Главная > Новини > Duracell випускає акумулятор ємністю 14 кВт*г для побутових СЕС

Duracell випускає акумулятор ємністю 14 кВт*г для побутових СЕС

Американський виробник батарей вийшов ринку стаціонарних накопичувачів з новим продуктом для побутових споживачів. Літій-залізо-фосфатна (LFP) батарея сумісна з новими або наявними фотоелектричними системами.

Американська лужна акумуляторна батарея Duracell, підрозділ американської холдингової компанії Berkshire Hathaway, вийшла на ринок стаціонарних систем накопичення з новим продуктом для побутових споживачів – лінійкою Duracell Power Center.

За словами виробника, літій-залізо-фосфатна (LFP) батарея сумісна з новими або існуючими СЕС та інверторами будь-якої марки.

Потужність пристрою становить 5 кВт, а ємність акумулятора – 14 кВт-год. Він також має діапазон напруги від 44,5 до 53,5 В та максимальний струм заряду та розряду 74,0 А. ККД в обидві сторони становить понад 85,7%, а його працездатність гарантується протягом понад 6 000 циклів.

“Лінійка продуктів Duracell Power Center складатиметься з інверторів потужністю 5 кВт та 10 кВт з батареями ємністю від 14 кВт/год до 84 кВт/год”, – пояснює виробник. “Унікальна технологія двоспрямованого інвертора Power Center дозволяє новим і існуючим власникам житлових будинків із сонячними батареями накопичувати надмірну сонячну енергію для використання у вечірній час, максимізуючи інвестиції в сонячну енергію, підвищуючи енергетичну безпеку та незалежність, і все це без додаткового обладнання”.

Новий продукт вже доступний для продажу у Північній Америці та на ринках країн Карибського басейну. “Бренд Duracell – це історія якості та надійності, якій споживачі довіряли протягом багатьох десятиліть”, – сказав Роберто Мендес, президент Duracell у Північній Америці. “Ми пишаємося співпрацею з нашим ліцензійним партнером, щоб вивести на ринок цю важливу пропозицію”.

Надіслати заявку