Гібридна сонячна електростанція потужністю 150 кВт

Основні переваги гібридної сонячної електростанції 150 кВт.

“Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути технічні характеристики гібридної промислової сонячної електростанції потужністю 150 кВт, яку Ви можете замовити і купити в нашій компанії.

Наші фахівці мають всі необхідні, ліцензії, допуски і сертифікати для виконання робіт згідно з нормами ПУЕ.

Для отримання стабільного ефекту від ваших інвестицій ми рекомендуємо провести наступні роботи «під ключ», включаючи:

  • Аналіз електромереж і електроустановки підприємства з метою вивчення можливості підключення передбачуваної дахової сонячної електростанції.
    3-d моделювання розміщення обладнання і розрахунок генерації в програмних комплексах AutoCAD, SketchUP, PVsyst, PVGIS, і т.п.
  • Розрахунок вітрових і снігових навантажень на площині покрівлі, оцінка станів несучих конструкцій будівель і їх аналіз на здатність для несення додаткових навантажень від монтажної системи СЕС і масивів фотомодулів.
  • Оформлення проектної документації для всіх етапів будівництва СЕС, юридичний супровід та оформлення погоджень, дозволів, декларацій і ліцензій в подальшому.
  • Розробка технічного завдання, супровід логістики для постачання обладнання та матеріалів, аналіз, підбір і комплектація СЕС продукцією кращих світових брендів, тільки з підтримкою в Україні і офіційною гарантією.
  • Професійний, якісний монтаж з контроль робіт згідно вимог служби замовника СЕС.
  • Пуск і налагодження обладнання нашими сертифікованими фахівцями.
  • Налаштування On-line моніторингу СЕС, з подальшим оперативним контролем основних режимів роботи сонячної електростанції.

Гібридна сонячна електростанція – це складне інженерне комплексне рішення, що дозволяє значно знизити споживання електроенергії з зовнішньої мережі компенсуючи генерацією сонячної енергії, а також істотно покращуючи якість електропостачання. Для більш оптимального розподілу енергії генерується гібридної СЕС і одночасного (онлайн контролю розподілу енергії) в електроустановці підприємства рекомендуємо встановити Smart Grid систему. Це дозволить виявити найбільш енергоємні навантаження (з метою їх подальшої заміни на більш економні), оптимізувати їх режими роботи з метою зміщення по можливості їх графіків споживання на денний час доби, максимально використовуючи генерацію СЕС.

Як правило основною причиною через яку встановлюють гібридні СЕС на підприємствах – це компенсація обсягів споживання електроенергії на підприємствах з цілодобовим графіком роботи, підвищення потужності електроустановки та безперебійне енергопостачання. Як правило в морально застарілих і нереконструірованних мережах обленерго присутній систематичне неякісне електропостачання: знижена або підвищена напруга, перекоси по фазах, періодичне відключення електропостачання. Більшість перебоїв електроенергії поновлюються протягом декількох хвилин, при аварії на лініях електропередач ремонтні роботи можуть триватиме кілька годин або днів, при цьому особливо сильно впливає на виробничий процес пов’язаних з випуском дорогої продукції і вимагають безперебійного і стабільного енергопостачання.

Блок-схема гибридной СЭС

Промислова гібридна сонячна електростанція поєднує в собі функціонал переваг роботи автономної і мережевий СЕС. За умови оптимального орієнтування будівель для розміщення сонячних батарей, при правильному підборі азимута, кута нахилу і потужності масивів сонячних батарей, гібридна сонячна електростанція повністю компенсує споживання (до 80% в залежності від ємності АКБ) електроенергії підприємством (на відміну від мережевої СЕС не більше 40 % і генерацією тільки в світлий час доби), одночасно здійснюючи зарядку підключених до неї масивів АКБ тим самим зберігаючи в них надлишок не споживанної енергії об’єктом.

