Главная > Рішення > Сонячні електростанції > Комерційні СЕС > Гібридна СЕС потужністю 200кВт для птахофабрик з компенсацією власного споживання

Гібридна СЕС 200 кВт для компенсації власного споживання

(RU) Гибридная сэс для предприятий 150 квт

Гібридна СЕС для підприємств 150 кВт представлена ​​до Вашої уваги нашою компанією “Еко про+” найбільш ефективне рішення для зменшення енергоспоживання.

Багато промислових підприємств мають велике споживання енергоресурсів, стикаючись з підвищенням тарифів на електроенергію, гібридна СЕС для виробництва є найбільш оптимальним рішенням з найбільшою ефективністю та поетапною її реалізацією. Досвід реалізації аналогічних проектів у Європі підтвердив ефективність застосування з комплексним підходом для підвищення енергоефективності підприємства та компенсації власного споживання за рахунок генерації СЕС.

Гібридна СЕС для виробництва особливо ефективна для підприємств із цілодобовим графіком споживання, оскільки вона дозволяє застосувати ширший ряд заходів для забезпечення максимально можливої ​​економії до 70% від річного обсягу споживання електроенергії підприємства. Стабільне та якісне енергопостачання підприємства з можливістю купівлі електроенергії на оптовому погодинному ринку електроенергії ВСР, це в першу чергу ефективно для таких підприємств, як птахофабрики, виробництво кераміки, холодильні склади тощо. оскільки тут важливу роль відіграє забезпечення стабільного, а головне безперебійного електроживлення.

Багато хто, напевно, звернув увагу на випадок загибелі 600 000 курей на одній із птахофабрик в Україні. Припинення роботи системи вентиляції, пов’язане з відключенням енергопостачання підприємства із зовнішньої мережі, спричинило мільйонні збитки. Усього цього можна уникнути за допомогою комплексних перевірених європейських рішень із реалізацією Smart Grid мережі з гібридною сонячною електростанцією та системою накопичення енергії СНЕ.

Наше комплексне рішення – це сучасна смарт-система управління споживанням енергоресурсів з інтегрованою гібридною сонячною електростанцією, потужністю 200 кВт, для компенсації власного споживання.

На основі Європейського досвіду реалізації аналогічних проектів звертаємо вашу увагу на те, що економічний ефект можливий наступний:

 • Гібридна сонячна електростанція для підприємства компенсує не більше 70% річного споживання електроенергії (залежно від ємності АКБ, кількості ФЕМ).
 • Смарт система контролю та управління споживанням енергоресурсів до 15% річного споживання електроенергії.
 • Облік та управління споживання ел. енергії по кожному вузлу чи механізму (онлайн моніторинг)
 • Контроль та управління якістю електроенергії (7 основних параметрів)
 • Управління технологічним циклом та графіком споживання (зміщення графіка роботи вузлів на денний період зі збільшенням споживання енергії від СЕС)
 • Компенсація пікових навантажень за рахунок накопичення енергії в АКБ
 • Управління потужністю генерації енергії СЕС у пік генерації із включенням енергоємних навантажень (холодильні камери, бойлери ГВП тощо)
 • Автоматизація та створення списку завдань для профілактичного обслуговування обладнання за рахунок аналізу споживання вузлів, журналу аварійних подій із аналітикою аномального споживання енергії.
 • Автоматичний контроль критичних режимів роботи технологічного обладнання та захист від поломки, виробничих ліній, окремих механізмів за рахунок встановлення додаткового контролю (до 1000 датчиків: температури, тиску, шуму, вібрації тощо)
 • Аналітика режимів споживання енергоресурсів із формуванням найбільш оптимального режиму споживання за допомогою хмарної платформи Energy Brain
 • Успішний світовий досвід експлуатації системи ЕМС протягом 25 років на підприємствах Світових Брендів.

ЕМS система компанії ELECTREX завдяки сформованому цифровому двійнику підприємства дозволяє гнучко реагувати як на вартість енергоресурсів у різний час доби так і завдяки інтегрованому аналізатору мережі, система аналізує всі енергоємні навантаження в денний час доби, тим самим досягаючи компенсації денного споживання підприємства за рахунок управління потужністю та оптимізуючи технологічний цикл підприємства та режими його споживання з метою усунення по можливості графіків роботи (енергоємних та інертних) навантажень на денний час доби (бойлери, холодильники тощо), максимально використовуючи енергію генерації СЕС.

Промислова гібридна СЕС 200 кВт працює за наступним алгоритмом – в першу чергу промисловий об’єкт споживатиме енергію від масивів сонячних батарей, якщо в якийсь момент її (власної генерації) не вистачатиме для компенсації споживання підприємства, то обсяг енергії, що бракує, буде компенсований за рахунок накопиченої енергії у блоці акумуляторів, у разі недостатніх обсягів енергії у блоці акумуляторів, система відновить споживання із зовнішньої мережі. Якщо власне споживання підприємства буде «нульовим», наприклад, у вихідний день, система максимально зарядить АКБ і вимкне інвертор і не дозволить віддавати зайву генерацію у зовнішню мережу.

