Главная > SPE > Система керування споживанням енергіі підприємствам (EnMS)

Система керування споживанням енергіі підприємствам (EnMS)

Енергоменеджмент підприємств

Постійне підвищення цін на енергоносії, вуглецевий податок, висока конкуренція на ринку, застаріле обладнання, відсутність сучасних систем контролю споживання енергоносіїв, все це загалом впливає на маржинальність підприємств. Для проведення капітальної модернізації, реконструкції виробництва потрібні великі інвестиції.

Підвищення собівартості продукту призводить до зменшенню попиту, конкурентноспроможності, лояльності споживачів, що негативно впливає на прибуток підприємства.

Енергозбереження та використання відновлюванних джерел енергії в зв’язку з глобальними та локальними ресурсними кризами призвели до формування системи міжнародної стандартизації у сфері енергоменеджменту, напрямок якої регламентування та розкриття змісту принципів побудови енергоефективних бізнес-процесів та розробка раціональної політики підприємств. Така система стандартизації вважається фундаментом для впровадження стратегічного енергоменеджменту на підприємствах, тобто інтеграція та реалізація енергоефективних рішень до існуючої стратегії розвитку підприємства.

Система энергоменеджменту (EnMS)

Ми пропонуємо ефективне, комплексне Європейське рішення – систему керування енергоресурсами (EnMS) від наших партнерів, італійської компанії Electrex.IT.

Успішний досвід реалізації  на протязі 25 років на підприємствах всесвітніх брендів (Coca Cola, IVECO, IKEA, Tetra Pak и т.д)!

Система EnMS призводить онлайн моніторинг усіх видів спожитих енергоресурсів (газ, вода, електрика и т.п.) та передає інформацію по споживанню у хмарну платформу Energy Brain. Система дозволяє проводити аналіз використаних ресурсів окремих вузлів, механізмів виробництва, таким чином знаходить найбільш затратні, які з часом потрібно замінити. Також система дозволяє зменшити кількість викидів вуглецю і таким чином підвищити рентабельність продукту!

 

Інтеграція ВДЕ з пріоритетом споживання підприємства від енергії, виробленої з відновлюваних джерел (сонця, вітру, біогаз тощо);

 

 

Аналітика роботи з контролем нестандартної зміни режимів роботи обладнання з записом у журнал подій і графіків проведення технічного обслуговування;

 

 

Технологічні параметри виробничих процесів (тиск, температура, критичні режими роботи обладнання, тощо);

 

 

Моніторинг пов’язаних з виробництвом параметрів мікроклімату (температура навколишнього середовища, вологість, сонячна активність, СО2, тощо);

 

 

Контроль усіх видів енергоносіїв (електрика, газ, вода, тиск, тощо) при необхідності окремого обладнання;

 

Виміри споживання та управління графіком роботи обладнання (враховуючи усі технологічні цикли), в період найменшої загрузки енергосистеми з найменшої ціною за спожиту одиницю;

 

 

 

Автоматизація та управління технологічними процесами виробництва (Energy Automation – управління перемикачами ON/OFF, автоматичне налагодження, видалене керування, сигналізація та інше).

 

Система онлайн моніторингу є ідеальним рішення для проведення енергоаудитів ( вимоги сертифікації ISO 50001), для проектів підвищення енергоефективності (наприклад EU-Directive 2012-27 та White Certificates або Energy Efficiency Certificates).

Модульна будова системи за потребою, з часом, дозволяє розширити функціонал обладнання з можливістю підключення допоміжних пристроїв з будь-яким видом протоколу передачі даних  (Wi-Fi, RS485, E-Wi, ExpBus, Ethernet, NFC, Bluetooth LE, Wireless M Bus, Sub- Ghz).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переваги

  1. Обладнання виготовлене в Італії, якість якого підтверджена сертифікатами та відповідає всесвітнім стандартам якості.
  2. Багатоцільові, багатофункціональні продукти – зменшена кількість обладнання для одного и теж самого використання.
  3. Прилади з розширеними можливостями.
  4. Наше рішення: модульне, легко масштабується, інтегрується та гнучке для усіх видів енергетичного напрямку, активне та автоматизоване.
  5. Індивідуальній підхід до кожного клієнта/середовища (промисловість-комерція-приватне).

Приклад реалізованого проекту на заводі можна переглянути за посиланням.

Сертифікат офіційного партнера в Україні за посиланням.

За більш детальною інцормацією та консультацією звертайтесь за телефоном     +38 067 512 5757 або надішліть запит на пошту: office@energystorage.com.ua