У денний час отримується від масиву фотоелектричних модулів (ФЕМ) енергія використовується для компенсації власного споживання з одночасним накопиченням енергії в АКБ надлишком генерації масиву фотомодулів. Запасена за день резервна енергія накопичується в акумуляторних батареях (АКБ) і в подальшому витрачається для зменшення показників власного споживання енергії в нічний час доби. При скороченні генерації (наступ вечора, похмурий день) дефіцит електроенергії компенсується за рахунок накопиченого в АКБ обсягу енергії, а при повному їх розряді – від загальної енергомережі або іншого джерела зовнішнього електропостачання (диз. Генератор і тд).

 

Порівняльний аналіз ефективності генерації гібридної СЕС

Звертаємо Вашу увагу на наведені нижче графіки генерації двох різних типів сонячних електростанцій для оцінки ефективності їх застосування та економічної доцільності.

Графік роботи гібридної СЕС

Аналізуючи графік генерації гібридної сонячної електростанції можна зробити висновки:

За графіком видно, що максимальна ефективність роботи гібридної СЕС, враховуючи споживання підприємства, відбувається в денний час доби.
Можливість одночасної роботи в двох паралельних режимах СЕС, а саме компенсації споживання підприємства за рахунок генерації від масиву сонячних батарей і накопичення надлишків енергії в АКБ, це дозволяє оперативно компенсувати піки споживання накопиченої енергії в АКБ, так само зменшення залежності від інтенсивності сонячної інсоляції і можливість зміщувати графік компенсації споживання в нічний час (за рахунок обсягів накопиченої енергії днем). Сумарно за рік, при роботі з гібридною СЕС, можлива компенсація обсягів річного споживання електроенергії не більше 80%.

Проект гібридної СЕС найбільш ефективний для підприємств з цілодобовим графіком роботи.

 

Встановлене обладнання

Фотоелектричний модуль Trina Solar TSM-DE19 540W Mono PERC

Фотомодуль TALLMAX TCM-DE19M 540Вт заснований на кремнієвих пластинах великого розміру 210 мм і монокристалічних комірках PERC, Vertex має кілька інноваційних конструктивних особливостей, які забезпечують вихідну потужність понад 500 Вт. Відмінний температурний коефіцієнт і низька ефективність опромінення забезпечують більшу потужність. Крім того, завдяки квадратним моноелементам і технології інкапсуляції з високою щільністю, ефективність Vertex може досягати 21,1%.

  Максимальна потужність, W            540

  Напруга холостого ходу, V                 37.5

  Струм короткого замикання, A        18.41

   ККД модуля %                                       20,7

   Тип модуля                                            Монокристал

  Розміри, мм                                           2384×1096×35

   Вага, кг                                                   28,6

 

Детальна інформація по фотомодулям Trina Solar TSM-DE19 540W

 

 

Гібридний промисловий інвертор 150 кВт

Промисловий гібридний інвертор шафового типу Atess HPS 150 – це інноваційне инверторное обладнання для комерційних і промислових гібридних сонячних електростанцій, (АС) потужність HPS до 150 кВт (DС) по фотомодулям до 200кВт. (ESS) потужністю 218кВт / год. Виробником передбачена можливість режиму паралельної роботи (не більше чотирьох штук) в групі з інверторів Atess HPS 150, зі збільшенням загальної потужності системи до 0.6 МВт. Гнучка конфігурація системи дозволяє максимально ефективно використовувати сонячну генерацію і забезпечувати безперервне та якісне енергопостачання, тим самим мінімізуючи споживання від мережі змінного струму з можливістю одночасного накопичення обсягів енергії в АКБ.

Детальна інформація щодо промислового гібридному инвертору Atess HPS 150

 

Поєднує в собі функціонал гібридного і мережевого інвертора 150кВт.;

Оснащений функціями:

EMS і BMS з контролем заряду АКБ, байпас кабінету, джерела безперебійного живлення, MPPT контролера;

Програмовані режими роботи пріоритет компенсації споживання, контролю ступенів заряду і розряду АКБ;

Сенсорний екран LCD для більш зручного настроювання і обслуговування;

Підтримка дистанційного керування DG;

Загальні розміри 1400 * 1900 * 800 мм;

Вага 1250 кг;

Гарантія 5 років.

