Главная > Новини > Arevon Energy звертається до Tesla за системами накопичення енергії на 2 ГВт / 6ГВт*г

Arevon Energy звертається до Tesla за системами накопичення енергії на 2 ГВт / 6ГВт*г

Arevon Energy встановить мегапак систем накопичення енергії Tesla в центрах навантаження Каліфорнії в рамках чотирирічної серії проектів під назвою “портфель Falcon”.

Компанія Arevon Energy повідомила, що придбала 2 ГВт / 6 ГВт-год мегапакетов Tesla в рамках генеральної угоди про постачання для підтримки свого зростаючого портфеля накопичувачів промислового призначення.

Компанія не розкрила вартість покупки, але це не перша угода між двома компаніями. Arevon Energy заявила, що розраховує встановити 250 МВт / 1 000 МВт-год систем накопичення енергії Tesla Megapack в Каліфорнії і Неваді до кінця року.

“Ця угода гарантує, що Arevon зможе поставляти нашим клієнтам рішення по зберіганню енергії найближчим часом, знижуючи ризик браку постачань і затримок проектів”, – сказав Джастін Джонсон, головний операційний директор Arevon Energy.

Очікується, що ці накопичувачі будуть використовуватися для підтримки портфеля Falcon, спільного підприємства Arevon Energy і енергетичної компанії Tenaska по розробці автономних проектів зберігання енергії в центрах навантаження Каліфорнії протягом наступних чотирьох років. Ці об’єкти можуть бути налаштовані таким чином, щоб забезпечувати до чотирьох годин енергії від акумуляторів в піковий час доби. Добре розташовані автономні акумуляторні системи підвищують надійність на місцях і можуть допомогти запобігти відключенню мережі.

Близько місяця тому компанії Arevon Energy і Nextracker підписали угоду про постачання інтелектуальних сонячних трекерів NX Horizon з програмним забезпеченням TrueCapture і NX Navigator, а також систем управління для портфеля проектів потужністю 1,5 ГВт в штатах Індіана і Невада. З семи проектів, які, як очікується, будуть введені в експлуатацію до кінця 2023 року п’ять розташовані в Індіані: Елліотт (200 МВт), Гібсон (280 МВт), Раттс 1 і Раттс 2 (обидва 150 МВт) і Поузі (300 МВт ). Проект Citadel потужністю 250 МВт буде розташований недалеко від Ріно, штат Невада, а станція Townsite потужністю 232 МВт – в Боулдер-Сіті, штат Невада.

Надіслати заявку