СЕС до 50 кВт

Сучасні сонячні електростанції дають можливість компенсувати власне споживання електроенергії за рахунок генерації від сонячної енергії. Більше того, додатково отримувати дохід від продажу надлишків генерації в мережу за так званим «зеленим тарифом».
Представлені рішення сонячні електростанції для будинку складаються з сонячних фотомодулів та інвертора. Інвертор перетворює напругу постійного струму від масиву сонячних батарей в змінний струм, його як правило розташовують в технічному приміщенні або безпосередньо біля сонячних фотомодулів під навісом. Сонячні панелі встановлюються за допомогою системи кріплень на скатних або плоских покрівлях, так само на землі (на металоконструкціях). Соняна електростанція для будинку найбільш ефективна у роботі при розміщенні масивів сонячних батарей на південь.

Компанія “Еко Про плюс” має великий досвід будівництва СЕС (під ключ). Наші проекти успішно реалізовані у багатьох областях України. Сонячні електростанції для будинку відносяться до категорії проектних рішень, окупність яких становить не більше 5 років.

Надіслати заявку