Система моніторингу та балансування генерації СЕС

У сонячних електростанціях з обмеженням потужності застосовуються спеціальні смарт логгер аналізуючий споживання підприємства по кожній з фаз і обмежуючи вихідну потужність генерації СЕС, для того що б не було перетоків надлишків енергії в мережу. Ще одною додатковою перевагою застосування сонячної електростанції є наявність режиму компенсації складових енергії реактив, присутніх в технологічних режимах роботи промислових електроустановок.

На сайті виробника Atess ви можете побачити онлайн роботу системи моніторингу на прикладі одного з реалізованих об’єктів.

 

Блок акумуляторів

 

Система накопичення енергії Atess модульного типу представлена ​​виробником в двох варіантах виконання з можливістю установки зовні і всередині будівель.
Виробник встановлює в модулі системи акумуляторні батареї Li ion типу загальною ємністю до 120кВт / годин. Вбудована система BMS контролює ряд основних робочих параметрів режимів АКБ а саме: контроль температурних режимів, щоб уникнути режиму температурного розгону і запобігання самозаймання осередків АКБ (з можливістю балансування протікають струмів і оперативного відключення) в кожному модулі індивідуально. Контроль і передачу даних стану рівня заряду і заряду, струмів основних режимів заряду і розряду осередків АКБ і багато іншого.

 

 

 

Номінальна ємність, kWh          100

Циклічність акумулятора         6000

Тип батареї                                        Li-Ion

Розміри, мм                                      800/2150/1300

Вага, кг                                               ≤1500

 

 

Розрахункова генерація 195,6 мВт / год. Економічний ефект від впровадження СЕС складе 743 280 грн. в рік при тарифі на ел. енергію 3,8 грн / кВт.

Результати роботи системи змодельовані для Миколаївській області згідно міжнародних баз даних ліцензійного ПЗ PV SIST radiation databases

 

Баланс і основні результати генерації СЕС

 

Техніко-економічне обґрунтування проекту

                                            1.  Генерація Кол-во,
kВт·г
Ціна за 1 кВт·г ,грн.             Разом, грн
   1.1 Річний обсяг електроенергії, що виробляється СЕС 195600 3,8 743 280
   1.2 Річний обсяг спожитої електроенергії підприємства на власні потреби (за даними сис-ми АСКУЕ)

 

      2. Час роботи в автономному режимі за відсутності мережі Одиниці
виміру
Значення
2.1 При навантаженні 15 кВт ч 9.5
2.2 При навантаженні 25 кВт ч 5.8
2.3 При навантаженні 40 кВт ч 3.6

        Окупність проектів гібридних СЕС не менше 6 років.

Лізинг обладнання

Оскільки закупівля основного обладнання займає до 70% фінансових витрат на будівництво СЕС, для Вас надається можливість придбати його в лізинг. Подібні угоди зараз досить популярні і не поступаються формам звичайного кредитування. Ви можете скоротити розмір початкових інвестицій в будівництво СЕС більш ніж в 2 рази.
Лізинг дозволяє експлуатувати обладнання протягом визначеного договором періоду часу, за цей час підприємство виплачує лізинг за рахунок зменшення рахунків на ел. енергію. Сам об’єкт лізингу стає заставним майном до закінчення виплати його вартості лізингу.
Ставка придбання обладнання в лізинг становить близько 10-12% річних в євро.
Серед головних переваг лізингу можна виділити те, що придбане обладнання буде застраховано, клієнт істотно заощаджує первинних капіталовкладень і збільшує рентабельність власного бізнесу.
Сьогодні послуга лізингу обладнання вважається найбільш оптимальним і вигідним фінансовим рішенням для розвитку і просування Вашого бізнесу.

Компанія «Еко Про +» пропонує співпрацю тим клієнтам, для яких в пріоритеті – оптимальне використання фінансових коштів, розвиток власних промислових підприємств.

Для отримання детальної інформації звертайтеся до наших фахівців, так само ви можете заповнити форму зворотного зв’язку і ми зв’яжемося з вами.

Заповніть форму для більш детального відповіді