Главная > Головна > Гібридні рішення баз відпочинку, генерація від СЕС + нагрів води.

Гібридні рішення баз відпочинку, генерація від СЕС + нагрів води.

Комплексний пакет послуг для оптимізації витрат на ел. енергію та гаряче водопостачання (ГВП) для баз відпочинку!

Наша компанія виробляє повний комплекс послуг з проектування, підбору обладнання та встановлення представленої нижче і аналогічних систем згідно побажань замовника на півдні України. Пропонуємо Вам ознайомитися з дуже перспективним рішенням для баз відпочинку в основі якого лежить:

а). Смарт система розподілу енергії з пріоритетом споживання сонячної генерації.

б). Гібридна сонячна електростанція (економія до 50% витрат на ел. Енергію + підвищення потужності електроустановки до 20%).

в). Гібридні батареї для гарячого водопостачання (зменшення кількості бойлерів, економія на ел. Енергії до 15%).

Фотоелектрична панель і сонячний колектор нагріву води для баз відпочинку.

Гібридна сонячна батарея – це революційний продукт, який дозволяє одночасно виробляти теплову та електричну енергію від сонця. Особливо ефективно їх застосування на малих площах покрівлі у невеликих баз відпочинку. При цьому ефективність використання сонячної енергії на малих площах покрівлі збільшує ККД системи в цілому на 20% (електроенергія до 15,5% і нагрівання води до 62,5%) що відповідно зменшує терміни окупності системи і одночасно генерує електроенергію і гарячу воду для комерційного використання.

 

Гібридна сонячна батарея параметри:

 • Сонячна фотоелектрична і теплова енергія в одному пристрої.
 • Підвищення ефективності сонячної фотоелектричної системи (охолодження зменшує перегрів і втрати в ККД на 10% -20%).
 • Збільшення термінів служби фотоелектричної системи (зменшення теплових втрат в генерації сонячних батарей) завдяки внутрішній системі охолодження.
 • Гаряча вода виробляється при температурі нагріву корпусу модуля 40-50 градусів.
 • Проста і надійна конструкція, яка не потребує обслуговування.
 • Висока стійкість до вітрових і снігових навантажень.
 • Проста установка.

 

 

У денний час отримується від масиву гібридних сонячних батарей (ФЕМ) теплова енергія використовується для власного гарячого водопостачання. При нагріванні бойлера непрямого нагріву до необхідного рівня температури контролер системи перемикає контур гарячого водопостачання (ГВП) для нагріву басейну (душові, технічні потреби і тд.) Щоб уникнути кипіння теплоносія в гібридної сонячної панелі. У похмурий день при нестачі теплової потужності для нагріву ГВП короткочасно включається тепловий насос і ел. тен.

У денний час отримується від масиву фотоелектричних модулів (ФЕМ) електроенергія використовується для оптимізації власного споживання електроенергії, при наявності надлишку генеруючої електроенергії вона накопичується в акумуляторних батареях (АКБ) і в подальшому витрачається для власного споживання енергії в нічний час.

Для більш оптимального розподілу енергії генеруємої гібридної СЕС і одночасного (онлайн контролю розподілу енергії) в електроустановці підприємства рекомендуємо встановити Smart Grid систему.

Аналіз енергоспоживання Б.О. в режимі реального часу, інструменти візуалізації даних і варіанти управління пропонують підприємству нескінченний діапазон можливостей надаючи докладні дані про потоках енергії в реальному часі і за попередній період, а також забезпечує управління з обміном даними в IoT (платформа інтернет речей, розумний будинок і їх аналоги).

Володіючи динамічною системою балансування споживання енергії Б.О, система дозволяє інтегрувати інтелектуальні станції заряду електромобілів без необхідності підвищувати потужність електроустановки, максимально використовуючи при цьому генерацію від сонячних і вітрових електростанцій компенсуючи до 50% споживання енергії із зовнішньої ел. мережі.

Система працює як комплексний онлайн інструмент для графічного і чисельного аналізу, Цей аналіз допоможе прийняти обгрунтоване рішення про те, чи потрібно кінцевому споживачеві інвестувати в додаткове обладнання і коли він потенційно може отримати окупність інвестицій.

