Главная > Новини > Maxeon купує інтелектуальну власність на черепичні сонячні батареї у Complete Solaria для виробництва в США

Maxeon купує інтелектуальну власність на черепичні сонячні батареї у Complete Solaria для виробництва в США

Завод з виробництва модулів Maxeon у Мексикалі, Мексика, який зараз розширюється.
Виробник сонячних панелей Maxeon Solar Technologies придбав окремі активи у каліфорнійської сонячної компанії Complete Solaria зі штаб-квартирою в Каліфорнії. Дві компанії також підписали угоду про постачання модулів, за якою Maxeon буде поставляти свої панелі для Solaria.

Активи, про які йде мова, включають дилерський канал компанії Solaria, її контракти, а також портфель патентів у галузі сонячної енергетики, що стосуються, в першу чергу, технології виробництва сонячних панелей з гонтових елементів. Компанія Maxeon вже сама виробляє панелі на основі технології гонтових клітин, через яку вона судилася з іншим виробником Tongwei Solar в Німеччині на початку цього року.

“Ми очікуємо, що ця угода розширить нашу присутність на ринку фотоелектричних панелей США двома шляхами”, – сказав генеральний директор Maxeon Білл Малліган (Bill Mulligan).

“По-перше, приєднання загальнонаціонального дилерського каналу Solaria забезпечить інфраструктуру, можливості та охоплення, які повинні значно прискорити наші зусилля з прямих продажів.

“По-друге, ця угода забезпечує негайний доступ до кваліфікованого джерела безтарифних сонячних панелей, які ми плануємо продавати поряд з нашими флагманськими сонячними панелями IBC, що дозволить нам повторити на ринку США продуктову стратегію “кращий-найкращий”, яку ми успішно застосовуємо на наших міжнародних ринках протягом багатьох років”.

У серпні компанія Maxeon оголосила про плани побудувати в Альбукерке, штат Нью-Мексико, завод з виробництва інтегрованих осередків і модулів потужністю 3 ГВт, який буде виробляти осередки і модулі з тунельним оксидним пасивним контактом (TOPCon). Малліган, якого в січні було призначено генеральним директором, щоб очолити розширення виробництва компанії, сказав, що на цьому заводі будуть використовуватися нові патенти, придбані у Solaria:

“Нарешті, ця угода дозволить компанії Maxeon консолідувати два основних портфеля інтелектуальної власності на гонтові фотоелементи, додавши до більш ніж 130 виданих патентів і понад 80 патентних заявок на фундаментальну технологію гонтових сонячних панелей, які Maxeon розробляє і виробляє по всьому світу, і які ми плануємо використовувати на нашому оголошеному заводі з виробництва фотоелементів і модулів в Альбукерке, штат Нью-Мексико”.

Complete Solaria була утворена в жовтні 2022 року після злиття виробника модулів Solaria Corporation та постачальника сонячних послуг Complete Solar. Тоді компанія заявила, що надаватиме “комплексні послуги” від проектування до монтажу та фінансування сонячних систем.

Генеральний директор компанії Вілл Андерсон прокоментував угоду з Maxeon: “Ця угода забезпечить Complete Solaria капіталом для оптимізації нашої комплексної пропозиції для клієнтів, включаючи красиві, високоякісні сонячні енергетичні системи з високопродуктивними сонячними панелями преміум-класу Maxeon. Концентрація на нашому основному сегменті систем піде на користь як нашому бізнесу, так і нашим акціонерам”.

Надіслати заявку