Система накопичення енергії, повер банк для будинку від компанії MeritSun

MeritSun 5 кВт * год Power Wall з вбудованим інвертором

Power Bank Mertisun Power Wall – система акумулювання енергії для будинку яка представляє собою акумуляторну систему Lifepo4 з інтегрованим інвертором і контролером заряду BMS.

Це універсальне рішення, в якому об’єднані система накопичення для безперебійного живлення і гібридний інвертор. Досить підключити фотомодулі і ви отримаєте альтернативний, незалежне джерело електроенергії.

Якщо місцезнаходження об’єкта не дозволяє установку сонячних панелей, повер банк Mertisun Power Wall буде працювати як джерело безперебійного живлення на випадок відключення мережі, наприклад для сигналізації та системи відеоспостереження, освітлення, живлення комп’ютерів і орг. техніки або для будь-яких інших електроприладів.

При відключенні електроенергії power bank MeritSun Power Wall автоматично перемикається в режим ІБП і здатний забезпечувати безперебійне живлення вашого приміщення до 10 годин.

MeritSun Power Wall трифазні системи які випускаються в двох варіантах виконання:

M5000E – ємністю 5 кВт*годин;

M10000E – ємністю 10 кВт*годин;

Літій-Залізо-фосфатні акумулятори, встановлені в пристрої більш надійні і довговічні на відміну від кислотних або гелієвих АКБ.

Гарантований ресурс 6000 циклів заряду / розряду, DOD 90%, це відмінний показник. У такому режимі роботи акумулятори прослужать до 15 років. Гарантія виробника 5 років.

Mertisun Power Wall здатний працювати при вхідному напрузі в діапазоні від 180 В до 270 В, а на виході видавати 220-240 В. Стабільне вихідна напруга забезпечить якісною електроенергією, а електроприлади довгим терміном експлуатації.

MeritSun Powerwall доповнює різні стилі будинків і сонячних систем. Компактна конструкція “все в одному” має універсальні можливості монтажу як в приміщенні, так і на вулиці.

Установка зовні передбачено в окремому, утепленому приміщенні, робочий температурний діапазон від -100С до +400С.

За допомогою програми можна контролювати роботу системи в режимі реального часу. Контролюйте і керуйте роботою системи в будь-який час і в будь-якому місці.

Повер банк MeritSun Powerwall виготовлений з кращих матеріалів, що не вимагає обслуговування після установки і допомагає йому працювати тихо і ефективно.

Легкість і швидкість монтажу зменшують витрати, при наявності певних навичок дозволяє змонтувати самостійно. Однак варто пам’ятати, що при самостійному монтажі, в разі поломки пристрою, вам можуть відмовити у виконанні гарантійних зобов’язань.

При підключенні сонячних панелей за допомогою Mertisun Power Wall можливо скоротити платежі за електроенергію практично повністю, за винятком зимових місяців. А при підключенні вітрогенератора отримати повну автономність.

Придбати або замовити розрахунок системи накопичення енергії для дому ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії

Відправити заявку

Надіслати заявку