Главная > Про нас

Про нас

Компанія SPN Group створена в 2020 р на основі ТОВ “ЕКО ПРО +”, як підприємство займається питаннями зберігання енергії і інтеграції відновлюваних джерел енергії в електросистему України.

Незважаючи на молодий вік SPN Group, ми маємо багатий досвід в будівництві “під ключ” дахових і наземних СЕС. Професійна команда нашої компанії успішно реалізувала проекти на загальну потужність 3МВт.

Набутий компанією досвід в сфері альтернативної енергетики став вирішальним при співпраці з міжнародними компаніями-постачальниками обладнання. Ми швидко і професійно допоможемо вам підібрати обладнання на найвигідніших умовах від відомих світових виробників:

Trina Solar LogoСолнечные инверторы ABBКартинки по запросу "логотип byd"Картинки по запросу "логотип KOKAM"

Картинки по запросу "логотип GROWATT"Картинки по запросу "логотип GOODWE"Солнечные инверторы Huawei

Картинки по запросу "логотип SOLAREGE"Картинки по запросу "логотип fRONIUS"

Ми гарантуємо:

  • Високоякісне обладнання – фотомодулі, інвертора, системи моніторингу
  • Сонячний кабель, з’єднання, групу захисту як по постійному, так по змінній напрузі (УЗО, ОПН, автоматичні вимикачі, запобіжники)
  • Професійний монтаж та інженерний підхід до розміщення фотомодулів і мережевого обладнання, використання коробів і розподільного щитка, естетичний вигляд і гарантія на монтажні роботи 3 роки!
  • Надання всіх необхідних документів, беремо на себе юридичне супроводження (сертифікати на обладнання; однолінійну схему, акт виконаних робіт, проект).