Главная > Новини > Запуск великомасштабних BESS від компанії Powin Energy

Запуск великомасштабних BESS від компанії Powin Energy

Компанія Powin Energy та дочірня компанія EVLO, що належить Hydro-Quebec, представили продукти акумуляторних систем накопичення енергії (BESS), що підходять для комунального та великого промислового застосування.

Powin Energy – одне з найвідоміших імен у цьому секторі: на сьогоднішній день побудовано та поставлено понад 1 200 МВт*год систем, а також укладено контракт на постачання понад 4 500 МВт*год BESS у найближчі три роки.

Компанія запустила свою першу в історії модульну платформу для зберігання батарей під назвою Centipede, яка дозволяє штабелювати блоки BESS з кінця в кінець і здатна розмістити понад 200 МВт*год потужності на площі в один акр. Проекти Centipede BESS будуть створюватися із нових блоків Stack750E компанії Powin.

Тим часом компанія EVLO є набагато більш новим учасником бізнесу, запущеним канадською провінційною державною компанією Hydro-Quebec наприкінці 2020 року для обслуговування сектора акумуляторних батарей.

В даний час компанія запустила EVLO1000, блок BESS розміром 8,84 м x 1,82 м, який має ємність 1 МВт * год і використовує літій-залізо-фосфатні (LFP) батареї.

Компанія Powin дебютувала з лінійкою продуктів Stack у 2020 році та доповнила її високовольтним блоком у квітні цього року.

Компанія заявила, що новітнє доповнення, призначене для використання в апаратній платформі Centipede, Stack750E, може керуватися і контролюватись як у складі великомасштабної системи, так і самостійно. Powin не уточнювавла, з якими типами елементів живлення та іншого обладнання можна використовувати цю систему накопичення, але заявила, що вона може мати широкий діапазон конфігурацій та енергетичних характеристик і може бути доповнена.

Компанія уклала довгострокові угоди на постачання LFP акумуляторних елементів з великими китайськими виробниками CATL та EVE Energy та заявила, що в майбутньому хоче мати можливість постачати комірки на внутрішній ринок США.

Компанія Powin стверджує, що Centipede добре підходить для додатків, що вимагають тривалості роботи від 2 до 4 годин, та містить батареї, обладнання для терморегулювання та основні системи безпеки.

Масове виробництво розпочнеться наприкінці першого кварталу 2022 року, а постачання розпочнеться у наступному кварталі. Вже укладено контракти та отримані замовлення більш ніж на 2 ГВт*год Centipede від клієнтів, серед яких незалежні виробники електроенергії (IPP) та комунальні підприємства.

У листопаді Stack750E пройшов незалежні пожежні випробування відповідно до стандартів UL від Energy Safety Response Group (ESRG).

Засновник ESRG Нік Уорнер заявив, що масштабні пожежні випробування були одними з перших у галузі, які перевищили вимоги UL9540A, а попередні результати показали “величезну стійкість до розповсюдження вогню “від блоку до блоку” навіть за найгіршого сценарію пожежі”.

Раніше цього року компанія Powin залучила понад 100 мільйонів доларів США інвестицій в акціонерний капітал для розвитку своїх технологій інтегрованої апаратної та програмної платформи.

EVLO1000

Компанія EVLO повідомила, що першим проектом, у якому використовуватиметься EVLO1000, стане модернізація високовольтної лінії електропередачі у регіоні Верхнє Море у Квебеку. Технологія системи накопичення енергії підтримуватиме мережу електропостачання регіону, ведуться роботи зі створення інфраструктури ЛЕП.

Незважаючи на те, що компанія EVLO є новою, вона може спиратися на чотири десятиліття науково-дослідної роботи материнської компанії. Це також дозволяє надавати клієнтам великомасштабні випробувальні стенди.

Як і компанія Powin, EVLO також розповіла про аспекти безпеки свого нового продукту. Компанія заявила, що EVLO1000 оснащена більш ніж 200 датчиками контролю температури в режимі реального часу, надшвидким виявленням викидів водню, активною системою вентиляції та сухотрубними спринклерами.

Компанія Nuvation Energy, розташована в Кремнієвій долині, повідомила, що вона постачатиме систему управління акумуляторами (BMS) для лінійки продуктів зберігання енергії EVLO. Також укладено угоду про перепродаж, щоб Nuvation могла просувати та продавати рішення EVLO.

Система BMS Nuvation призначена для великомасштабних високовольтних додатків і може бути налаштована на більшість типів батарей.

“Високонадійна система управління батареєю є найважливішим компонентом будь-якої системи зберігання енергії. У ході наших випробувань BMS компанії Nuvation Energy показала себе чудово не тільки з точки зору захисту акумуляторів, але і як цінний інструмент управління системою зберігання енергії”, – сказав президент і генеральний директор EVLO Гійом Хайє.

Вердикт: Рішення приєднуються до конкурентного поля

Рішення BESS, запропоновані цією парою, приєднуються до зростаючого конкурентного поля постачальників технологій, виробників та системних інтеграторів.

За останні півтора роки або близько того нові великі передові BESS-продукти на міжнародному ринку представили такі компанії, як Wärtsilä, Pylon Tech, Fluence, Sungrow, LS Power, Tesla, Saft, Leclanché та інші.

Системи рекламуються з зростаючими заявами про модульність та/або інтеграцію, простоту процесів встановлення та логістики, зниження витрат і, звичайно ж, безпеки.

Цікаво буде подивитися, якими будуть ключові диференціатори з точки зору споживачів у найближчі місяці та роки, і чи будуть вони насамперед технічними чи заснованими на таких факторах, як банківська стійкість та надійність ланцюгів поставок.

Надіслати заявку