Главная > Новини > Energy storage для фотоелектричних модулів та електробусів Лос-Анджелеса

ROUNDUP батареї для фотоелектричних модулів та електробусів Лос-Анджелеса

10 листопада 2021 року: Компанія Yotta Energy залучає фінансування у розмірі 13 млн. доларів США для виробництва акумуляторних батарей для фотоелектричних модулів.

13 мільйонів доларів США залучила у рамках раунду фінансування американська компанія Yotta Energy, яка виробляє розподілені акумуляторні батареї ємністю 1 кВт*год, призначені для встановлення під окремими сонячними фотоелектричними модулями.

Батарейний продукт компанії SolarLeaf на рівні модуля використовує літій-залізо-фосфатні (LFP) хімічні батареї та націлений на комерційний та промисловий (C&I) ринок сонячних електростанції плюс накопичувачі єнергії. За словами Yotta, ідеальна ємність системи становить до 1 МВт*год, а продукт повинен відповідати або перевершувати навіть найсуворіші стандарти безпеки.

Розроблена для використання на плоских дахах, технологія має вбудовану систему терморегулювання та може призвести до більш швидкого та спрощеного отримання дозволів на використання СЕС плюс система накопичення енергії, а також зменшити логістичні проблеми та площу, необхідну для розміщення зберігання енергії.

На початку минулого року Каліфорнійський державний університет у Домінгес-Хіллз запустив пілотну програму встановлення систем “мікрозберігання” в університетських будівлях. Інша компанія, JLM Energy, раніше намагалася комерціалізувати аналогічну технологію, але у 2018 році припинила свою діяльність.

10 листопада 2021 року: Мікромережа на сонячних улуктростанціях та акумуляторах забезпечує зарядку парку електробусів у Лос-Анджелесі

Мікромережа із СЕС та акумуляторних систем накопичення використовуватиметься для зарядки парку з більш ніж 100 електробусів у Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія.

На реалізацію цього проекту Каліфорнійська енергетична комісія надала грант Департаменту транспорту Лос-Анджелеса у розмірі 6 мільйонів доларів США. Департамент хоче, щоб до 2028 року всі його автобуси були повністю електричними.

Мікромережа об’єднуватиме 1,5 МВт сонячних фотомодулів, встановлених на дахах та навісах автобусів, систему зберігання енергії ємністю 4,5 МВт*год, п’ять зарядних пристроїв для електромобілів (EV) потужністю 1,5 МВт та 104 віддалені блоки зарядки EV.

Компанія з управління енергією Apparent надасть систему зберігання енергії та сонячні електростанції, а платформа інтелектуальної системи управління мережею (igOS) компанії інтегруватиме зарядну інфраструктуру від компанії Proterra, яка пропонує рішення для транспортних засобів з нульовим рівнем викидів, з виробництвом енергії.

10 листопада 2021 року: Australian Vanadium підписав меморандум про взаєморозуміння з іспанським виробником проточних батарей E22

Компанія Australian Vanadium, що займається розробкою первинних ресурсів ванадію в Західній Австралії, підписала меморандум про взаєморозуміння (МОВ) про постачання з іспанською компанією E22.

Виробник проточних батарей E22 може отримати постачання пентоксиду ванадію – найважливішого матеріалу для електроліту проточних батарей – для глобальних проектів з виробництва батарей, готового ванадієвого електроліту для проектів в Австралії та лізинг електроліту для проектів у країні.

MoU також охоплює потенційний продаж ванадієвих редокс-батарей E22 (VRFB) через дочірню компанію Australian Vanadium – VSUN Energy, що займається виробництвом відновлюваної енергії та зберігання енергії. VSUN Energy вже працює над розвитком ринків VRFB в Австралії.

Окрім розробки проекту з видобутку в Мікатхаррі, Західна Австралія, компанія Australian Vanadium будує завод з виробництва ванадієвого електроліту потужністю 33 МВтч. Нещодавно компанія отримала фінансову допомогу від уряду Австралії на будівництво заводу у Квінані, Західна Австралія.

Надіслати заявку