Главная > Новини > AES Chile пропонує гібридну електростанцію з акумуляторними накопичувачами енергії ємністю понад 3000 МВтгAES Chile пропонує гібридну електростанцію з акумуляторними накопичувачами енергії ємністю понад 3000 МВтг

Місцева дочірня компанія глобальної енергетичної компанії AES презентувала ОВД для електростанції на відновлюваних джерелах енергії в Чилі з акумуляторною ємністю понад 3000 МВтг.

20 лютого компанія AES Chile представила оцінку впливу на навколишнє середовище (ОВНС) для гібридного парку пампасів, який планується побудувати в комуні Тальталь в регіоні Антофагаста. Сума інвестицій становить 800 мільйонів доларів США.

Проєкт передбачає будівництво вітряної електростанції потужністю 140 МВт, двох сонячних електростанцій загальною потужністю 252 МВт і системи зберігання енергії на літій-іонних акумуляторах (BESS).

За заявою компанії, BESS матиме потужність 623,5 МВт і тривалість роботи “до п’яти годин”, а загальна енергоємність становитиме близько 3 100 МВт-год.

Вона буде розділена на систему 200 МВт/1 000 МВт-год, яка зберігатиме енергію вітряної електростанції, і систему 423,5 МВт/2 100 МВт-год, підключену до сонячної електростанції.

Енергію, що виробляється електростанцією площею 573 гектари, буде під’єднано до прилеглої підстанції “S/E Pampsa” для передавання в Національну електричну систему країни (NES).

AES не повідомила, який постачальник технологій постачатиме рішення BESS. У минулому компанія залучала Fluence, глобального інтегратора систем зберігання батарей, якого вона заснувала спільно з Siemens, причому обидві компанії, як і раніше, володіють контрольним пакетом акцій.

У жовтні в Чилі нещодавно було ухвалено важливий законодавчий акт, що стимулює використання електромобілів шляхом звільнення від сплати встановлених законом зборів, а також впровадження мережевих накопичувачів енергії шляхом спрощення для проєктів продажу енергії та потужності на ринку NES.

Кілька тижнів тому розробники Fotowatio Renewable Ventures і oEnergy подали ОВД на проєкти спільного розміщення батарейних накопичувачів загальною потужністю близько 500 МВт. На сьогодні в країні є відносно невелика кількість мережевих батарейних накопичувачів, менш як 100 МВт, але найближчими роками цей показник значно зросте, причому проєкти вже були оголошені до ухвалення законопроєкту.

Регіон Антофагаста розташований у пустелі Атакама, яку іноді називають найбільшим сонячним місцем у світі. В ОВД компанії AES Chile йдеться, що проєкт ідеально розташований для максимального сонячного опромінення протягом усього року.

Надіслати заявку