Главная > Підземне крапельне зрошення полів (100Га) з енергопостачанням від сонця.

Підземне крапельне зрошення полів (100Га) з енергопостачанням від сонця.

Комплексне рішення системи підземного зрошення полів 100га з енергопостачанням від гібридної СЕС 60 кВт

Ідеальним варіантом з усіх існуючих способів поливу є підгрунтове крапельне зрошення, яке дозволяє Вам ефективно використовувати кожну краплю води Подача води і поживних речовин в достатній кількості безпосередньо під коріння є важливим фактором в якісному і здоровому розвитку рослин.

Швидка, ефективна і безпечна доставка добрив безпосередньо до коренів рослин. Такий варіант подачі добрив має додаткові переваги: ​​добрива не потрапляють в поверхневі стоки, наприклад, під час дощів, так само суттєве зменшення витрат на придбання добрив і ефективності їх застосування. Більш того при цьому значно знижується хімічне забруднення грунту, що так само істотно впливає на врожайність сільськогосподарських культур.

 • Підвищення аерації ґрунту – дрібні частинки грунту не вимиваються, поверхня залишається пухкої, зменшується ущільнення грунту, поліпшується зростання і розвиток кореневої системи.
 • Збереження поверхні грунту сухий ускладнює проростання насіння бур’янів, отже, потрібно менше гербіцидів і поверхневих обробок грунту культиваторами.
 • Висока ефективність. Менше випаровування води, немає перезволоження і замикання, немає вивітрювання і розтріскування грунту.
 • Немає пошкоджень крапельних ліній людьми (захист від вандалізму і злодійства), тваринами і птахами.
 • Система не заважає пересуванню і роботі сільськогосподарської техніки.
 • Розташування системи зрошення в грунті зменшує шкідливий вплив сонячної радіації і погоди, що дозволяє експлуатувати систему без заміни протягом багатьох років.
 • Знижується ризик зараження рослин грибковими хворобами, тому що поверхня ґрунту, стебла і листя залишаються сухим, що різко зменшує ризик поширення хвороб.
 • Ідеальний варіант для зрошення садів і виноградників. Коренева система розвивається в більш глибоких горизонтах ґрунту, і немає ніяких перешкод для роботи ґрунтообробної, збиральної та іншої техніки.
 • Ідеально для польових культур, так як немає необхідності для щосезону розміщення і збору трубок. Глибоке розміщення трубок дозволяє проводити обробку ґрунту тоді, коли це необхідно.
 • Поліпшення якості і збільшення врожайності в результаті високу ефективність даного способу зрошення.
 • Низькі експлуатаційні витрати і низькі трудовитрати.

Збільшенняя врожайністі  більшості культур (в 2 рази), а кукурудза – в 2,5 ! 

Можливість отримання двох врожаїв на рік (різних культур)                                                 

Час окупності проекту   від трех  років!         


– Екологічність

Зменшення кількості використовуваних гербіцидів і фунгіцидів, вирощується більш екологічна продукція! Усі матеріали абсолютно екологічні і безпечні для навколишнього середовища, а в якості опорних стін служить сам же грунт, не порушуючи екологію

– Універсальність

Можливість використання обладннаня СЕС для зменшення рахунків на єлектрику  на фермах завдяки еластичним матеріалам з плівки, можно сформувати водойму де потрібно та  будь-якої форми і об’єму, а канали -будь  якої траєкторії.

-Економічність

Повна відсутність витрат на енергоресурси (дизель, електроенергія, техніка) Економія на паливі для роботи аналогічних систем на мотопомпи становить понад 250 тис/рік.   Зменшення кількості використовуваних гербіцидів і фунгіцидів!    Значна економія води до 40% води втрачається при поверхневому зрошенні в результаті випаровування, туманоутворення, поверхневого стоку і вивітрювання. Менша кількість води, необхідну для поливу, також здешевлює систему в цілому, за рахунок застосування насосів та іншого обладнання меншої потужності, а також трубопроводів меншого діаметру.

-Довговічність

Гарантований термін експлуатації матеріалів і устаткування більше 10 років

Рішення ряду складних завдань для професійного зрошення фермерських полів це єдина система інженерних рішень – наша головна перевага.

Ефективність дистанційного керування з онлайн контролем основних режимів режимів роботи вузлів системи зрошення полів, це має на увазі повну автоматизацію (з мобільного телефону) різних режимів роботи вузлів і перемикання секторів полів системи зрошення.

Гібридна система енергопостачання обладнання в цілому дозволяє бути незалежними від цін на енергоресурси і при необхідності додатково (в НЕ поливної день) постачати електроенергію інші об’єкти фермерського господарства.

Якісно підібрана автоматика забезпечить автоматизоване зрошення території полів за заданим Вами графіком, внесення необхідних добрив і контроль основних параметрів системи: температури, вологості грунту, витрати і РН води, кількість атмосферних опадів і багато інших.

 Гібридна сонячна електростанція 60 кВт по ФЕМ – 40 кВт/год  по  АКБ 

Гібридна СЕС забезпечує Вас повністю незалежним і автономним енергопостачанням фермерське господарство і комплект насосного обладнання для підземного зрошення посівних площ до 100 Га.

Ефективність управління та контроль режимів роботи основних вузлів системи зрошення сільгосп культур, має на увазі повну автоматизацію різних режимів роботи вузлів і механізмів системи зрошення, і енергонезалежного енергопостачання в цілому.

    З нами Ви отримуєте якісну, надійну, технологічну та енергонезалежну систему.

-Гібрідная сонячна система енергопостачання забезпечує роботу системи зрошення цілодобовим енергопостачанням (в залежності від потужності навантаження).
– Річна генерація системи при використанні напротязі складе 79 000 кВт * годин на рік.
– Собівартість генерованої електроенергії  (не більше 1,5 грн / кВт)це значно нижче ніж у енергопостачальних компаній.
-Система зберігання енергії (АКБ) дозволить забезпечити об’єкт безперебійним електроживленням під час недостатню активність сонця (термін служби 10 років).
– Відсутність витрат на придбання палива для дизельних або бензинових генераторів
(Витрати можуть скласти більше 250 тис грн).
– Конструктив системи кріплень ФЕМ дозволяє швидку установку на початку поливного сезону і демонтаж після його закінчення.
– Можливість забезпечувати електроенергією фермерське господарство поза часом поливного сезону (9 місяців).
– Термін служби системи не менше 20 років.

 

Предствлене рішення системи промислового орошення для фермерів, оформляється по державній программі кредитування МСБ.

7% – для клієнтів з виручкою до 50 млн. грн.* (може бути знижена до 5% у разі найму 2 працівників протягом І кварталу користування кредитом)

9% – для  клієнтів з виручкою понад 50 млн. грн.* (може бути знижена до 5% протягом терміну дії кредитної угоди – по 0,5% за кожного додатково найнятого працівника)

Для отримання більш детальної інформації та комерційної пропозиції надішліть нам запит на ел. пошту: office@energystorage.com.ua   чи   зв’язатися  по телефону +38(067)512 57 57