Автоматичне відстеження даних споживання енергоресурсів всієї мережі АЗС на періодичній основі, формуючи для цього регулярні звіти через: 5 хвилин, годину, щодня, за місяць і т.д.

Вона покаже самі енергоємні навантаження (графіки роботи, обсяги споживання енергії і тд), оптимізує їх режими роботи з метою зміщення по можливості їх графіків споживання на денний час доби (бойлери), максимально використовуючи при цьому генерацію СЕС, цим ми збільшимо обсяги споживання енергії від СЕС і відповідно сумарно зменшиться споживання із зовнішньої мережі.

Працюючи за принципом малої Smart Grid система розвантажує внутрішню мережу (днем за рахунок СЕС) і вирівнює графік споживання енергії на базі відпочинку, тим самим у Вас додаткова вільна електричну потужність в електроустановці (до 20%).

Економічний сумарний ефект з досвіду роботи становить до 50% загального обсягу споживання в місяць, при цьому Ви уникаєте неприємних відключень автоматів і переривання енергопостачання і дорогих платежів за збільшення потужності, оформлення Тих. умов, проектів і тд.

Сумарно генерація сонячних батарей і накопичена енергія в АКБ дозволяють прибрати пікове споживання енергії, тобто компенсувати потужність реактивних навантажень навіть більш ніж дозволяє видавати в зовнішню мережу (холодильники, кондиціонери, мотори), це і є активним режимом короткочасного збільшення потужності електроустановки. Налаштувавши пріоритети режимів роботи і час заряду і розряду АКБ в гібридної сонячної електростанції дозволяє заряджати енергією АКБ, виробленої в поза піковий період споживання (вдень), а потім використовувати цю енергію для живлення споживачів в піковий період (вночі).

Сумарно зростає економічний ефект на зменшення рахунків на електроенергію за рахунок генерації СЕС і водночас так само падає споживання від великого масиву електричних бойлерів (смарт система дозволить систематизувати графік послідовного включення бойлерів з початку ранку до заходу сонця, тим самим не дозволяючи хаотичного і неконтрольованого включення бойлерів). Приклад компенсації споживання від генерації СЕС потужністю 10 кВт і нагрів ГВП для 20 номерів бази відпочинку (ел. Потужність бойлерів 30 кВт), при цьому сумарна економія до 40% споживання в денний час і ще за рахунок накопичення енергії в АКБ (максимум до 40кВт / годин) це частково компенсує вечірнє споживання кондиціонерів, чайників і т.д.

Загальні параметри гібридної сонячної електростанції 15кВт

Гібридні системи електропостачання ідеально вписуються і мають широкий діапазон можливостей застосування для проектів житлових будинків і комерційних об’єктів малого бізнесу Основним елементом системи є гібридний інвертор Sermatec 10 кВт, систем зберігання енергії і об’єднують в собі такі функції: трекери MPP, функцію заряду і розряду АКБ, функцію обміну даними (CAN шина) з (BMS) системою управління режимами роботи АКБ, шунтування струму і автономний режим. Як приклад пропонуємо Вам розглянути один з наших реалізованих об’єктів – гібридна СЕС 20кВт в Києві.

Режими експлуатації

Днем енергія, вироблена фотоелектричної системою забезпечує енергопостачання бази відпочинку, одночасно проводиться зарядка акумуляторних батарей, одночасно теплова енергія з гібридної сонячної батареї нагріває воду для гарячого водопостачання в бойлер. Пріоритети режимів роботи (генерація, споживання енергії, пріоритет заряду АКБ і т.д.) налаштовуються в будь-якій зручній послідовності за допомогою ПО онлайн моніторингу поставляється в комплекті.

У темний час доби енергопостачання здійснюється від акумуляторної батареї і мережі. Коли енергії від акумуляторних батарей недостатньо (ступінь розряду виставляється споживачем), конструкція системи передбачає можливість автоматичного перемикання на стаціонарну ел мережу.

В економічному режимі користувач може задавати пріоритет видачі енергії, час заряду і розряду акумуляторної батареї, з урахуванням пікових навантажень на ел мережу, поза піків споживання і при наявності більш вигідних багатотарифних режимів енергопостачання.

