Главная > Оцінка стану авто

Оцінка стану авто

Оцінка стану авто

 

Сервісне обслуговування

 

Ремонт та перепакування батарей

 

Зарядні станції

 

Повербанк для дому з Б.В. АКБ електромобіля

 

Найпростіший спосіб переконати людину купити електромобіль – дати можливість протестувати його у повсякденних умовах.
Діагностика електромобілів перед купівлею – складна завдача, не завжди знаєш, на що слід звернути увагу. А якщо ви потрапили на недобросовісного продавця, то недоліки пропонованої Вам машини можуть бути вміло приховані.

Ми допоможемо Вам купити електромобіль в Хмельницькому та області!  Професійний сервіс електромобілів в Хмельницькому за допомогою наших фахівців допоможе знайти приховані дефекти,  та позбавить Вас від дорогого ремонту єлектромобиля. На що слід звертати увагу, щоб не бути обдуреним і залишитися задоволеним своєю покупкою?                                                                                                                                                                                            Перше – питання до дальності пробігу авто.

Найкраще його оцінити, проїжджаючи дистанцію у властивій вам манері водіння, тоді ви отримаєте реальну оцінку авто. Варто знати, що перед продажем  непорядні продавці часто обнулюють сервісні параметри батареї електромобіля, тим самим швидко збільшуючи дальність пробігу електромобіля. Наш сервіс електромобілів в Хмельницькій області забеспечіть Вам швідку та професійну допомогу в любому куточку західного регіону нашої країни. Боязнь не доїхати куди вам потрібно в межах міста звичайно розсіюється, якщо ви звикнете щоранку прокидатися з повністю зарядженою батареєю.
Друге – оцінка стану високовольтної системи.

Варто знати, що діагностика та ремонт електромобілів обійдуться дорожче, ніж у звичайних авто – приблизно на 30%. Особливо у разі зіткнення машин, причому найбільш накладною зазвичай виявляється ремонт плагін-гібридів. Вища вартість ремонту електромобілів обумовлена ​​не тільки особливостями конструкції (так, високовольтній батареї, ключовому елементу таких машин, потрібен посилений захист на випадок аварії), а й специфічними нормами техніки безпеки та вимогами виробників.

Наш сервіс електромобілів в Хмельницькому допоможе Вам оцінити реальний стан авто, та уникнути дорогого ремонту електромобіля та зайвих витрат!
Третє – зверніть увагу на потужність зарядних портів!

Найбільше оптимально це 6кВт для однофазної мережі та 11-22кВт для трифазної мережі, це суттєво скоротить вам час заряду електромобіля. Не рекомендується часто користуватися послугами швидкісних зарядних станцій в 50кВт (навіть за наявності в авто такої можливості), це призводить до швидкого зниження ємності батареї електромобіля.
Замовивши послугу оцінки стану авто перед тим як  купити електромобіль в Хмельницькому у нашій компанії, ви уникнете дорогих ремонтів і заощадите свої кошти, вас не зможуть обдурити та нав’язати неякісне авто.
Наш сервіс електромобілів в Хмельницькому – з ним Ваша покупка буде завжди вдалою!

Надіслати заявку