Главная > Гарантійні зобов'язання

Гарантійні зобов’язання

Термін служби обладнання і гарантійні зобов’язання

Термін служби фотомодулів – необмежений. При їх роботі відбувається лише деградація пластин кремнію, що означає зниження генерації електроенергії не більше ніж на 0,8% на рік від номінальної (виробник фотомодулів гарантує зниження продуктивності фотомодулів не більше ніж на 20% від номінальної за 25 років роботи).

Гарантія на фотомодулі і инверторное обладнання від виробника.

Гарантія на якість виготовлення (механічні пошкодження)

Відшкодування за цим типом гарантії поширюється на будь-які фізичні дефекти, які виникають через помилки виробництва, так званий, виробничий брак. наприклад:

• Дефекти в рамі або склі;
• Стики, шви, або розриви в розподільних коробках;
• Несправні роз’єми;
• Недостатньо якісні фотоелементи або пошкоджені з’єднання між осередками в сонячних панелях;
• Пошкодження тильній плівки панелей

Гарантія на продуктивність

Цей тип гарантії забезпечує те, що ваші панелі будуть виробляти енергію в рамках своєї номінальної потужності протягом всього терміну використання.

Продуктивність панелей природним чином погіршується з часом, але це відбувається дуже повільними темпами – менш 0,5 – 1% втрати продуктивності в рік. І хоча втрата продуктивності відбудеться з будь-панеллю, виробники гарантують, що це трапиться з розумною швидкістю.

Наприклад, на початку роботи сонячна панель повинна генерувати 360 Вт в гарну погоду (під гарною погодою ми маємо на увазі STC – standart test contitions, стандартні умови випробування роботи сонячної панелі).

Нормальним темпом зниження продуктивності вважається 3% за перший рік, а потім 0,7% щороку після цього. Через 25 років ваша панель повинна буде виробляти 288,72 Вт (80,2% від її початкової потужності в 360 Вт). У виробників преміум-класу цей показник може досягати 87% від початкового.

Гарантія на продуктивність забезпечує надійність сонячних панелей у вашій електростанції. Якщо показники генерації значно виходять за межі норми, сонячні панелі підлягають експертизі та заміні в рамках цієї гарантії.

Гарантійні зобов’язання на обладнання та монтаж:

  • Інвертор – 5 років
  • Сонячні батареї – 10 років
  • Монтажні роботи – 3 роки
Надіслати заявку