Придбати або замовити розрахунок гібридної промислової сонячної електростанції потужністю 150 кВт ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії

Відправити заявку

 

 

Гібридна СЕС для підприємств 150 кВт переваги роботи:

 • Поліпшення якості власного енергопостачання. У денний час, що отримується від масиву фотоелектричних модулів (ФЕМ), енергія використовується для оптимізації споживання. Надмірна енергія накопичується в акумуляторних батареях і витрачається у темний час доби. Використовуючи запасену енергію, можна довести показник споживання до 90% денного споживання.
 • Компенсація піків споживання енергії. Налаштовуючи час і режим заряду/розряду модулів акумуляторів, дозволяє заряджати електроенергією, що генерується в обідній період (нічний період), а потім використовувати цю накопичену енергію для живлення споживачів у ранковий та вечірній період піків.
 • Резервне енергопостачання для критично важливих навантажень. Під’єднані до лінії резервного введення споживачі: сервери, котли, системи мікроклімату, холодильні установки та інші критично важливі для підприємства системи отримуватимуть першочергове енергопостачання навіть після зникнення напруги в енергомережі. Система може автоматично переходити в режим резервного живлення за 10 мілісекунд.
 • Короткочасне збільшення потужності електроустановки за рахунок компенсації сплесків споживання (пускові струми електромоторів тощо). Також зменшення рахунків на оплату за реактивну енергію за рахунок встановленої виробником функції компенсації в інверторному обладнанні.

Гібридна СЕС для підприємств 150 квт

блок-схеми вузлів.

 

 

Промислова гібридна СЕС + ВЕС

розрахункова генерація 413 мВт/на рік

Економічний ефект роботи гібридної СЕС складе 2 478 000 грн. на рік за розрахункової вартості на ел. енергію 6 грн/кВт.

1.  Генерація Кіл-ть,
kВт*г
Ціна за 1 кВт*г ,грн. Разом, грн.
   1.1 Річний обсяг електроенергії, що виробляється СЕС 238 000 6.00 1 428 000
1.2 Річний обсяг електроенергії, що виробляється ВЕС 175 000 6.00 1 050 000
   1.3 Сумарний обсяг згенерованої електроенергії 413 000 6.00 2 478 000

 

Прогноз генерації системи змодельовано згідно з міжнародними базами даних ліцензійного ПЗ PV SIST.

Промислова гібридна СЕС графік генерації для оцінки ефективної моделі роботи.

          Графік роботи гібридної СЕС

Вивчивши графік роботи гібридної СЕС зробимо висновки:

Гібридна сонячна електростанція для підприємства дозволяє максимально ефективно використовувати весь обсяг генерації СЕС з урахуванням графіків роботи та режиму споживання з максимально можливою економією до 70% річного обсягу споживання. Робота у двох паралельних режимах компенсація споживання електроенергії підприємства за рахунок генерації від масиву груп сонячних батарей та накопичення невикористаної енергії у модулях АКБ, це дозволяє оперативно компенсувати піки споживання підприємства.

Споживання накопиченої енергії із СНЕ покращує якість енергопостачання з можливістю збільшення обсягів споживання денної генерації СЕС та зменшення обсягу споживання із зовнішньої мережі.

Це варіант реалізації ефективний для підприємств, що працюють цілодобово.

Рекомендоване обладнання

Фотоелектричний модуль Trina Solar TSM-DE21 660W mono PERC

Фотомодуль Trina Solar TCM-DE21M 660Вт заснований на кремнієвих пластинах великого розміру 210 мм та монокристалічних осередках PERC, Vertex має кілька інноваційних конструктивних особливостей, що забезпечують вихідну потужність понад 660 Вт. Відмінний температурний коефіцієнт та низька ефективність опромінення забезпечують більшу потужність. Крім того, завдяки квадратним осередкам та технології інкапсуляції з високою щільністю ефективність Vertex може досягати 21,2%.
Технологія 1/3 та MBB. На основі своєї чудової технології з кількома збірними шинами група досліджень та розробок Trina Solar представила інноваційний дизайн, який поєднує передові технології неруйнівного різання із трьох частин та герметизації з високою щільністю. Технологія зрізу 1/3 перевершує традиційну технологію зрізу половин, вирішуючи проблеми, пов’язані з високим струмом у системі та знижуючи втрати потужності. Технологія з кількома збірними шинами з можливістю збільшення поглинання світла ідеально поєднується з осередком великої площі. Технологічні інтеграції дозволяють Vertex досягти більш високої потужності.

