Главная > Новини > Smart Grid (розумні мережі) > Вчені США застосовують метод Suns-VoC для зовнішніх PV-тестів

Вчені США застосовують метод Suns-VoC для зовнішніх PV-тестів

Дослідники в Арізоні використовували метод характеризації Suns-VoC для внутрішнього тестування сонячних фотомодулів і системи моніторингу сонячних електростанцій. Метод також може бути використаний з зовнішніми розподіленими мережами і великомасштабними сонячними електростанціям.

Вчені з Університету штату Арізона стверджують, що вони успішно застосували метод характеризації сонячних фотомодулів за технологією Suns-VoC для організації зовнішнього моніторингу фотоелектричних систем.

Цей метод, який використовується з 1990-х років в лабораторних вимірах одиночних кремнієвих елементів і кремнієвих тонкоплівкових сонячних елементів, може також працювати в якості альтернативного підходу до тестування на відкритому повітрі як розподілених генераторів, так і великомасштабних сонячних електростанцій. На думку дослідників, він вимагає мінімального апаратного забезпечення і не впливає на виробництво електроенергії.

“Ми демонструємо нормалізацію вимірювань з використанням як датчиків температури на задній панелі, так і погодних станцій на місці”, – сказали вони.

Технологія використовує світлову спалах від лампи Ксенону і вимірює зменшується інтенсивність світла і квазістатістіческое напруга розімкнутого контуру (VoC) сонячного фотоелемента. Вона також використовує свою псевдо-І-V криву і псевдо-яким заповнюють коефіцієнт, які розраховуються за відсутності зовнішнього послідовного опору. Він використовується для виявлення механізмів деградації, які впливають на характеристики струму-напруги (I-V) системи, такі як струм короткого замикання, напруга розімкнутого контуру і опір ізоляції.

Американська група сказала, що метод Suns-VoC вже демонструвався на відкритому повітрі на фотоелектричних станціях, але без докладної інформації про щоденні зміни погоди і температур.

«Варіації включають перехідні, денні і сезонні ефекти, такі як хмарність, зміни температури, вітер, зміни кута падіння, спектральні ефекти, альбедо і забруднення», – сказали вони.

Вчені тестували метод на невеликому масиві в кампусі протягом шести днів, в розділених умовах.

“Перші три дні моніторинг VoC масиву сонячних батарей проводився в незахищених умовах”, – сказали вчені. “Протягом останніх трьох днів один модуль був штучно затінений приблизно на 50% підсвічуванням шляхом нанесення непрозорого листа на поверхню модуля”.

Панелі були оснащені трьома датчиками температури. Для вимірювання освітленості використовувався один фотодатчик, розташований в 1 метрі від фотоелектричного масиву.

Параметри Suns-VoC виявилися майже ідентичними для триденних сплитов, а порівняння незатінених з затіненими умовами показало значне, але передбачуване зниження VoC. Фактор ідеальності і псевдо-FF також були майже однаковими. Ідеальні параметри діода (сонячної батареї) вимірює, наскільки близько діод слід рівняння ідеального діода.

“Ці результати свідчать про те, що Suns-VOC стійкий до значних рівнях часткового затінення в масивах”, – сказали вчені.

Вони також стверджують, що високоякісні діагностичні параметри від Suns-VoC можуть бути виконані в умовах низької освітленості, на заході або на сході сонця.

“Якщо методологія збору даних послідовна, то для моніторингу змін генерації з плином часу цінним є використання виключно періодів з низьким рівнем випромінювання”, – сказали вони. “При відповідній температурної трансляції, параметри, що надаються кривими Suns-VoC, взяті у зовнішньому середовищі, можуть забезпечити надійну кількісну оцінку і атрибуцію деградації фотомодуля без втручання в нормальну роботу системи”.

Вони представили своє дослідження в “Моніторинг продуктивності фотоелектричних систем з використанням Outdoor Suns-VoC”, яке було недавно опубліковано в джоулів.

Надіслати заявку