Energy Storage Trina PRO

Детальніше Система накопичення енергіі TrinaPro SG2500U-MV
ТОВ ” Еко Про плюс” пропонує Вам ознайомитися з технічними характеристиками системи Energy Storage TrinaPro SG2500U-MV, яку Ви можете купити,...

У цьому розділі пропонуємо Вам ознайомиться з основними характеристиками системи накопичення енергії Trina PRO Sg2500u-mv. Компанія TRINABESS (Trina Battery Energy Storage Systems) займається розробкою і виробництвом обладнання для систем зберігання енергії, включаючи електроенергію від альтернативних джерел.

BESS є посередником між сонячною електростанцією і кінцевими споживачами. Основними перевагами систем накопичення енергії слід віднести такі функції, як: забезпечення резервного електропостачання, оптимізація використання передачі і розподілу електроенергії, виключення перевантажень в розподільних мережах.

Із збільшення кількості, що виробляється поновлюваними джерелами електроенергії ставить під загрозу роботу електричних мереж, які і так працюють в умовах “перевантаження”. Компанія “Еко Про плюс” пропонує Вам системи накопичення енергії, які допоможуть збалансувати попит і пропозицію, а також оптимізувати ефективність використання енергії.

Наша компанія виконує роботи від проектування до введення в експлуатацію з подальшим сервісним обслуговуванням. Ми надаємо послуги у всіх регіонах України.

Надіслати заявку