Главная > Новини > Wärtsilä виграла проекти з виробництва систем зберігання енергії у Бельгії та Чилі

Система зберігання енергії, проект виробництва від компанії Wärtsilä

Компанія Wärtsilä, що спеціалізується на енергетичних технологіях, оголосила про реалізацію проектів з акумуляторних систем зберігання енергії (BESS) на двох нових для компанії ринках, отримавши замовлення від клієнтів із Чилі та Бельгії.

У Чилі угода з постачання BESS потужністю 8 МВт/32 МВт*г для генеруючої компанії Colbun стане фактично першою для Wartsila в Південній Америці, хоча компанія поставила безліч рішень для електростанцій з тепловими двигунами в цьому регіоні, включаючи нещодавнє оголошення про проект у Бразилії.

BESS буде розміщена на сонячній електростанції Diego de Almagro потужністю 230 МВт у чилійському регіоні пустелі Атакама, широко відомому як сонячне місце на Землі. Очікується, що BESS буде введено в експлуатацію у 4 кварталі 2022 року, і Wärtsilä виконає проектування, а також постачання обладнання.

Використовуватиметься повністю інтегрована модульна система зберігання енергії GridSolv Quantum компанії Wärtsilä, а також цифрова енергетична платформа GEMS, яка керуватиме її роботою та кооптимізацією із сонячною фермою.

Платформа GEMS використовуватиме машинне навчання та аналітику даних для розрахунку та прогнозування оптимальних періодів диспетчеризації та зарядки BESS.

Крім того, що батареї допоможуть компанії Colbun зробити перші інвестиції у відновлювані джерела енергії плюс системи накопичення та знизити залежність від джерел енергії, що викидають вуглекислий газ, вони також допоможуть впоратися з обмеженнями мережі передачі енергії на виході СЕС. Перемикання енергії з денного часу, коли сонячна генерація вдосталь, на вечірній та нічний час означає скорочення годинника відключення фотоелектричної станції.

Вона також забезпечить частотну реакцію та постійну потужність для місцевої мережі в періоди пікового попиту.

Чилійський сектор зберігання енергії отримав поштовх під час COP26, коли уряд країни оголосив про партнерство у розмірі 400 мільйонів доларів США з американською проектною компанією AES для розгортання 188 МВт нових акумуляторних батарей.

Кілька днів тому компанія Wärtsilä заявила, що отримала замовлення на постачання BESS-проекту потужністю 25 МВт/100 МВт*г у Бельгії, Європа. Компанія не змогла розкрити умови угоди чи назву замовника за контрактом.

Однак нещодавно повідомили про укладання довгострокових контрактів на ринку потужності в Бельгії для двох нових акумуляторних систем потужністю 25 МВт, тривалістю 4 години (100 МВт*г) у рамках нового механізму оплати потужності (CRM).

Wärtsilä також щойно розпочала роботи напередодні будівництва одного з найбільших на сьогоднішній день австралійських проектів BESS – проекту 250 МВт / 250 МВт*г на електростанції Torrens Island Power Station в Південній Австралії для замовника AGL, однієї з найбільших у країні компаній-виробників та роздрібних продавців електроенергії.

Надіслати заявку