Система гарячого водопостачання працює аналогічнsм чином, максимально нагріваючи днем ​​бойлери та при недостатній температурі води (похмурим днем, вночі) нагріває від мережі згідно встановлених налаштувань термостатів бойлерів (включаючись на набагато менший період часу). При надлишку теплової енергії і досягнення температури в бойлерах (до 65С) контролер системи управління нагріванням води для запобігання закипання теплоносія в системі перемикається на контур теплообмінника басейну, тим самим нагріваючи басейн і запобігаючи стагнацію гібридної сонячної панелі.

Налаштування основних режимів роботи обох систем незалежні один від одного і дозволяють оперативно реагувати на споживання ка електроенергії так і гарячого водопостачання бази відпочинку в будь-якій зручній послідовності за допомогою ПО онлайн моніторингу з можливістю подальшого контролю з мобільного телефону.

Для оптимальної роботи Б.О. рекомендуємо гібридну СЕС 15кВт:

Гібридна СЕС в комбінації з Smart Grid системою дає можливість організувати на парковці для авто комерційну зарядну станцію для заряду електромобілів (динамічна зарядка з пріоритетом від генерації СЕС). Так само гібридна СЕС забезпечить безперебійним електроживленням критично важливі об’єкти інфраструктури (охоронна сигналізація, холодильне та кліматичне обладнання і т.д.) в темний час доби, при відсутності харчування в електромережі або його аварійному відключенні. Перевага даного варіанту рішення в тому, що можлива поетапна його реалізація, з послідовним збільшенням кількості сонячних батарей і інверторів. Система акумулювання (АКБ) не є обов’язковим обладнанням для повноцінної роботи гібридної СЕС і може бути змонтована і введена в експлуатацію пізніше (після аналізу обсягів і графіків піків споживання з подальшим підбором найбільш оптимальних параметрів модульної системи акумулювання).

З основних плюсів є велика гнучкість в режимах роботи гібридної СЕС і можливість істотного поліпшення якості енергопостачання.

Фото модулі сумарною потужністю 15 кВт в кількості 30шт. гібридних батарей (потужністю по 500 Вт).

 

 

Гібридний інвертор Sermatec 10 кВт.

 1. Сумісність з різними типами фотоелектричних модулів (до 15 кВт) і високовольтними АКБ, різні джерела введення
 2. Сумісний Lifepo4 і свинцево-кислотний акумулятор
 3. Робота від сонячної енергії, мережі і генератора
 4. Паралельна робота інверторів (до 3шт)
 5. Час перемикання між режимами роботи і автономного режиму менш 10мс.
 6. Однофазний і трифазний вихід для житлових і комерційних приміщень
 7. Можливість установки додаткових інверторів або акумуляторної батарей.

Ефективність

 1. Висока ефективність на 99%
 2. Передова технологія відстеження ККД для підвищення ефективності фотоелектричної станції
 3. Високоточний алгоритм управління MPPT і алгоритм INV, що дозволяє працювати з високою ефективністю

Безпека

 1. Інтелектуальна технологія, функції самозахисту
 2. Широкий діапазон напруги і частотний вхід
 3. Ступінь захисту IP65
 4. Автоматичне повітряне охолодження
 5. Стабільна робота на великій висоті, при високих температурах і високій вологості
 6. Перевантажувальна здатність до 50% (по ФЕМ)

  Інтелектуальність

 1. Інтелектуальна система управління забезпечує самостійну роботу
 2. WIFI, CAN, RS485, USB (додатково), GPRS (додатково) Кілька режимів моніторингу

 

                Система акумулювання енергії (АКБ) Soluna 15 кВт / год.

 

Особливості системи накопичення енергії:
– Енергоємність акумуляторних батарей 15 кВт / год
– Напруга 410 В
– Кількість циклів заряд / розряд – 4000 (глибина розряду акумулятора 80%)
– Струм розряду / заряду АКБ 30 А
– Гарантований термін експлуатації на базі відпочинку більше 15 років (при заряд / розряд -200 циклів в рік)
– Гарантія 5 років (з можливістю продовження на 5 років)

 

Гарантійні зобов’язання:

 • Інверторне обладнання –     5 років
 • Фото модулі –                           від 10 років
 • АКБ Soluna –                             5 років
 • Монтажна конструкція –      2 роки
 • Монтажні роботи –                 3 роки

 

 

Заповніть форму для попереднього розрахунку системи

 

 

 

Надіслати заявку