Главная > Рішення > Сонячні електростанції > СЕС до 50 кВт > Гібридні СЕС > Гібридна сонячна електростанція 5 кВт

Гібридна сонячна електростанція потужністю 5 кВт

Гібридна сонячна станція 5 кВт.

“Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути технічні характеристики гібридної сонячної електростанції потужністю 5 кВт, яку Ви можете замовити та купити у нашій компанії.

Нестабільна робота ел. мереж, на території нашої країни, призводить до систематичного нестабільного електропостачання: знижену або підвищену напругу, перекоси по фазах, періодичне відключення електропостачання. Рідше такі ситуації виникають у великих населених пунктах, найчастіше – за містом. Більшість перебоїв виправляються протягом декількох хвилин, іноді – кілька годин, при цьому особливо сильно страждає холодильне та інше обладнання. При аварії на лініях електропередач споживачі можуть залишитися без електропостачання на кілька днів.

Вдень отримувана від масиву фотоелектричних модулів (ФЕМ) енергія використовується для оптимізації власного споживання. Запасена резервна потужність накопичується в акумуляторних модулях (АКБ) і надалі витрачається для зменшення показників власного споживання енергії.

Гібридна сонячна електростанція вдень генерує і накопичує надмірну енергію в АКБ, увечері за рахунок заряду в акумуляторних модулях компенсує власне споживання електроенергії. Встановивши пріоритети, час заряду та розряду, акумуляторні батареї можна заряджати електроенергією, виробленою в денний період, а потім використовувати цю енергію ввечері для живлення електроприладів.

Автономна сонячна електростанція для будинку забезпечує резервним живленням електрообладнання, наприклад: холодильники, роутери, лампи, комп’ютери та інші прилади отримуватимуть живлення навіть після зникнення електроенергії у зовнішній мережі.

Купити або замовити розрахунок гібридної сонячної електростанції потужністю 5 кВт ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії

Надіслати заявку

 

   Наша компанія S.P.E. виготовляє низвольтні акумулятори для роботи з гібридними інверторами ємністю від 4кВт до 10кВт/год.

 Монтажним організаціям оптові скидки, оптовий прас за запитом!

Купити низьковольтний аккумулятор для гібридного інвертора  в Україні за найкращою ціною (250уе за 1кВт/год), в нашій компанії можливо за посиланням:

 

Гібридна сонячна електростанція 5 кВт, основні переваги:

 • короткочасне підвищення потужності електроустановки (за рахунок резервної енергії в АКБ), можливість компенсації реактивної складової роботи обладнання (холодильники тощо);
 • виконання функції не тільки резервного, але й автономного електропостачання, завдяки наявності в комплекті акумуляторних модулів;
 • автономне електропостачання протягом досить тривалого часу;
 • можливість забезпечувати генерацію надлишків енергії в мережу за зеленим тарифом (обов’язкове встановлення спец. ел. лічильника);
 • тривалий термін служби обладнання понад 10 років;
 • онлайн моніторинг та контроль режимів роботи системи (режим роботи, ступінь заряду тощо) через інтернет (Sems Portal);
 • безпека та висока ефективність (збільшення потужності системи за ФЕМ до 8 кВт відповідно до рекомендацій виробника).

Підключення та робота системи
Гібридні інвертори є основою системи зберігання енергії для дому та поєднують у собі такі функції: трекери MPP, функцію заряду та розряду АКБ, функцію обміну даними (CAN шина) з (BMS) системою управління режимами роботи АКБ, шунтування струму та резервну функцію. Гібридні системи електропостачання компанії GoodWe ідеально вписуються та мають широкий діапазон можливостей застосування для проектів житлових будівель та комерційних об’єктів малого бізнесу.

 

Гібридна сонячна станція 5 кВт, схема роботи.

Гібридна сонячна станція 5 кВт можливості:

Вдень енергія, вироблена ФЕМ системою, забезпечує живлення споживачів електроенергії в будинку, потім проводиться зарядка акумуляторних батарей і, в останню чергу, відбувається скидання зайвої виробленої енергії в стаціонарну енергомережу. Пріоритети генерації та заряду АКБ налаштовуються в будь-якій зручній послідовності за допомогою ПВ PV Master що поставляється в комплекті.