   Максимальна потужність, W            660

   Напруга холостого ходу, V                 45.7

   Струм короткого замикання, A        18.53

   ККД модуля %                                       21,2

   Тип модуля                                            Монокристалл

   Технологія                                              Half-Cell

   Размір, мм                                              2384×1303×35

   Вага, кг                                                    33,9

 

Гібридний промисловий інвертор ATESS HPS 150 кВт

Промисловий гібридний інвертор шафового типу Atess HPS 150 – це інноваційне інверторне обладнання для комерційних та промислових гібридних сонячних електростанцій, (АС) потужність HPS до 150 кВт, потужність по сонячних батареях (DС) до 200кВт. Система накопичення енергії (СНЕ) потужністю 218 кВт/год. Виробником передбачена можливість режиму паралельної роботи (до чотирьох штук) у групі з інверторів Atess HPS 150 із сумарною потужністю системи до 0.6 МВт. Гнучка конфігурація системи дозволяє максимально ефективно споживати генерацію СЕС для компенсації власного споживання та забезпечуючи якісне та безперебійне енергопостачання електроустановки підприємства, тим самим мінімізуючи споживання від зовнішньої мережі оператора ОСР з одночасним накопиченням надлишків генерованої енергії СЕС в АКБ.

 • Режим та функції роботи в режимі гібридного та мережевого інвертора;
 • Функції контролю та гнучкої установки режимів заряду модулів акумуляторів, байпас кабінету, джерела безперебійного живлення, MPPT контролера;
 • Програмовані режим роботи з гнучким налаштуванням пріоритетів використання сонячної енергії та режимів заряду/розряду АКБ;
 • Сенсорний екран LCD для більш гнучкого настроювання режимів роботи та сервісного обслуговування;
 • Підтримка дистанційного керування DG;
 • Загальні розміри: 1400*1900*800 мм;
 • Вага 1250 кг;
 • 5 років.

 

Система накопичення енергії

Система накопичення енергії для підприємства Atess шафового типу представлена ​​виробником у двох варіантах виконання з можливістю установки зовні та всередині будівель. Виробник встановлює в шафи системи акумуляторні батареї LiFePo4 типу і ємністю до 150кВт/год. Встановлена ​​система BMS, BMSU контролює ряд основних робочих параметрів режимів АКБ: контроль температурних режимів, щоб уникнути режиму температурного розгону і запобігання самозайманню осередків АКБ (з можливістю контролю ємності як усієї системи так і кожного осередку окремо балансування осередків та оперативного відключення модуля) акумуляторів по окремому; контроль і передача даних режимів роботи, струм, напруга основних режимів заряду і розряду всієї системи СНЕ.

 

Номінальна ємність, kWh            150

Циклічність акумулятора            6000

Тип акумулятора                            LiFePo4

Розмір, мм                                        800/2150/1300

Вага, кг                                              ≤1500

Онлайн моніторинг генерації СЕС

Гібридна СЕС для підприємств 150 кВт оснащена системою онлайн моніторингу, в якій застосовуються спеціальні аналізатори мережі, що контролюють споживання підприємства по кожній з фаз і обмежують вихідну потужність генерації, без перетоку надлишків енергії в мережу. Гібридна СЕС для виробництва підключається в ланцюг послідовно (в розрив) тим самим усуваючи вплив неякісних факторів із зовнішніх мереж (перекоси та пропадання фаз тощо), автоматично перемикаючись на споживання енергії від АКБ та сонячних батарей. Ще однією додатковою перевагою застосування гібридної сонячної електростанції є наявність режиму компенсації негативної реактивної енергії, що присутня в технологічних режимах роботи промислових електроустановок (потужні ел. мотори тощо).

На сайті виробника Atess ви можете вивчити онлайн систему моніторингу на прикладі одного з реалізованих об’єктів.

 

Система здійснює збирання та аналіз даних (генерація, споживання тощо) в режимі реального часу і передає їх на хмарний сервіс онлайн моніторингу. Автоматично регулює вихідну реактивну потужність, коефіцієнт потужності та інші параметри роботи сонячної електростанції, обмежує вихід по змінному струму у зовнішню мережу, це дозволяє розподіляти енергетичні ресурси більш ефективно.

 

Лізинг обладнання

Закупівля основного обладнання на будівництво СЕС займає до 70% фінансових витрат, вам надається можливість придбати його в лізинг. Подібні угоди зараз досить популярні та не поступаються формам звичайного кредитування. Ви можете скоротити розмір початкових інвестицій у будівництво СЕС більш ніж у 2 рази.

Лізинг дозволяє експлуатувати устаткування протягом певного договором періоду часу, цей час підприємство виплачує лізинг з допомогою зменшення рахунків на ел. енергію. Сам об’єкт лізингу стає заставним майном до закінчення його вартості.

Гібридна СЕС для підприємств 150 кВт у лізинг при ставці близько 10-12% річних у євро.

Серед основних переваг лізингу можна назвати те, що придбане устаткування буде застраховано, клієнт значно економить на початкових капіталовкладеннях і підвищує рентабельність свого бізнесу.

Сьогодні послуга лізингу обладнання вважається найбільш оптимальним та вигідним фінансовим рішенням для розвитку та просування Вашого бізнесу.

Компанія «Еко Про+» пропонує співпрацю тим клієнтам, для яких у пріоритеті – оптимальне використання фінансових засобів, розвиток власних промислових підприємств,

Для отримання детальної інформації зверніться до фахівців нашої компанії за тел. +38 067 512 5757 або надішліть заявку на пошту office@energystorage.com.ua.

Надіслати заявку