Главная > Головна > Енергетичний менеджмент > Смарт система споживання електроенергії.

Смарт система споживання електроенергії.

МАКСИМАЛЬНАЯ ЕФЕКТИВНІСТЬ ВІД ГЕНЕРАЦІЇ СЕС ЗА РАХУНОК розумного РОЗПОДІЛУ ЕНЕРГІЇ (SMART GRID).

Європейська Smart grid система енергоменеджменту дозволяє реалізувати інтелектуальний і всебічний облік і аналіз енергоспоживання (електрика, газ, вода) для підприємства або будинку. Модульні й глобальні рішення задач забезпечують підвищення енергоефективності, онлайн аналіз споживання енергії в реальному часі. Смарт система працює за принципом Smart grid мережі з інтелектуальним онлайн контролем і управлінням основними навантаженнями використовуючи в пріоритеті генерацію енергії сонячною електростанцією.

Більш 50 000 інсталяцій у світі, за 5 років експлуатації смарт система зарекомендувала себе як найбільш ефективна з усіх наявних аналогів на ринку Європи.

СМАРТ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГІЄЮ ДЛЯ БІЗНЕСУ.

На сьогоднішній день питання постійного подорожчання електроенергії стоїть особливо гостро для працюючих підприємств. Як правило питання модернізації возникаю тільки після чергового збільшення рахунків за електроенергію, на підставі досвіду Європейських країн ми рекомендуємо провести детальний аналіз енергоємних навантажень їх графіків споживання на Вашому підприємстві. Для це необхідна смарт система для аналізу енергоспоживання підприємства в режимі реального часу, його інструменти візуалізації даних з можливістю онлайн моніторингу та управління, надаючи підприємству докладні дані про потоках енергії в реальному часі і за попередній період, створюючи звіти за будь-який період а також забезпечуючи управління з обміном даними в IoT (платформа інтернет речей, розумний будинок і їх аналоги).

Наявність функції інтелектуального пріоритету споживання система віддає перевагу використанню енергії генерації СЕС днем ​​і з накопиченої енергії в АКБ в решту часу доби. Динамічне балансування споживання ел. енергії зарядної станцією з пріоритетом використання сонячної енергії днем ​​або накопиченої в АКБ, зміщення на день і короткочасно вимикаючи не критичною і інертні навантаження (бойлери, холод. і тд, зменшуючи до 20% споживання із зовнішньої мережі).


Існуюча інфраструктура часто не в змозі впоратися з додатковим попитом на енергію для заряду електромобілів, це може привести до спрацьовування автоматичних вимикачів і відключенні енергопостачання.

Володіючи динамічною системою балансування споживання енергії підприємства, система дозволяє інтегрувати інтелектуальні станції заряду електромобілів без необхідності підвищувати потужність електроустановки, максимально використовуючи при цьому генерацію від сонячних і вітрових електростанцій компенсуючи до 50% споживання енергії із зовнішнього ел. мережі. Автономна захист від перевантаження забезпечує безпечну зарядку ел. транспорту, а електроустановка працює в межах встановленої потужності.

Система працює як комплексний онлайн інструмент для графічного і чисельного аналізу, цей аналіз допоможе прийняти обгрунтоване рішення про те, чи потрібно кінцевому споживачеві інвестувати в додаткове обладнання і коли він потенційно може отримати окупність інвестицій.

Автоматичне відстеження даних споживання енергоресурсів всієї мережі підприємства на періодичній основі, формуючи для цього регулярні звіти через: 5 хвилин, годину, щодня, за місяць і т.д.

Приклад (енергоємні, кліматичні системи, керуючи з погодозалежної автоматикою з завчасним набором їх потужності, використовуючи генерацію СЕС в світлий час доби)

Повний спектр інтегрованих фін. інструментів для реалізації роботи зарядної станції електромобілів!!!!
1. Ідентифікація клієнтів, гнучка система знижок з надійним контролем всіх видів оплати.
2. Оплата по QR-код, смарт картами мереж або через моб. прикладна програма.
3. Оплата за токені RFID з прив’язкою до кредитній карті.

СМАРТ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГІЄЮ У ВАШОМУ БУДИНКУ.

За допомогою смарт управління енергією ви можете використовувати якомога більше сонячної енергії у вашому власному домі, накопичуючи її в домашній системі накопичення енергії, замість того, щоб подавати її в мережу. Це економить ваші гроші і забезпечує вашу незалежність від цін на енергоресурси.

Компенсація споживання електроенергії з мережі
Сонячна електростанція генерує електрику, коли світить сонце. Енергоменеджер гарантує, що це електрику не потрібно буде віддавати в громадську мережу. Замість цього він автоматично включає енергоємні пристрої (бойлери і тд), як тільки з’являється достатня кількість незадіяною (надлишок) сонячної енергії. Будь то морозильники, баки для гарячої води, електромобілі або насос для басейну: все може управлятися автоматично і інтелектуально.

Зниження витрат на рахунках за електроенергію
Рішення просте: сонячна енергія генерується вашої сонячною електростанцією має собівартість не більше 0,70 коп за кВт-що в 2.5 рази менше ціни на електроенергію від енергопостачальних компаній. Чим більше електрики ви використовуєте будинку від власної СЕС, тим менше електроенергії вам доведеться купувати із загальної енергомережі.