Система зберігання енергії для будинку в темний час доби енергопостачання здійснює від акумуляторних модулів і частково від мережі. Коли енергії від акумуляторних модулів недостатньо (ступінь розряду виставляється споживачем), конструкція системи передбачає можливість автоматичного перемикання на стаціонарну мережу для забезпечення живлення споживачів (заряду АКБ).

У режимі резервного живлення  акумуляторна батарея  використовується тільки як резервне джерело живлення, на випадок виходу енергомережі з ладу. Поки енергомережа працює, акумуляторні батареї для живлення споживачів не використовуються. Акумуляторна батарея заряджається енергією, виробленою системою ФЕМ або з ел. мережі. Налаштовується в будь-якій зручній послідовності за допомогою ПЗ PV Master, що постачається в комплекті.

В економічному режимі користувач може задавати пріоритет видачі енергії,  час заряду та розряду акумуляторної батареї, з урахуванням пікових навантажень на енергомережу, поза піковими тарифами та режимом енергоспоживання.

Для реалізації автономного режиму з підключенням до генератора (сухий контакт) компанія GoodWe скористалася принципом «генератор + сонячна електростанція». Систему можна вручну налаштувати таким чином, що вона перемикатиметься на генератор за необхідності забезпечення резервного живлення споживачів. Як тільки гібридна сонячна електростанція для будинку відновлює генерацію енергії, АВР переключить споживачі на живлення від ФЕМ системи. У цьому випадку до сторони резервного живлення через автоматичне введення резерву (АВР) паралельно підключається генератор, що забезпечує аварійне резервне живлення споживачів.
Гібридна сонячна станція 5 кВт передбачає пріоритет резервного живлення споживачів від масиву сонячних батарей та АКБ.

Робота в автономному режимі.

Застосування системи зберігання енергії для дому GoodWe серій ES, EM, EH и ET.

Конструкція системи передбачає пріоритет резервного живлення споживачів від ФЕМ системи та АКБ. Систему можна вручну налаштувати таким чином, що вона перемикатиметься на генератор за необхідності забезпечення резервного живлення споживачів. Як тільки ФЕМ система знову зможе виробляти енергію, АВР знову перемкне споживачі на живлення від ФЕМ системи.

Підбір основного обладнання:

Представлена ​​гібридна сонячна електростанція для будинку 5 кВт завжди доступна на нашому складі у м. Миколаїв Комплектацію проектованої СЕС можна змінити за бажанням замовника.

Перелік обладнання та матеріалів для монтажу СЕС 5 кВт

Обладнання Опис Кількість
Фотомодулі Abi Solar AB330-60MHC  21 шт.
Інвертор GoodWe GW5K-ET  1 шт.
Акумулятори B- Box 2.5 – 10.0B- Plus 2.5  1 комплект
Конструкційний матеріал Монтажний профіль, кріплення для фем  1 комплект
Кабель постійного струму 1х6 мм² (Німеччина)  100м — 150м
Кабель змінного струму 1х16 мм²  5м — 30м
захисна автоматика Блоки захисної автоматики з AC/DC  2 шт.
Точка обліку Двонаправлений лічильник  1 шт.
Витратні матеріали Конектори, заземлення, фурнітура для монтажу  Комплект

Збільшена кількість фотомодулів на 40% від номінальної потужності СЕС для забезпечення одночасної роботи системи зберігання енергії для дому + гібридна сонячна станція 5 кВт.

Фотомодулі Abi Solar AB330-60MHC / технологія 5BB Half Cell

Монокристалічний фотомодуль ABISolar з осередками за технологією half-cell, відрізняється вищим ККД порівняно зі стандартними модулями. Менше схильний до температурного перегріву та виникнення в його наслідок деградації та втрати потужності. Виготовлення та складання фотомодулів здійснюється тільки на східноазіатських підприємствах зі списку Bloomberg Tier 1. Кожен фотомодуль ABi-Solar проходить обов’язкове тестування на відповідність заявленим характеристикам. Повна відповідність світовим технологічним стандартам: IEC61215, IEC61730, CE, ROHS, TÜV. Гарантована сумісність із мережевими та автономними фотоелектричними системами. Переваги модуля half-cel: — Вища потужність, ККД та ROI завдяки меншим втратам при знятті енергії з поверхні осередку — На 6% менше втрат завдяки більш коротким струмознімним шинам — На 50% краще працює з частковим затіненням — Конструкція розподільної коробки та by-pass-діоди захищають модуль від перегріву та ефекту “hot-spot“.

