Главная > Рішення > Сонячні електростанції > СЕС до 50 кВт > Гібридні СЕС > Гібридна сонячна електростанція 20 кВт

Гібридна сонячна електростанція 20 кВт

Автономна станція для дому 20 квт

Рішення для дачних кооперативів зі смарт урахуванням енергії та гібридною сонячною електростанцією 20кВт

“Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути параметри рішення на основі мікро мережі Smart Grid та гібридна сонячна електростанція 20 кВт, яку Ви можете замовити та купити у нашій компанії.

гібридна сонячна електростанція для дачі, Київ район Осокорки!

Оскільки не завжди можливо використовувати всю генеровану енергію СЕС на практиці, представлена ​​сонячна система для дачі дозволяє віддавати надлишок генерації електростанції в мережу дачного кооперативу. Натомість ви отримуєте  взаємозалік (наприкінці місяця) за відданою в мережу  і спожиту від мережі ел. енергії і відповідно суттєве зменшення рахунків.
Вже зараз ви також можете продавати надлишок сонячної енергії (внутр. тариф кооперативу) завдяки встановленому смарт лічильнику та системі обліку енергоресурсів на основі Smart Grid мережі, завдяки цьому ви відповідно зможете істотно зменшувати витрати на електроенергію.

Нестабільна робота ел. мереж дачних кооперативів, це як правило знижену або підвищену напругу, сильні перекоси по фазах, періодичне відключення електропостачання. Більшість перебоїв зникають протягом декількох хвилин, іноді – кілька годин особливо в періоди пікового споживання, при цьому особливо сильно це помітно в зимовий період і у абонентів, підключених на самому кінці лінії ел. передач.

Вирішення цих проблем було успішно реалізовано в одному з дачних кооперативів у передмісті Києва, основою його є мала розподільна мережа (Smart Grid) із встановленими у ній смарт системою обліку ел. енергії з двонаправленими ел. лічильниками та радіомодемами передачі даних.

Постійне подорожчання вартості електроенергії та дуже нестабільні неякісні мережі – це предмет постійних нарікань та джерело проблем для мешканців кооперативів, дач. Гібридна сонячна електростанція для дачі кооперативу це найоптимальніше вирішення всіх вище перерахованих проблем з енергопостачанням, навіть ефективне накопичення всього обсягу генерації в АКБ системи накопичення для будинку. Особливо це актуально для дач та товариств там де немає газу, тепловий насос та гібридна сонячна електростанція для кооперативу або дачі дозволить Вам заощадити до 60% рахунків за електроенергію та якісне безперебійне енергопостачання.

Керівництво дачного кооперативу вирішило вжити заходів для забезпечення оперативного смарт обліку ел. енергії домогосподарств ще у 2015 році.
Гібридна СЕС дача для субабонента це хороший приклад побудови недорогої смарт системи обліку енергоресурсів (до 1000$) за основним принципом малої розподіленої мережі з гнучкими налаштуваннями під Ваші вимоги. Керівництво кооперативу замовило розробку та встановлення системи обліку електроенергії з дистанційним зчитуванням показань та з поетапною установкою смарт лічильників Gamma (одне і трифазне), коли кількість ел. лічильників збільшилося до 50 штук далі було придбано та встановлено комп’ютерне обладнання та шлюз для передачі даних.

Після проведення налаштувань усі ел. лічильники почали передавати дані про споживання оператору та ПК кооперативу, завдяки цьому з’явилася можливість онлайн моніторингу та контролю споживання та оплат кожного абонента кооперативу на смартфоні або планшеті. Більше того, при параметризації ел. лічильників були встановлені програмні обмеження споживаної потужності згідно з договором з абонентом, що дозволило прибрати несанкціоновані перевищення потужності споживання кожного абонента та можливість дистанційно відключати боржників.

 

  Гібридна сонячна електростанція для дачі опис: 

Гібридна СЕС дача для субабонента ідеально вписується в умови роботи на дачних кооперативах та мають широкий діапазон можливостей застосування для проектів житлових будівель. Основною їх перевагою є можливість гнучкість у роботі, генерація СЕС в денний час від масиву фотоелектричних модулів (ФЕМ) енергія використовується для оптимізації власного споживання з можливістю віддачі надлишків у мережу кооперативу. і  накопичення в (АКБ) та надалі компенсацією  власного споживання  у вечірній час або забезпечення безперебійного енергопостачання. Накопичена енергія заряду в АКБ компенсує зменшення або збільшення напруги від зовнішньої мережі, тим самим забезпечуючи повну енергонезалежність і поліпшення якості та стабільності роботи електрообладнання дачного будинку.

Основні переваги роботи гібридної СЕС:

  • короткочасне підвищення потужності електроустановки (за рахунок запасеної резервної потужності в АКБ), можливість компенсації реактивної складової роботи обладнання;
  • виконання функції не тільки резервного, але й автономного електропостачання, завдяки наявності в комплекті сонячних батарей;
  • можливість забезпечувати автономне електропостачання протягом досить тривалого часу;
  • можливість забезпечувати генерацію надлишків енергії у мережу;
  • зменшення залежності цін на енергоресурси;
  • онлайн моніторинг та контроль за роботою системи (режим роботи, ступінь заряду тощо) через інтернет;

Підбір основного обладнання:

Сонячні електростанції 20 кВт завжди доступні на нашому складі у м. Миколаїв Гібридна сонячна електростанція для кооперативу в повній комплектації з поетапною реалізацією можна реалізувати та змінити за бажанням замовника з максимальною адаптацією до умов експлуатації. Для цього необхідно надіслати запит до нашої компанії будь-яким зручним способом (заповнити та відправити прикріплений опитувальний лист). Вивчивши особливості проектованої СЕС, наші фахівці підготують комерційну пропозицію в найкоротший термін.

