Главная > Новини > Smart Grid (розумні мережі) > Голландська мережева компанія повідомляє про нові тривалі проблемни місця

Голландська мережева компанія повідомляє про нові тривалі проблемни місця

Останні 980 МВт передавальних потужностей в частині регіональної мережі Фрісландії були розподілені між проектами генерації, і державний мережевий бізнес Tennet каже, що протягом наступних семи років можуть виникнути проблемні місця.

Голландський державний оператор системи передачі електроенергії Tennet повідомив регулятора енергетичного ринку про те, що потужність мережі в південній і західній частинах регіональної мережі Фрісландії досягнута.

Сьогодні Tennet оголосив на своєму сайті, що офіційно повідомив регулюючий орган Autoriteit voor Consument en Markt (ACM) про те, що, оскільки в регіоні вже є близько 1,5 ГВт сонячної і вітрової генерації, що залишилися 980 МВт передавальної потужності були враховані в підписаних заявках на контрактну передачу.

У зону впливу потрапили станції 110 кВ в Горредійке, Херенвені, Хербаюме, Леувардене, Леммер, Лувсмеере, Марнезіле, Оостервольде, Удехаске, Рауверде, Шенкеншансе, Снеку і Волвеге, повідомила компанія-передавач.

В результаті Tennet заявила, що очікує перевантаженість мережі на цій ділянці з цього року до 2028 року і буде вирішувати цю проблему за допомогою програми робіт на термін від трьох до семи років, яка буде включати установку нових трансформаторів і коригування регіональної високовольтної мережі.

Компанія з передачі електроенергії, розташована в Арнемі, яка також працює в Німеччині, заявила, що вона вивчає можливість застосування заходів по управлінню мережею – які можуть включати в себе можливість платити постачальникам електроенергії за те, що вони проводять періоди в автономному режимі – і опублікує результати цього дослідження в другій половині року.

Tennet заявила, що вже інвестує 250 млн. євро в заходи з модернізації енергосистеми, включаючи поліпшення з’єднання між Oosterwolde і Oudehaske, підвищення потужності останньої і розширення високовольтної підстанції Louwsmeer.

Компанія, що належить Міністерству фінансів, була змушена повідомити про такі зміни на кількох ділянках голландської мережі через різке зростання числа заявок на будівництво сонячних і вітряних електростанцій в країні і розглядає такі рішення проблеми, як тимчасової інфраструктури мережі і використання пристроїв Інтернету речей, щоб допомогти змістити періоди пікового попиту.

Надіслати заявку