Главная > Сонячні електростанції "під ключ"

Сонячні електростанції “під ключ”

Сонячна енергетика – галузь відновлюваної енергії, що розвивається, в Україні. Завдяки щорічному збільшенню потужності  вона зайняла частку 12% в енергетиці України. Постійне вдосконалення технологій у виробництві сонячних фотоелектричних модулів призвело до зниження собівартості сонячної енергії та збільшення ккд сонячних панелей до рекордних 22%.

Сонячні електростанції  це найпоширеніші джерела генерації відновлюваної енергії в нашій країні. Дані станції є комплексними інженерними спорудами, які перетворюють енергію сонця на електричну. Існують два типи сонячних електростанцій – гібридні та мережеві. Такі станції можна спроектувати в різних варіантах, реалізації враховуючи потребу замовника (потужність, розташування фотоелектричних модулів,  тип інвертора ).

Виходячи з суттєвого зростання цін на електроенергію,  сильно пошкодженої інфраструктури та електричних мереж під час війни в Україні,  що призвело до аварій та частих відключень електрики у споживачів. Будівництво сонячних електростанцій є вигідним капіталовкладенням, будь-то для побутового (будинку, дачі) та промислового (виробництво, ферми, малі підприємства) реалізація  СЕС з метою заощадження на електриці та можливість автономного живлення будинків та підприємств.

Типи сонячних електростанцій.

Мережева сонячна електростанція (СЕС) – це складне інженерне рішення, що складається з фотоелектричних модулів (ФЕМ), що генерують сонячну енергію, і мережевого інвертора, який перетворює енергію сонця в змінний струм для подальшої передачі в мережу. Таке рішення можна використовувати як в побутовому, так і в промисловому вживанні. При цьому споживач отримує екологічно чисту електроенергію, компенсуючи власний вжиток, що дає можливість не платити за використання електроенергії із зовнішніх мереж, а надлишки продавати за «зеленим тарифом». Варто відзначити, що СЕС не вимагають істотних витрат на обслуговування, оскільки все устаткування має тривалий гарантійний термін служби. Окупність таких станцій складає від 3 до 6 років, залежно від потужності і вартості вибраного устаткування (виробника).

Гібридна сонячна електростанція – це комплексна споруда, яка включає мережеву і автономну СЕС. На відміну від мережевої сонячної електростанції в комплектацію гібридної СЕС входить система накопичення енергії, що складається з акумуляторних батарей (АКБ), яка дозволяє використовувати електроенергію за відсутності такої в зовнішніх мережах, або за несприятливих погодних умов для роботи станції.

 

Основні переваги гібридних СЕС:
— незалежність від зовнішніх мереж;
— надійне безперебійне електропостачання;
— можливість роботи в трьох режимів, автономної , мережевої або гібридної сес;
— управління споживанням енергії із зовнішньої мережі;
— тривалий термін служби обладнання;
— видалений моніторинг і контроль за роботою системи.

 

Гібридна сонячна електростанція – це вигідна інвестиція для побутового і промислового використання, що дозволяє отримувати надійне безперебійне електропостачання для забезпечення життєдіяльності домоволодіння і безперервного робочого процесу підприємства. Варто відмітити, що вартість устаткування таких станцій набагато вища, ніж в мережевих, отже, окупність складає від 6 до 10 років.

Наша компанія надає комплексні послуги з будівництва сонячних електростанцій будь-якого типа і складності, а саме: проектування, монтаж, введення в експлуатацію, гарантійне і сервісне обслуговування. Фахівцями нашої компанії реалізовано більше 50 проектів СЕС різних типів в багатьох регіонах України.

 

Надіслати заявку