Главная > Підземне краплинне зрошення на сонячній енергії 100Га

Підземне краплинне зрошення на сонячній енергії 100Га

Комплексне рішення системи підземного зрошення полів 100Га з енергопостачанням від гібридної СЕС 60 кВт

Сучасні системи поливу полів є запорукою стабільно хорошого врожаю у зв’язку зі збільшенням середньорічної температури та клімату особливо на півдні України. Сонячне зрошення полів з автоматичною подачею води та поживних речовин у достатній кількості безпосередньо під коріння рослин є важливим фактором у їх якісному та здоровому розвитку.

Краплинний полив на полі це в першу чергу підземне зрошення підґрунтя – найкращий варіант зі всіх способів поливу, дозволяє ефективно використовувати кожну краплю води.

Швидка, ефективна та безпечна доставка добрив безпосередньо до коріння рослин. Краплинний полив великих площ з подачею добрив має додаткові переваги: ​​добрива не потрапляють у поверхневі стоки, наприклад, під час дощів, також істотне зменшення витрат на придбання добрив та ефективності їх застосування. Більш того, при цьому значно знижується хімічне забруднення ґрунту, що так само істотно впливає на врожайність сільськогосподарських культур.

 

 

Цей варіант системи крапельного зрошення полів з подачею вологи та добрив має такі переваги:

 • Добрива не потрапляють у поверхневі стоки, наприклад під час дощів, суттєве зменшення витрат на придбання добрив та підвищення ефективності їх застосування. Більш того, при цьому значно знижується хімічне забруднення ґрунту, що також впливає на врожайність сільськогосподарських культур.
 • Підвищення аерації ґрунту – дрібні частинки ґрунту не вимиваються, поверхня залишається пухкою, зменшується ущільнення ґрунту, покращується ріст та розвиток кореневої системи.
 • Збереження поверхні ґрунту сухий ускладнює проростання насіння бур’янів, отже, потрібно менше гербіцидів та поверхневих обробітків ґрунту культиваторами.
 • Висока ефективність. Менше випаровування води, немає перезволоження та замикання, немає вивітрювання та розтріскування ґрунту.
 • Немає пошкоджень краплинних ліній людьми (захист від вандалізму та крадіжки), тваринами та птахами. Система не заважає пересування та роботі сільськогосподарської техніки. Завдяки розташуванню у ґрунті зменшується шкідливий вплив сонячної радіації та погоди, що дозволяє експлуатувати систему без заміни протягом багатьох років.
 • Знижується ризик зараження рослин грибковими хворобами, оскільки поверхня ґрунту, стебла та листя залишаються сухими.
 • Ідеальний варіант для зрошення садів та виноградників. Коренева система розвивається в більш глибоких горизонтах ґрунту, і немає жодних перешкод для роботи ґрунтообробної, збиральної та іншої техніки.
 • Поліпшення якості та збільшення врожайності внаслідок високої ефективності даного способу зрошення.
 • Низькі експлуатаційні витрати та низькі трудовитрати.

 

Висока врожайність більшості культур (в 2 рази), а кукурудза – в 2,5!

Можливість одержання двох урожаїв на рік (різних культур)

 

Система поливу на сонячних батареях окупністю до трьох років!

Екологічність

Скорочення кількості використовуваних гербіцидів та фунгіцидів, вирощується більш екологічна продукція! Всі матеріали Європейської якості абсолютно екологічні і безпечні для навколишнього середовища, а як опорні стіни служить сам грунт, не порушуючи екологію.

Універсальність

Система зрошення на сонячних батареях це економія під час поливу і після закінчення поливного сезону з генерацією електроенергії на ферму або тракторну бригаду для зменшення рахунків за електроенергію протягом усього календарного року.

Економічність

Сонячна електростанція для фермера на полі – це повна відсутність витрат на енергоресурси (дизель, електроенергія). Економія на паливі для роботи аналогічних систем на мотопомпах становить понад 250 тис./рік. Зменшення кількості використовуваних гербіцидів та фунгіцидів. Застосування насосів та додаткового обладнання меншої потужності та вартості, трубопроводів меншого діаметра зменшує витрати води, що знижує обсяг інвестицій на покупку системи. Системи автономного водопостачання та зрошення це в першу чергу економія води, якщо при поверхневому зрошенні втрати вологи до 40% за рахунок випаровування, туманного утворення, поверхневого стоку та вивітрювання.

Довговічність

Гарантований термін експлуатації матеріалів та обладнання понад 10 років.

 

Єдина система інженерних рішень – це головна перевага до виконання складних завдань професійного зрошення полів фермерського господарства.

Ефективність дистанційного керування з онлайн контролем та керуванням  основними режимами роботи вузлів системи зрошення полів дозволяє забезпечити повну автоматизацію, віддалено (з мобільного телефону), різних режимів роботи вузлів та перемикання секторів полів системи зрошення.

Система поливу на сонячних батареях дозволить фермеру бути незалежним від цін на енергоресурси і за необхідності додатково (не поливного дня) постачати електроенергією інші об’єкти фермерського господарства.

Грамотно підібрана автоматика забезпечить автоматичну подачу добрив безпосередньо до кореневої системи з триразовим зменшенням їх кількості та зрошення території за заданим графіком, дистанційний контроль основних параметрів системи: температури, вологості ґрунту, витрати та РН води, кількість атмосферних опадів та багато інших.

Гібридна СЕС 60 кВт за ФЕМ – за ємністю АКБ 40 кВт/год

Сонячна електростанція для фермера на полі забезпечить повністю незалежним та автономним енергопостачанням комплект насосного обладнання для підземного зрошення поля, саду до 100 га.

 • Сонячна електростанція для фермера на полі забезпечує роботу системи зрошення цілодобовим енергопостачанням (залежно від потужності навантаження).
 • Річна генерація системи при цілорічному використанні становитиме 79 000 кВт * годин на рік.
 • Собівартість генерованої електроенергії (не більше 1,5 грн/кВт) що значно нижча ніж у енергопостачальних компаній, відсутність в установці дорогих ліній електропередач.
 • Система зберігання енергії (АКБ) дозволить забезпечити об’єкт безперебійним живленням під час недостатньої активності сонця (термін служби 10 років). Що дозволить виключити витрати на придбання палива для дизельних або бензинових генераторів (можуть становити понад 250 000 грн.).
 • Можливість забезпечувати електроенергією фермерське господарство поза поливним сезоном (9 місяців).
 • Конструктив системи кріплень ФЕМ дозволяє швидку установку на початку поливного сезону та демонтаж після його закінчення.
 • Термін служби системи щонайменше 20 років.

З нами Ви отримуєте якісну, надійну, технологічну та енергонезалежну систему.

Представлене сонячне зрошення полів для фермерів, оформляється за державною програмою кредитування МСБ.

7% – для клієнтів з виручкою до 50 млн. грн. * (Може бути знижена до 5% у разі найму 2 осіб протягом I кварталу користування кредитом)

9% – для клієнтів з виручкою понад 50 млн. грн. * (Може бути знижена до 5% протягом терміну дії кредитної угоди – по 0,5% за кожного додатково найнятого працівника)

Для замовлення системи зрошення на сонячній енергії з підґрунтовим краплинним поливом прохання зв’язатися з нашими спеціалістами за тел. +38 067 512 5757 або надішліть запит на ел. пошту: office@energystorage.com.ua.

 

 

Надіслати заявку