Главная > Новини > Об'єднання гібридной СЕС із лінійними генераторами

Об'єднання СЕС із лінійними генераторами

Гібридна СЕС на даху комплексу потужністю 3,3 МВт та лінійні генератори потужністю 480 кВт в даний час використовуються для покриття 100% потреб у електроенергії логістичного комплексу у Каліфорнії. У гібридній енергетичній системі використовується технологія лінійних генераторів, надана американською компанією Mainspring Energy, яка перетворює механічну енергію на електричну.

Американський інвестиційний фонд нерухомості (REIT) та постачальник логістичних рішень Lineage Logistics LLC оголосив на цьому тижні, що його об’єкт Colton Agua Mansa, розташований у каліфорнійській Внутрішній імперії, тепер отримує енергію від СЕС на даху потужністю 3,3 МВт та лінійних генераторів потужністю 460кВт , які, як стверджує Lineage, покривають 100% потреб об’єкта в електроенергії на чистій основі. Близько 73% цієї потреби покриватиметься сонячною електростанцією, а решта 27% – лінійними генераторами.

Фотоелектрична система була побудована компанією PowerFlex, підрозділом французької групи EDF, а лінійні генератори надані американською компанією Mainspring Energy. “Сонячний проект на місці в Колтоні демонструє постійне прагнення Lineage впроваджувати інноваційні рішення для забезпечення максимально можливої ​​екологічності своєї діяльності”, – сказав директор PowerFlex Денні Птак.

Лінійні генератори з постійними магнітами використовують лінійний рух для вироблення енергії, перетворюючи механічну енергію на електричну. Для вироблення енергії вони використовують постійні магніти, які створюють магнітне поле і викликають зміну магнітного потоку ланцюга, утвореної обмотками.

“Пристрої збільшують та зменшують споживання, щоб забезпечити максимальне використання сонячної електростанції, гарантуючи надійність та оптимальне використання відновлюваної енергії у будь-який час”, – говорить компанія Lineage, говорячи про лінійні генератори, встановлені на її об’єкті. “Це підвищує стійкість об’єкта, знижуючи залежність від мережі та знижує експлуатаційні витрати”.

Лінійний-генератор компанії Mainspring Energy заявлений для забезпечення гнучкого та диспетчеризованого виробництва електроенергії на місці для комерційних та промислових споживачів за лічильником (BTM), підстанцій комунальних підприємств перед лічильником (FTM) та мікромереж. У ньому використовується низькотемпературна реакція повітря та палива для приведення в рух магнітів через мідні котушки для вироблення електроенергії.

Як паливо може використовуватися природний газ або біогаз, і, за словами виробника, система може відповідати найсуворішим стандартам викидів у США, що дозволяє швидко отримати дозвіл. “Конструкція забезпечує високу ефективність та низький рівень викидів з додатковою можливістю динамічного перемикання між відновлюваними видами палива, такими як біогаз і водень, та невідновлюваними видами палива, такими як природний газ та пропан”, – пояснює компанія в технічному документі, присвяченому її технології. “Повна диспетчеризація, або можливість включення [і] вимикання, збільшення і зменшення потужності по команді, дозволяє лінійним генераторам обслуговувати профілі попиту на енергію, що коливаються”.

Компанія також підкреслює, що електрично керований лінійний рух осциляторів, вбудованих в систему, стискає паливно-повітряну суміш доти, доки суміш не прореагує рівномірно та миттєво без полум’я чи горіння. “Оскільки немає полум’я або горіння, реакція відбувається при низькій температурі (менше 1500 градусів Цельсія) і, як наслідок, призводить до практично нульових викидів оксидів азоту (NOx)”.

Ця реакція надає руху два осцилятори, що несуть магніти через мідні котушки, і виробляє електрику за рахунок лінійного руху. Зовнішні пружини потім стискаються, щоб повернути осцилятори для наступного циклу.

Mainspring Energy пропонує рішення у вигляді комплектів потужністю 240 кВт, що містять два лінійні сердечники генератора, і стверджує, що генератор може бути з’єднаний або з сонячними фотоелектричними батареями, або з акумуляторними батареями для усунення уривчастості та підвищення стійкості до відмови.

Надіслати заявку