Главная > Новини > Hydrostor проект із зберігання стисненого повітря потужністю 4 ГВт*год у Каліфорнії

Hydrostor проект із зберігання стисненого повітря потужністю 4 ГВт*год у Каліфорнії

Компанія Hydrostor, що виробляє вдосконалені системи накопичення енергії на стислому повітрі (A-CAES), подала другу заявку на ліцензування проекту масштабу гігават-години як електростанцію до Каліфорнійської енергетичної комісії (CEC).

Компанія зі штаб-квартирою в Канаді подала заявку на сертифікацію (AfC) до CEC на розробку пропонованої станції A-CAES потужністю 500 МВт/4 000 МВт-год в окрузі Керн, штат Каліфорнія. Усього кілька днів тому компанія Hydrostor подала аналогічну заявку на інший проект – Pecho Energy Storage Center 400МВт/3,200МВт*год в окрузі Сан-Луїс-Обіспо.

Hydrostor розробила запатентоване технологічне рішення A-CAES та побудувала комерційний демонстраційний проект в Онтаріо. Раніше компанія заявляла, що змоделювала потенціал Каліфорнії для розміщення 15 ГВт-год станцій A-CAES, які зберігають енергію у стиснутому повітрі у підземних соляних кавернах.

Проект у окрузі Керн, Gem Energy Storage Center, може бути введений у комерційну експлуатацію у 2026 році, стверджує Hydrostor. Центр зберігання енергії Gem вимагатиме капіталовкладень у розмірі близько 975 мільйонів доларів США, забезпечить до 700 робочих місць під час будівництва та до 40 робочих місць з повною зайнятістю після введення в експлуатацію.

Він буде підключений до системи передачі електроенергії CAISO через існуючу підстанцію Whirlwind Substation біля міста Розамунд, що дозволить розширити використання відновлюваних джерел енергії у цьому районі.

“Сьогоднішня подача заявки знаменує собою другий з багатьох важливих етапів у реалізації зобов’язань компанії Hydrostor щодо надання допомоги Каліфорнії у задоволенні її визнаних потреб у тривалому зберіганні енергії”, – сказав генеральний директор Hydrostor Кертіс Ван Валлеґем.

“Наші установки A-CAES спроектовані таким чином, щоб безпечно та ефективно працювати понад 50 років із нульовою деградацією”.

Каліфорнія, схоже, стане одним із перших регіонів світу, де буде реалізовано кілька великомасштабних проектів із зберігання енергії протягом тривалого часу (під якими розуміються технології з можливістю зберігання та розрядки енергії протягом восьми годин і більше).

Оператор енергосистеми та оптового ринку електроенергії CAISO планує провести тендер на 1 000 МВт, а минулого тижня повідомив, що постачальник енергії Central Coast Community Energy (CCCE) збирається реалізувати три проекти з використанням ванадієво-відновлювальних проточних батарей (VRFB) загальною ємністю год.

Надіслати заявку