна з упевненістю констатувати про високу результативність заходу.

 

Тренінг для сервіс партнерів від компанії GoodWe

22 листопада 2019г. команда наших фахівців провела спільно з компанією Goodwe навчальний тренінг з інсталяції новітнього обладнання Godwee. Програма навчання була спрямована на обмін цінними знаннями і досвідом з експертами компанії Goodwe за програмою Solar Academy. Також тренінг був спрямований на набуття практичних навичок налагодження і встановлення систем моніторингу SEMS Portal і нової лінії гібридних інверторів. Після успішного завершення тренінгу, фахівці нашої компанії застосували ці знання при монтажі СЕС 1МВт в Херсонській області.

 

Міжнародна рада з великих енергетичних систем є глобальною некомерційною організацією в світі.

Провідні фахівці нашої команди у 2019 р. стали членами Міжнародної Ради з питань великих електричних систем CIGRE і працюють в області інтеграції ВДЕ в Загальну Енергосистему України (ЗЭУ). У лютому 2020 року на засіданні Укренерго представники нашої компанії, спільно з СIGRE виступили зі світовим оглядом технологій систем зберігання енергії (ESS). У доповіді були представлені технології, які отримали широке розповсюдження і новітні перспективні розробки в сфері ESS.

 

Надіслати заявку