Главная > Новини > Redback представляє сонячні інвертори та розширює асортимент АКБ

Redback представляє сонячні інвертори та розширює асортимент АКБ

Новий гібридний інвертор для систем накопичення енергії в розширеному асортименті продукції Австралійська компанія Redback Technologies, що спеціалізується на системах energy storage. Вона додала в серію гібридний інвертор, що працюють як від мережі так і в автономному режимі, для нової системи накопичення енергії Smart Battery у своїй лінійці модульних систем накопичення енергії для житлових та комерційних споживачів.

Генеральний директор Redback Technologies Патрік Матвєєв сказав, що додавання інвертора до асортименту продукції компанії, розташованої в Брісбені, знаменує собою серйозні зміни в стратегії компанії.

До цього часу пропозиції інверторів Redback обмежувалися гібридними інверторами у складі акумуляторних систем. Наразі ця пропозиція розширилася завдяки випуску серії Redback Smart Inverter.

На основі великого успіху, якого ми досягли з 2015 року завдяки нашим рішенням для акумуляторів “розумного будинку”, а також на тому факті, що на ринку немає доступного австралійського бренду, ми вирішили розширити наш асортимент, включивши до нього фотоелектричні інвертори, що працюють від мережі “, – сказав Матвєєв. “У кожного домогосподарства свої потреби в енергії, тому ми зробили свідомий крок, щоб забезпечити австралійське рішення для кожного клієнта”.

Redback Smart Inverters – це однофазні сонячні інвертори потужністю 5, 6, 8 та 10 кВА (кВт), при цьому компанія заявляє, що максимальна ефективність досягає 97,5%. Всі вони поставляються з інтелектуальним лічильником та wi-fi dongle у стандартній комплектації та дозволяють у майбутньому підключати домашні АКБ. Усі вони відповідають новим стандартом AS4777.2 (2020).

Компанія Redback також розширила асортименти акумуляторів Smart Battery, додавши дві нові моделі підвищеної ємності до серії SB.

На додаток до існуючої моделі SB7200 ємністю 7,2 кВт*год, яка була представлена ​​на початку цього року, Redback представила нову модель SB9600 номінальною ємністю 9,6 кВт*год та більш потужну SB14200 ємністю 14,2 кВт*год. Активна вихідна потужність SB9600 та SB14200 становить 4,5 кВт, а SB7200 має номінальну активну потужність 3,3 кВт, при цьому компанія заявляє, що максимальна ефективність становить 96,60%.

Компанія заявила, що пристрої, оснащені акумуляторами китайського виробника Pylontech, сумісні з більшістю сонячних систем, можуть контролюватись дистанційно, і всі три моделі можуть забезпечити резервне живлення при відключенні електроенергії, якщо підключений резервний ланцюг і є енергія акумуляторів.

“Як і всі рішення Redback, акумуляторні системи для розумного будинку розроблені в Австралії та розраховані на експлуатацію в найсуворіших австралійських умовах”, – каже Матвєєв. “Нові SB9600 та SB14000 були розроблені та спроектовані таким чином, щоб бути доступними за ціною для австралійських домогосподарств, а з нашим останнім доповненням у вигляді 10-річної гарантії, що додається до акумуляторної системи, власники будуть спокійні протягом багатьох років”.

Нові батареї Smart Batteries з’являться в Австралії наприкінці цього місяця, хоча найменша батарея Smart Battery ємністю 7,2 кВт*год доступна вже зараз і знаходиться на складі в Австралії. Нова серія інверторів також буде доступна в Австралії наприкінці цього місяця. Запуск нових продуктів збігається з ребрендингом Redback, який включає новий логотип і колірну схему. Зник знаковий павук Redback, його замінила сфера, що нагадує сонце.

За словами Матвєєва, основною причиною рішення про ребрендінг було створення міцнішого зв’язку між австралійською спадщиною компанії та її метою та баченням.

“Австралійське сонце – важливий аспект нашого ландшафту; наш новий брендинг використовує ці знакові кольори та поєднує їх разом із відкритою дорогою до майбутнього чистої енергії Австралії. Це пов’язано з нашою метою – забезпечити енергією чистіше завтра”, – сказав він. “Це ключове послання – ми хочемо дати австралійським домогосподарствам і малим підприємствам австралійський варіант, який розроблений для наших місцевих умов, надійний і доступний, і на ринку зараз є пробіл”.

Надіслати заявку