Главная > Новини > LG Electronics розширює бізнес систем зберігання енергії за допомогою нової батареї HBC

(RU) ПоверБанк для дома компании LG Chem

Після виходу з сонячного бізнесу компанія LG Electronics робить ставку на сектор систем зберігання енергії (ESS). На додаток до нових продуктів, компанія також прагне до розширення європейського ринку. Свен Армбрехт, менеджер з продажу LG Electronics в Європі, і менеджер з продукції Кювон Хео пояснюють, чому встановлювачі сонячних батарей можуть розраховувати на концерн у галузі теплових насосів та інтегрованих акумуляторних систем зберігання енергії.

Свен Армбрехт, менеджер з реалізації LG Electronics в Європі, і менеджер з виробництва Кювон Хео

LG Electronics закрила свій бізнес із виробництва сонячних батарей. Що це означає для компанії?
Свен Армбрехт: Після ретельного та тривалого розгляду LG Electronics нещодавно прийняла рішення закрити виробництво сонячних модулів. Однак, як було повідомлено нашим клієнтам, ми збережемо нашу структуру обслуговування і будемо прагнути підтримувати високий рівень задоволеності клієнтів.

Ви виходите на інші ринки?
Свен Армбрехт: Так. Ми хотіли б офіційно оголосити, що LG Electronics збирається зосередитися на організації систем зберігання енергії (ESS). Ми бачимо високі майбутні потреби в зберіганні електроенергії, а також у рішеннях для опалення житлових будинків у всіх європейських країнах у найближчі роки. Завдяки нашій усталеній присутності на ринку, ми займаємо дуже вигідне становище в обох галузях. У майбутньому ми хотіли б використовувати це ще більше.

LG Electronics energy storage systems

Чому ви вирішили зосередитися на бізнесі ESS?
Свен Армбрехт: По-перше, останніми роками LG Electronics інвестувала в розвиток виробництва своїх нових батарей HBC. Це дає нам набагато більшу гнучкість для збільшення масштабів виробництва та розробки індивідуальних акумуляторних рішень для майбутніх вимог кінцевих користувачів. По-друге, ми зосередимося на ESS завдяки нашим внутрішнім технологіям. Завдяки нашому бізнесу в Air Solutions у нас є чудова внутрішня технологія PV-інверторів, яку ми накопичували десятиліттями, тому ми можемо просто застосувати знання, якими ми вже володіємо. По-третє, завдяки нашій мережі сертифікованих монтажників ми можемо гарантувати правильну установку для наших кінцевих користувачів у будь-якій ситуації.

Які продукти вже доступні? Чи будете ви випускати нові в найближчому майбутньому?
Кювон Хео: LG Electronics вже кілька років виробляє високоякісні системи зберігання енергії та теплові насоси. Ми хотіли б ще більше розширити цю сферу і запропонувати інноваційні продукти в галузі об’єднання секторів, тобто рішень для електропостачання, опалення та мобільності. Таким чином, LG Electronics прагне оптимально координувати всі ці продукти і пропонувати їх з одних рук. Це забезпечує нам велику конкурентну перевагу – ефективність.

Що робить ваші системи зберігання енергії такими унікальними?
Кювон Хео: Для наших нових батарей HBC ми використовуємо найсучасніші циліндричні елементи на ринку. Завдяки своїй конструкції вони дуже надійні та мають набагато менший ризик теплового пробою порівняно з іншими батареями, представленими на ринку. Крім того, наш продукт забезпечує один із найвищих ККД у галузі.

Чи будуть батареї доступні тільки в Німеччині або планується подальше розширення?
Свен Армбрехт: Наша мета – продовжувати розширювати бізнес у Європі. Ми вже добре представлені в регіоні DACH і почали роботу в IBERIA. Щоб задовольнити специфічні вимоги більш теплих регіонів Європи, ми випустимо новий продукт. Таким чином, наші плани щодо розширення бізнесу конкретні, і ми постійно шукаємо нові таланти, які допоможуть сформувати майбутнє систем зберігання енергії в Європі.

Надіслати заявку