Придбати або замовити розрахунок гібридної сонячної електростанції потужністю 20 кВт ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії

Відправити заявку

 

Комплект сонячної електростанції для дачі 20 кВт

Обладнання Опис Кількість
Фотомодулі Trina Solar DE18M(II) 495W  48 шт.
Гібридний інвертор Sofar Solar HYD 20KTL-3PH  1 шт.
Акумулятори Sofar Solar GTX 3000-Н4  1 комплект
Конструкційний матеріал Монтажний профіль, кріплення для фем  1 комплект
Кабель по постійному струму 1х6 мм² (Німеччина)  100м — 150м
Кабель по змінному струму 1х16 мм²  5м — 30м
Захисна автоматика Блоки захисної автоматики по AC/DC  2 шт.
Точка обліку Двонаправлений лічильник Gama 300 G3B  1 шт.
Витратні матеріали Конектори, заземлення, фурнітура для монтажу  Комплект

Збільшена кількість фотомодулів на 20% від номінальної потужності СЕС гарантує забезпечення більш ефективної генерації та одночасний заряд блоку акумуляторів навіть за умови недостатньої освітленості та в зимовий період.

 

Фотомодуль Vertex_DE18M(II) 495Вт / 9BB, Half Cell

Висока генерація фотомодулів Trinasolar потужністю 495 Вт та ефективністю модуля до 20,7% з технологією виготовлення осередків Half-Cut та 9MBB струмопровідних шин (Multi Busbar), з більш високою економією BOS. Нова серія Vertex з 144 від Trinasolar з половинними осередками генерує велику кількість енергії, навіть за наявності часткових затінень модуля. Температурний коефіцієнт втрат потужності генерації модуля є одним з найкращих у трійці світових лідерів не більше — 0.36%/℃.

 

Технологія                                  Half Cell, 9ВВ

Номінальна потужність         495 Вт

Максимальна напруга            42.60 В

Максимальний струм             11.63 А

ККД                                              20.7 %

 

                                                                                     

 

 

Повна технічна інформація фотомодулів Trina Solar  

 

Трифазний гібридний інвертор Sofar Solar HYD 20KTL-3PH

Гібридний інвертор Sofar Solar 20Квт є частиною найбільш ефективного та адаптованого рішення для побудови побутових сонячних електростанцій для роботи у важких умовах дачних кооперативів. Застосування цього інвертора Sofar Solar в якості центрального елементу міні сонячної електростанції для дачі та будинку є найбільш оптимальним, що включає численні переваги для користувача, будучи центральним елементом для управління всією системою безперебійного енергопостачання домоволодіння.

 

 

Маючи гнучке налаштування основних режимів роботи під умови роботи на кожному об’єкті індивідуально, це дозволяє отримувати максимальну ефективність використання сонячної енергії. Інвертор має можливість зберігання даних на 25 років (внутрішня SD-карта)
Онлайн моніторинг всіх основних параметрів і режимів роботи через зв’язок Wi-Fi на Ваш смартфон.
У разі відключення зовнішнього енергопостачання від мережі загального користування, інвертор протягом 10 мілісекунд автоматично переходить у режим джерела безперебійного живлення.

Повна технічна інформація інвертора Sofar Solar HYD 20KTL-3PH

 

Система накопиченняя енергії SofarSolar GTX 3000-Н4

Домашня система накопичення енергії SofarSolar GTX 3000 успішно поєднується з гібридною сонячною електростанцією, надаючи користувачам можливість використовувати екологічно чисту енергію 24 години на добу в будь-який час доби. Зберігає енергію, що генерується сонячною електростанцією в АКБ, і використовуючи її по необхідності, це не тільки зменшує рахунки на оплату електроенергії, але й покращує якість енергопостачання, а також забезпечує безперебійним енергопостачанням споживача.

Енергоємність акумуляторних батарей 10 кВт/год
Тривалий термін служби – 6000 циклів заряд/розряд, термін служби – 10 років.
Підтвердження сертифікації TUV/UN.

Технічна інформація на систему АКБ SofarSolar GTX 3000-Н4 

У представлену вам гібридну СЕС можливо підключити SmartGrid систему управління енергоресурсами для дому.

Монтажні роботи, будівництва сонячної електростанції 20 кВт:

Орієнтовну вартість монтажних робіт можна дізнатись за запитом
Остаточна вартість монтажних робіт розраховується після виїзду та проведення вимірів на об’єкті.

Гарантійні зобов’язання:

  • Інверторне обладнання – від 5 років
  • Фотомодулі – до 20 років
  • Система кріплення фотомодулів – 2 роки
  • Монтажні роботи – 3 роки
Надіслати заявку