Главная > Повербанк для дому з Б.В. АКБ електромобіля

Повербанк для дому з Б.В. АКБ електромобіля

Оцінка стану авто

 

Сервісне обслуговування

 

Ремонт та перепакування батарей

 

Зарядні станції

 

Повербанк для дому з Б.В. АКБ електромобіля

                 Б.В. аккумулятор електромобіля –  повербанк 15кВт/год для будинку!

Ідея застосування акумулятора електромобіля замість повербанку для будинку відносно не нова, в інтернеті багато пропозицій з таким використанням, але на жаль щодо невеликих однофазних систем ємністю до 5 кВт/год. Такі системи малопотужні, примітивні та найбільше підходять для невеликих квартир чи дачних будинків.

Ми  Вам пропонуємо масштабоване рішення повербанку для дому в кілька разів дешевше, ніж коштує новий аналогічний високовольтний акумулятор. Рішення замінити батарею на електромобілі зазвичай приймають власники єлектромобіля  після деградації батареї 20% від початкової ємності це орієнтовно 4 роки його пробігу. При цьому ресурс батареї більше 500 циклів (20 років роботи) при роботі в режимі джерела безперебійного живлення і застосуванням його 25 разів на рік!

Вартість готової нашої системи 15кВт/год в середньому за 1кВт/год не більше 230 уе,  а в нової системи  накопичення енергії ця цифра більше 400 уе!

 

Застосувати електромобіль як джерело енергії для безперебійного енергопостачання заміського будинку з потужністю електроустановки 10 – 20кВт дуже навіть ефективно, але на жаль таких рішень у автогігантів мало.

Наше рішення більш оптимальне та доступніше для застосування у разі заміни на Вашому електромобілі тягової батареї та економія в такому випадку  складе більше 5000 уе на акумуляторах для автономного енергопостачання будинку!

Наш проект смт Чабаны инвертор Sofar + 55кВт/час высоковольтный акб нашего производства!

Всі роботи з переобладнання батареї електромобіля у побутову систему накопичення енергії ми беремо на себе, від Вас потрібна лише батарея, вартість робіт невелика порівняно з економією в цілому! Для водіїв власників електромобілів певних моделей переробка взагалі не потрібна для цього у нашої команди інженерів розроблено і реалізується окрема система управління майстер бмс (фото нижче).

БМС система керування батареями Tesla mod S / BMW i3

Застосування нашої системи майстер БМС істотно заощадить кошти  Вам на вартості,  у випадку роботи з батареєю Tesla model S – ємність системи накопичення для дому  складе 60 – 85кВт/год ! Автономність  енергозабезпечення котеджу буде понад 3 доби!

Основна перевага нашої системи БМС – це робота зі штатним обладнанням без переробки батареї  таких електромобілів: Nissan Leaf, Tesla, BMW i3, Chevrolet Volt, Opel Ampera, Renault Zoe, Fiatt e500!

Наша майстер БМС зчитує штатні дані (більше 100 параметрів акб) про стан та усі режими роботи за протоколами передачі даних авто, при цьому передаючи дані на гібридні інвертори; Goodwe, SofarSolar, Growatt, Vectron energy, Deye та забезпечуючи потужність  до 20 кВт по змінному струму.

Батарея електромобіля повербанк для будівлі –  це надійне енергопостачання Вашого будинку на протязі 10 років!

Надіслати заявку