Главная > Новини > Tesvolt збільшить виробничі потужності ESS у 10 разів завдяки новому заводу в Німеччині

Tesvolt збільшить виробничі потужності ESS у 10 разів завдяки новому заводу в Німеччині

Німецька компанія Tesvolt, що виробляє системи зберігання енергії для комерційних і промислових підприємств, інвестує 60 мільйонів євро в новий виробничий центр у своїй штаб-квартирі в Саксонії-Ангальт.

Гроші підуть на будівництво двох нових будівель і реконструкцію наявного виробничого майданчика в штаб-квартирі в місті Лютерштадт-Віттенберг (на фото вище), річна виробнича потужність якого становить кілька сотень МВтг.

Будівництво нового заводу розпочнеться навесні цього року і буде завершено 2024 року, а його виробнича потужність становитиме 4 ГВт/год на рік.

На заводі збиратимуть корпуси для систем зберігання енергії (ESS), які компанія продає на різних ринках у Європі.

Даніель Ханнеманн, генеральний директор Tesvolt, сказав: “У майбутньому наш новий завод Gigafactory вироблятиме до 80 000 систем зберігання енергії на рік – це десятикратне збільшення порівняно з сьогоднішніми виробничими потужностями. Цим досягненням ми сприяємо підвищенню міжнародної незалежності для європейського енергетичного переходу”.

Проєкт має право на отримання субсидій у розмірі до 12 мільйонів євро через Investitionsbank Sachsen-Anhalt, банк розвитку землі Саксонія-Ангальт.

Новий завод займе два поверхи загальною площею 6 000 м2 і буде оснащений багатоярусною стелажною системою, яка вчетверо збільшить ємність сховища.

Tesvolt прагне зробити завод вуглецево-нейтральним. Електроенергія надходитиме від вітру і сонця, розташованих на даху, надлишки зберігатимуться у власних блоках ESS, а теплопостачання здійснюватиметься за допомогою повітряних теплових насосів і рекуперації тепла.

Минулого року компанія повідомила, що замовлення на її продукцію зросли на 195% у світлі енергетичної кризи, що охопила Європу після вторгнення Росії в Україну. У той час Ханнеман заявив, що компанії все більше прагнуть зменшити свою залежність від викопного палива.

Останніми роками на німецькому ринку ESS домінували сектори C&I та житлового будівництва, оскільки домовласники прагнули стати дедалі енергонезалежнішими задовго до енергетичної кризи, що вибухнула після Ковіду та війни в Україні.

Компанія Tesvolt раніше заявляла, що очікує обсяг продажів понад 100 мільйонів євро у 2023 році.

Надіслати заявку