Технологія                                   Half Cell, 5ВВ

Номінальна потужність          330 Вт

Максимальна напруга             34.4 В

Максимальний струм               9.60 А

ККД                                               19.49 %

 

Повна технічна інформація фотомодулів Abi Solar AB330-60MHC

 Гібридний інвертор GoodWe GW5K-ET

Нова лінійка гібридних інверторів від GoodWe серії ET для роботи з високовольтними літій-іонними акумуляторними батареями для накопичення енергії. Гібридні інвертори GoodWe здатні працювати з акумуляторами напругою 180-600 вольт та пропускати через себе змінний струм мережі загального користування потужністю до 5 кВт, серія ET допускає короткочасне навантаження до 100% від своєї потужності. Для видачі максимальної вихідної потужності з чистою синусоїдою інвертори оснащені режимом роботи як джерело безперебійного живлення (ДБЖ) для роботи індуктивних навантажень. У разі відключення енергопостачання від мережі загального користування інвертори серії ЕТ протягом 20 мілісекунд автоматично переходять у режим безперебійного живлення.

Гібридний інвертор GoodWe GW5K-ET 5 кВт

Працює з високовольтними літій-іонними батареями

Широкий діапазон напруги акумулятора

Збільшене навантаження по постійному струму 30% (6500 Вт)

Два МРРТ входи

 

Повна технічна інформація інвертора GoodWe GW5K-ET

Літієва акумуляторна батарея BYD B-Box 2.5 – 10.0 Plus 2.5

Система зберігання енергії для дому BYD B-Box — це літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) низьковольтна акумуляторна батарея з системою керування “battery management system” (BMS) для роботи з гібридним або автономним інвертором. Завдяки модульному принципу конструкції B-Box можна збільшувати за ємністю:
 • B-Box 2.5 (2.56 кВт * г / 2.45 кВт * г)
 • B-Box 5.0 (5.12 кВт * г / 4.9 кВт * г)
 • B-Box 7.5 (7.68 кВт * г / 7.35 кВт * г)
 • B-Box 10.0 (10.24 кВт * г / 9.8 кВт * г)

Система зберігання енергії для будинку дозволяє збільшення потужності за допомогою установки додаткових акумуляторних модулів АКБ B-Plus 2.5 в будь-який зручний час. Поетапно ємність можна збільшити до 10 кВт * год в 1 корпусі (7.8 кВт * год Корисної ємності) і до 80 кВт * год і в 8 корпусах (78.4 кВт * год Корисної ємності).

Літієва акумуляторна батарея BYD B-Box 2.5 – 10.0 Plus 2.5 для гібридних сонячних електростанцій

 

Кількість циклів заряду    6000

Максимальна накопичена енергія 4,9 кВт * год

Можливість роботи з 1 і 3 фазними системами

Гарантія 10 років

Технічна інформація на акумулятор BYD B-BOX

У представлену вам гібридну СЕС та систему зберігання енергії для дому є можливість підключити SmartGrid систему управління енергоресурсами для дому.

Гібридна сонячна електростанція 5 кВт, монтажні роботи:

 • Орієнтовну вартість монтажних робіт можна дізнатись за запитом.
 • Остаточна вартість монтажних робіт розраховується після виїзду та вимірів на об’єкті.
 • Усі роботи з будівництва

Гарантійні зобов’язання:

 • Інверторне обладнання – від 5 років
 • Фотомодулі – від 10 років
 • Система зберігання енергії для дому 5років або 2000 циклів
 • Монтажна конструкція – 2 роки
 • Монтажні роботи – 3 роки
Надіслати заявку