Гібридна сонячна електростанція потужністю 150 кВт

Основні переваги гібридної сонячної електростанції потужністю 150 кВт.

«Еко Про плюс» пропонує Вам розглянути технічні характеристики гібридної промислової сонячної електростанції потужністю 150 кВт, яку Ви можете замовити і купити в нашій компанії.

Наші фахівці мають всі необхідні, ліцензії, допуски і сертифікати для виконання робіт згідно з нормами ПУЕ.
Для здобуття стабільного ефекту від Ваших інвестицій ми рекомендуємо провести наступні роботи «під ключ», включаючи:

  • Аналіз електромереж і електроустановки підприємства з метою вивчення можливості підключення передбачуваної дахової сонячної електростанції.
  • 3-d моделювання розміщення обладнання і розрахунок генерації в програмних комплексах AUTOCAD, SKETCHUP, Pvsyst, PVGIS, і тому подібне.
  • Розрахунок вітрових і снігових навантажень на плоскостій крівлі, оцінка станів конструкцій будівель,  і їх аналіз на здатність несення додаткових навантажень від монтажної системи СЕС і масивів фотомодулів.
  • Оформлення проектної документації для всіх етапів будівництва СЕС, юридичний супровід і оформлення узгоджень, дозволів, декларацій і ліцензій надалі.
  • Розробка технічного завдання, супровід логістики для постачання устаткування і матеріалів, аналіз, підбір і комплектація СЕС продукцією кращих світових брендів, лише з підтримкою в Україні і офіційною гарантією.
  • Професійний, якісний монтаж з контроль робіт згідно вимог служби замовника СЕС.
  • Пуск і наладку обладнання нашими сертифікованими фахівцями.
  • Налаштування On-line моніторингу СЕС, з подальшим оперативним контролем основних режимів роботи сонячної електростанції.

Гібридна сонячна електростанція – це складне інженерне комплексне рішення, що дозволяє значно знизити споживання електроенергії з зовнішньої мережі, а також істотно поліпшує якість електропостачання. Основною причиною по якій встановлюють гібридні СЕС на підприємствах – це нестабільна робота ел. мереж, на території нашої країни, яка призводить до систематичного нестабільного електропостачання: знижена або підвищена напруга, перекоси по фазах, періодичне відключення електропостачання. Більшість перебоїв електроенергії поновлюються протягом декількох хвилин, при аварії на лініях електропередач ремонтні роботи можуть тривати кілька годин або днів, що особливо сильно впливає на робочий процес підприємств.

Схема гібридної СЕС

Промислова гібридна сонячна електростанція поєднує в собі функціонал переваг роботи автономної і мережевої СЕС. За умови оптимального орієнтування будівель для розміщення сонячних батарей, правильному підборі азимута, кута нахилу і потужності масивів сонячних батарей, гібридна сонячна електростанція повністю компенсує споживання (до 90% в залежності від ємності АКБ) електроенергії підприємством (на відміну від мережевої СЕС з обмеженням потужності і роботою тільки в світлий час доби), одночасно здійснюючи зарядку підключених до неї масивів АКБ тим самим зберігаючи в них надлишок не споживаної енергії об’єктом.

У денний час отримана від масиву фотоелектричних модулів (ФЕМ) енергія використовується для оптимізації власного споживання. Запасна резервна потужність накопичується в акумуляторних батареях (АКБ) і в подальшому витрачається для зменшення показників власного споживання енергії в нічний час. При скороченні генерації (наступ вечора, похмурий день) дефіцит електроенергії покривається за рахунок накопиченого в АКБ обсягу енергії, а при повному їх розряді – від загальної енергомережі або іншого джерела зовнішнього електропостачання (диз. Генератор і тд).

Порівняльний аналіз ефективності генерації гібридної  СЕС

Звертаємо Вашу увагу на наведені нижче графіки генерації двох різних типів сонячних електростанцій для оцінки ефективності їх застосування та економічної доцільності.

Графік роботи гібридної СЕС

Аналізуючи графік генерації гібридної сонячної електростанції можна зробити висновки:

За графіком видно, що максимальна ефективність роботи гібридної СЕС, враховуючи споживання підприємства, відбувається в денний час доби.
Можливість одночасної роботи в двох паралельних режимах СЕС, а саме компенсації споживання підприємства за рахунок генерації від масиву фем і накопичення надлишків енергії в АКБ, це дає змогу швидко реагувати на піки споживання оскільки видача накопиченої енергії з АКБ так само зменшенна, залежно від активності сонячної генерації і можливості зміщувати графік компенсації споживання в нічний час (за рахунок обсягів накопиченої енергії днем). Сумарно за рік, при роботі гібридної СЕС, можлива компенсація обсягів річного споживання електроенергії не більше 70%.

Це варіант реалізації ефективний для підприємств, що працюють цілодобово.

 

 

Встановлене обладнання

Фотоелектричний модуль GCL-M3/ 72H 390W Mono PERC

GCL System Integration Technology Co. Ltd є міжнародною енергетичною компанією, що спеціалізується виробництві електроенергії. У групі, заснованої в 1990 році, зараз працюють 30 000 чоловік. GCL забезпечує 29,1% загального світового обсягу виробництва фотомодулів.

