Главная > Лізинг систем накопичення енергії

Лізинг систем накопичення енергії

ЛІЗИНГ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ENERGY STORAGE

НКРЕ проводить постійний моніторинг та технологічне обстеження енергетичних потужностей України. Національний регулятор прийшов до висновку, що генерують сонячні станції працюють не досить ефективно в єдиній балансує енергосистемі України. Необхідно використовувати європейські методи технічних рішень в модернізації систем балансування і розвантаження мереж. Це дозволить перейти до сучасної системи накопичення і розподілу електроенергії на сучасних цифрових ринках. Використовувати необхідно прихований потенціал зеленої енергетики в системі накопичення, розподілу, балансування і регулювання потоками електроенергії. Зараз існує дисбаланс в електроенергетиці між секторами у виробництві енергії. Для його вирішення необхідно використовувати європейський метод накопичення і зберігання енергії з подальшим її використанням для великих можливостей на ринку електроенергії.

Компанія «ЕКО-ПРО +» пропонує системи акумуляторних накопичень електричної енергії від Європейських виробників (TesVolt, Saft, Sonnen,) системи накопичення є комплексним рішенням для накопичення та управління обсягами енергії будь-якої форми генерації, так і накопичення надлишків від генерації. Дані системи накопичення можна застосувати в технологічних процесах по балансуванню і в регулюванні внутрішніх мереж великих промислових підприємств і енергетичних корпорацій України (Укренерго).

 

Наша компанія «ЕКО ПРО +» грунтуючись на двосторонньому меморандумі Укренерго та Європейського банку реконструкції та розвитку пропонує кредитну програму на придбання різного технологічного обладнання систем ENERGY STORAGE для СЕС. А також інші інвестиційні програми на здійснення різних проектів з розвитку та накопичення електроенергії з ВДЕ для індивідуального користування і для великих промислових сонячних станцій, підприємств, корпорацій.

Сделать заявку