Домашня система накопичення енергії 2 в 1 Soluna Power Bank

Soluna Power Bank – рішення 2 в 1

Soluna Power Bank – система накопичення енергії для будинку, найкраще рішення для безперебійного електропостачання для офісу, котеджу, квартири, дачі.

В Україні з настанням опалювального періоду зазвичай починаються проблеми з постачанням та якістю електроенергії. Цю проблему не тільки для приватного будинку, а й для квартир, офісів, кафе, ресторанів, невеликих магазинів тощо.

Soluna Power Bank для дому забезпечить стабільне та незалежне енергопостачання для будь-якого невеликого об’єкта із споживанням у мережі до 4 кВт.

Це універсальне рішення, в якому об’єднано систему накопичення для безперебійного живлення та гібридний інвертор. Достатньо підключити фотомодулі і ви отримаєте альтернативне, незалежне джерело електроенергії.

Якщо місцезнаходження об’єкта не дозволяє установку сонячних панелей, повір банк  для дому  Soluna буде працювати як джерело безперебійного живлення на випадок відключення мережі, наприклад для сигналізації та системи відеоспостереження, освітлення, живлення комп’ютерів та орг. техніки або будь-яких інших електроприладів.

Швидкість перемикання в режим ДБЖ не більше 20 мс.

Як приклад: при відключенні зовнішнього електропостачання Power bank для будинку Soluna, залежно від моделі та ємності АКБ, забезпечить від 3 до 10 години безперебійного якісного енергопостачання.

Soluna Power Bank для дому з однофазною мережею, випускаються у трьох варіантах виконання:

S4 – ємністю 3,84 кВт * годин;

S8 – ємністю 7,68 кВт * години;

S12 – ємністю 11,52 кВт * години.

Літій-Залізо-Фосфатні акумулятори успішно та найбільш безпечно працюють із терміном експлуатації понад 15 років, вони більш надійні та безпечні на відміну від кислотних або гелієвих АКБ.

Гарантований ресурс 6000 циклів заряду/розряду при використанні до 90% від номінальної ємності, це відмінний показник для тривалого часу роботи. У такому режимі роботи акумулятори служать до 15 років. Гарантія виробника 5 років з можливістю продовження до 10 років.

Soluna Power Bank для дому здатний працювати при вхідній напрузі мережі в діапазоні від 180 до 270 В, а на виході гарантовано забезпечити 220-240 В. Повер банк для дому забезпечить стабільну напругу в домашній мережі з гарантованою якістю електроенергії, а побутові електроприлади більш тривалим терміном експлуатації.

Soluna Power Bank має ергономічний та привабливий зовнішній вигляд, що дозволить установку всередині приміщення та впишеться у будь-який інтер’єр.
Установка зовні передбачено в окремому приміщенні, що утеплює, робочий температурний діапазон від -100С до +400С.

Легкість та швидкість монтажу зменшують витрати, за наявності певних навичок дозволяє змонтувати самостійно. Однак, варто пам’ятати, що при самостійному монтажі, у разі поломки пристрою, вам можуть відмовити у виконанні гарантійних зобов’язань.

При підключенні сонячних панелей за допомогою Soluna PowerBank для квартири зможе істотно скоротити платежі за електроенергію, за винятком зимових місяців. А при підключенні вітрогенератора можна отримати повну автономність.

 

Придбати або замовити розрахунок системи накопичення енергії для дому ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії

Відправити заявку

Надіслати заявку