Енергонезалежність
З фотоелектричної системою ви можете скоротити свої рахунки за електроенергію до 80%. Зростання цін на електроенергію не викличе у вас ніяких побоювань, тому що ви підготуватися до енергопостачання як мінімум на 30 років вперед.

Інтелектуальність і ефективність.
В якості блоку управління енергопостачанням будинку енергоменеджер контролює всі потоки енергії і може керувати всіма енергоспоживаючими пристроями. Ви самі вирішуєте, що включати і вимикати автоматично, а що налаштовувати вручну в найзручніший і економічно виправдане час.

Ефективне поєднання апаратного та програмного забезпечення
Енергоменеджер встановлений в розподільний щит (DIN рейка), тому що саме там сходяться всі потоки енергії в будинку. Він збирає інформацію з Вашої СЕС, інверторів, АКБ та інших домашніх споживачів ел. енергії. У той же час він вимірює споживану потужність кожного пристрою через лінію електропроводки або за допомогою розеток з бездротовою передачею даних (wi fi).

Потім програма енергоменеджера оптимізує енергоспоживання всього вашого будинку. Вона контролює, що пристрої вмикаються і вимикаються в потрібний час, і відправляє всі дані на портал енергоменеджер. За допомогою цього порталу ви можете в будь-який час отримати доступ і внести зміни в свій графік найбільш комфортного і оптимального енергоспоживання будинку.

Маю більшістю протоколів зв’язку система дозволяє легко інтегруватися в систему розумного будинку, передаючи дані про наявність надлишків сонячної енергії і включаючи енергоємні побутові прилади (бойлери і тд)

Повний онлайн контроль і зручність керування ел. енергією – на Ваш вибір.

Моніторинг та управління системою через інтернет з візуалізацією даних в режимі реального часу дані про споживання енергії та її генерації від СЕС, графіки з даними історії по днях, тижнях, місяцях і роках. Диспетчер системи може виявити постійно включених споживачів електроенергії і води (контроль персоналу), дізнавшись обсяги і вартість їх споживання. Система також дозволяє контролювати і настроювати автоматику для зміщення часових інтервалів роботи навантажень (холодильників, бойлерів і т.д.) в світлі період доби (споживаючи енергію від сонця), тим самим зменшуючи споживання із зовнішньої мережі. Смарт оптимізація енергоспоживання дозволяє дистанційно керувати графіком і режимом роботи кліматичних систем, тим самим підтримуючи температуру в приміщеннях з точністю до 1 градуса.

 

При вході на портал можна індивідуально налаштувати час включення і виключення кожного приладу. За допомогою цих графіків Ви можете не тільки знизити енергоспоживання, а й включити зовнішнє освітлення у встановлений час або автоматизувати процеси, коли Ви перебуваєте у відпустці.
Або ви можете розслабитися і дозволити енергоменеджерів робити те, що у нього найкраще виходить. Самонавчального програмне забезпечення буде реагувати на ваше щоденне споживання енергії і включати і вимикати прилади в оптимальний час. Ви також можете вибрати комбінацію ручних і автоматичних налаштувань.

КАК МАКСИМАЛЬНО ОПТИМИЗИРОВАТЬ  СОБСТВЕННОЕ ПОТРЕБЛЕНИЕ ДОМА?

ВСЕ НА УВАЗІ, ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ.
У будь-який час і в будь-якому місці – портал енергоменеджера показує вам всю необхідну інформацію про вашу сонячній системі і енергоспоживанні в вашому домі. Ви можете управляти всіма пристроями в вашому домі, саду та гаражі за допомогою одного простого у використанні інтерфейсу.

Повна відкритість і повний контроль.
Портал енергоменеджера надає вам точний огляд всіх потоків енергії в вашому домі. Сучасний інтерфейс інтуїтивно зрозумілий у використанні. Ви бачите дані про генерацію фотоелектричної системи, рівень заряду акумуляторної батареї і споживання кожного підключеного пристрою в режимі реального часу. Крім того, ви отримуєте прогнози виробництва та споживання, а також прогноз погоди на основі минулих днів.
Будь то вдома або в дорозі
Доступ до захищеного паролем порталу енергоменеджера можна отримати з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Будь то комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон, ви завжди маєте контроль над даними про енергоспоживання: як вдома, так і в дорозі.

ОНЛАЙН СЕРВІСНА ДІАГНОСТИКА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ.
За бажанням ви також можете дозволити вашої сервісної компанії віддалений доступ з метою забезпечення найбільш оперативного подальшого сервісного обслуговування. Таким чином, Ваш установник негайно побачить будь-які системні помилки і чи зможе уникнути системних збоїв заздалегідь, так і швидко діагностувати несправності обладнання та і його заміну.

ПОТУЖНИЙ І ЕКОНОМІЧНИЙ. СИСТЕМНИЙ ПІДХІД
Фотоелектричні модулі, інверторне обладнання та акумулятори. Ці будівельні блоки ідеально доповнюють один одного, а їх спільне використання підвищує їх ефективність. Результат для Вас: максимальна ефективність і незалежність.

 

 

Надіслати заявку