Главная > Сонячні електростанції під ключ

Сонячні електростанції під ключ

Сонячна енергетика – галузь поновлюваної енергії, що стрімко розвивається в Україні. Завдяки щорічному збільшенню потужності (10%) вона зайняла долю 5% в  енергетиці нашої країни. Постійне удосконалення технологій у виробництві сонячних фотоелектричних модулів привело до зниження собівартості сонячної енергії.

Сонячні електростанції найпоширеніші джерела виробництва поновлюваної енергії в нашій країні. Дані станції є комплексними інженерними спорудами, які перетворюють енергію сонця в електричну. Існують два типи сонячних електростанцій – гібридні і мережеві. Такі станції можливо спроектувати в різних варіантах, враховуючи потребу замовника (потужність, розташування фотоелектричних модулів, тип станції).

Виходячи з постійного підвищення цін на електроенергію і застарілі зовнішні мережі, що часто приводить до аварій на лініях електропередач (ЛЕП), будівництво сонячних електростанцій є вигідним капіталовкладенням, будь то для побутового (удома, дачі) і промислового (виробництво, ферми, малі підприємства) використання.

Типи сонячних електростанцій.

Мережева сонячна електростанція (СЕС) – це складне інженерне рішення, що складається з фотоелектричних модулів (ФЕМ), що генерують сонячну енергію, і мережевого інвертора, який перетворює енергію сонця в змінний струм для подальшої передачі в мережу. Таке рішення можна використовувати як в побутовому, так і в промисловому вживанні. При цьому споживач отримує екологічно чисту електроенергію, компенсуючи власний вжиток, що дає можливість не платити за використання електроенергії із зовнішніх мереж, а надлишки продавати за «зеленим тарифом». Варто відзначити, що СЕС не вимагають істотних витрат на обслуговування, оскільки все устаткування має тривалий гарантійний термін служби. Окупність таких станцій складає від 3 до 6 років, залежно від потужності і вартості вибраного устаткування (виробника).

Гібридна сонячна електростанція – це комплексна споруда, яка включає мережеву і автономну СЕС. На відміну від мережевої сонячної електростанції в комплектацію гібридної СЕС входить система накопичення енергії, що складається з акумуляторних батарей (АКБ), яка дозволяє використовувати електроенергію за відсутності такої в зовнішніх мережах, або за несприятливих погодних умов для роботи станції.

Основні переваги гібридних СЕС:
— незалежність від зовнішніх мереж;
— надійне безперебійне електропостачання;
— управління вжитком енергії із зовнішньої мережі;
— тривалий термін служби облпднання;
— видалений моніторинг і контроль за роботою системи.

Гібридна сонячна електростанція – це вигідна інвестиція для побутового і промислового використання, що дозволяє отримувати надійне безперебійне електропостачання для забезпечення життєдіяльності домоволодіння і безперервного робочого процесу підприємства. Варто відмітити, що вартість устаткування таких станцій набагато вища, ніж в мережевих, отже, окупність складає від 6 до 10 років.

Наша компанія надає комплексні послуги з будівництва сонячних електростанцій будь-якого типа і складності, а саме: проектування, монтаж, введення в експлуатацію, гарантійне і сервісне обслуговування. Фахівцями нашої компанії реалізовано більше 50 проектів СЕС різних типів в багатьох регіонах України.

 

 

Сделать заявку