Главная > Новини > Panasonic випускає нову батарею Evervolt

Panasonic випускає нову батарею Evervolt

Panasonic заявила, що Power Bank доступний у США з ємністю акумуляторів 17,1 кВт*г і 25,65 кВт*г. Продукт поставляється з шафою для батарей і гібридним інтелектуальним інвертором з 4 MPPT.

Японський виробник електроніки Panasonic представив нову версію своєї літій-іонної акумуляторної батареї Evervolt, призначеної для побутових СЕС.

“EverVolt 2.0 пропонує вдосконалення для більшої персоналізації, а також відрізняється зручною модульною конструкцією та погодостійким дизайном”, – йдеться у заяві компанії. “До трьох систем можуть бути складені разом для отримання більшої потужності та ємності для накопичення енергії”.

Panasonic заявила, що павер банк доступний в США з ємністю зберігання енергії 17,1 кВт*г і 25,65 кВт*г. Продукт поставляється з шафою для підлоги і гібридним інтелектуальним інвертором з 4 MPPT. Він може бути підключений до мережі змінного та постійного струму, що робить його відповідним як для нових, так і для існуючих СЕС потужністю до 12 кВт. За наявними даними, Power Bank здатний забезпечити безперервну потужність 7,6 кВт в автономному режимі і 9,6 кВт в автономному режимі.

Компанія пропонує 10-річну гарантію на продукт для погодостійкої системи, оснащеної ступенем захисту від зовнішніх впливів IP55.

Panasonic запустила свою систему зберігання EverVolt у вересні 2019 року. У травні вона випустила гетероперехідний сонячний модуль, сумісний із energy storage. “Акумуляторна система зберігання EverVolt 2.0 легко інтегрується із сонячними панелями Panasonic для створення системи Total Home Solar Energy System, дозволяючи домовласникам генерувати та зберігати достаток чистої енергії”, – заявив виробник.

Надіслати заявку