  Максимальна  потужність, W            390

  Напруга холостого ходу, V                  48.3

  Струм короткого замикання, A         10.29

   ККД модуля %                                       20,6

   Тип модуля                                            Монокристал

   Розміри, мм                                          1986×992×35

   Вага, кг                                                   22,6

 

 

Детальна інформація по фотомодулю GCL-M3/ 72H 390W

 

Гібридний промисловий інвертор 150 кВт

Промисловий гібридний інвертор шафового типу Atess HPS 150 – це інноваційне інверторне обладнання для комерційних і промислових гібридних сонячних електростанцій, (АС) потужність HPS до 150 кВт (DС) по фотомодулях до 200кВт. (ESS) потужністю 218кВт / год. Виробником передбачена можливість режиму паралельної роботи (не більше чотирьох штук) в групі з інверторів Atess HPS 150, зі збільшенням загальної потужності системи до 2.5 МВт. Гнучка конфігурація системи дозволяє максимально ефективно використовувати сонячну генерацію і забезпечувати безперервне та економічне енергопостачання, тим самим мінімізуючи споживання від мережі змінного струму з можливістю одночасного накопичення обсягів енергії в АКБ.

Детальна інформація щодо промислового гібридному инвертору Atess HPS 150

Поєднує в собі функціонал гібридного і мережевого інвертора 150кВт

Оснащений функціями контролю заряду батарей, байпас кабінету, джерела безперебійного живлення, MPPT контролера

Програмований режим роботи

Сенсорний екран LCD для зручнішого налаштування і обслуговування

Підтримує дистанційне керування DG

Загальні розміри 1400*1900*800 мм

Вага 1250 кг;

Гарантія 5 років.

 

Система моніторингу та балансування генерації СЕС

В сонячних електростанціях з обмеженням потужності застосовується спеціальний смарт логгер аналізуючий споживання підприємства по кожній з фаз і обмежуючий вихідну потужність генерації СЕС, для того що б не було перетоків надлишків енергії в мережу. Ще одною додатковою перевагою застосування сонячної електростанції є наявність режиму компенсації складових енергії актив і реактив, присутніх в технологічних режимах роботи промислових електроустановок.

На сайті виробника Atess ви можете побачити онлайн роботу системи моніторингу на прикладі одного з реалізованих об’єктів.

Блок акумуляторів

 

 

Система накопичення енергії Atess модульного типу представлена ​​виробником в двох варіантах виконання з можливістю установки зовні і всередині будівель.
Виробник встановлює в модулі системи акумуляторні батареї Li ion типу загальною ємністю до 120кВт / годин. Встановлена ​​система BMS контролює ряд основних робочих параметрів режимів АКБ а саме: контроль температурних режимів, щоб уникнути режиму температурного розгону і запобігання самозаймання осередків АКБ (з можливістю балансування протікають струмів і оперативного відключення) в кожному модулі індивідуально. Контроль і передачу даних ступеня і струмів основних режимів заряду і розряду осередків АКБ.

 

Номинальна ємність, kWh          100

Цикличність акумулятора          6000

Тип батареї                                       Li-Ion

Розміри, мм                                      800/2150/1300

Вага, кг                                               ≤1500

 

Розрахункова генерація 195,6 мВт/рік. Економічний ефект від впровадження СЕС  складе 508 560 грн. в рік при тарифі на ел. енергію 2,6 грн/кВт.

Результати роботи системи  змодельовані для Миколаївській області згідно з міжнародними базами даних ліцензійного ПО PV SIST radiation databases

 

Баланс і основні результати генерації СЕС

 

Техніко-економічне обгрунтування проекту

                                            1. Генерація Кіл-ть,
kВт·г
Ціна за 1 кВт·г ,грн.               Всього, грн
   1.1 Річний об’єм електроенергії, СЕС, що виробляється 195600 2,6 508 560
   1.2 Річний об’єм спожитої електроенергії підприємства на власні потреби (за даними сис-мі АСКУЕ)

 

                    2. Час роботи в автономному режимі за відсутності мережі Одиниці
виміру
Значення
2.1 При навантаженні 15 кВт ч 9.5
2.2 При навантаженні 25 кВт ч 5.8
2.3 При навантаженні 40 кВт ч 3.6

Лізинг обладнання

Оскільки закупівля основного обладнання займає до 70% фінансових витрат на будівництво СЕС, для Вас надається можливість придбати його в лізинг. Подібні операції зараз досить популярні і не поступаються формам звичайного кредитування. Ви можете скоротити розмір початкових інвестицій в будівництво СЕС більш ніж в 2 рази.
Лізинг дозволяє експлуатувати обладнання протягом визначеного договором періоду часу, за цей час підприємство виплачує лізинг за рахунок зменшення рахунків на ел. енергію. Сам об’єкт лізингу стає заставним майном до закінчення виплати його вартості лізингу.
Ставка придбання обладнання в лізинг складає близько 10-12% річних в євро. Серед головних переваг лізингу можна виділити те, що придбане обладнання буде застраховано, клієнт істотно економить первинних капіталовкладеннях і збільшує рентабельність власного бізнесу.
Сьогодні послуга лізингу обладнання вважається найбільш оптимальним і вигідним фінансовим рішенням для розвитку і просування Вашого бізнесу.

Компанія «Еко Про+» пропонує співпрацю тим клієнтам, для яких в пріоритеті, – оптимальне використання фінансових коштів, розвиток власних промислових підприємств.

Для здобуття детальної інформації  звертайтеся до наших фахівців, так само ви можете заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з вами.

Заповніть форму для більш детальнішої відповіді