Главная > Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Гарантійне і сервісне обслуговування – головний фактор довговічності вашої сонячної електростанції і захисту інвестицій. Тому SPN Group надає кращий сервіс після здачі об’єкта в експлуатацію сонячних електростанцій:

  • Розробка періодичності і графіка проведення робіт з техобслуговування станції.
  • Діагностика як всього встановленого на станції технічного обладнання, так і його окремих елементів (сонячні модулі, інвертори, трансформатори і т.д.).
  • Аналіз і максимально швидкий пошук можливих причин зниження продуктивності.
  • Виїзд мобільної бригади для проведення аварійно-відновлювальних робіт
  • Проведення всього комплексу пуско-налагоджувальних робіт.

Обслуговування та ремонт сонячних PV електростанцій вимагає професійної підготовки, навичок та умінь. Технічні фахівці компанії SPN Group пройшли підготовку від провідних виробників обладнання для сонячних електростанцій (Solaredge, Huaweі, Unisolar, Fronius і інші) і отримали сертифікати на обслуговування їх продукції. Наша компанія не тільки організовує навчання ваших співробітників, відповідальних за експлуатацію спроектованих і побудованих нами інженерних систем, але і за умови укладення відповідного договору, забезпечить повне комплексне періодичне обслуговування сонячних станцій і, при необхідності, оперативний ремонт в максимально стислі терміни.