Главная > Рішення > Системи накопичення енергії > Промислові системи накопичення енергії (Energy Storage) > Система накопичення енергії TESVOLT СНЕ 3.7 МВт/год із центральним інвертором SMA PCS 2,5МВт

Системи накопичення енергії TESVOLT 3.7МВт/год та центральний інвертор SMA 2,5 МВт

Системи накопичення енергії для промислових СЕС від німецьких компаній TESVOLT і SMA, рекомендуємо Вам ознайомитися з його технічними характеристиками і цю продукцію Ви завжди можете замовити в нашій компанії ТОВ «Еко Про плюс»

Система накопичення енергії центрального типу TESVOLT 3.7МВт/год з центральним інвертором SMA 2,5МВт – ідеальне рішення в якості системи накопичення енергії для підприємств з великим споживанням електроенергії. Також це комплексне рішення для стабілізації нестійкої генерації промислових сонячних електростанцій.

Для успішної інтеграції цієї системи накопичення енергії для підприємств у тому чи іншому вигляді необхідно провести установку сертифікованої системи ЕМS і локального контролера збору даних про режими роботи електроустановки, споживаної або генерованої потужності в трансформаторній підстанції.

Працюючи як система накопичення енергії для виробництва у підприємства з’явиться можливість додаткового доходу від роботи на балансуючому ринку та ринку ВСР.

Додаткова можливість економії на рахунках за електроенергію за рахунок різниці її вартості з купівлею дешевої електроенергії в нічний не піковий період і видачі цієї накопиченої енергії в піковий ранковий період, з економією додаткових 15%.

Досвід роботи заводів компаній Coca Cola, Ikea, Iveco підтвердив зменшення річного обсягу споживання енергії до 25% за рахунок різниці тарифів у піковий та не піковий період ринку ВСР із застосуванням системи накопичення енергії для підприємств та системи управління енергоресурсами EMS від європейської компанії Electrex.

Ми пропонуємо Вам повний спектр послуг у сфері відновлюваної енергії: проектування, будівництво, введення в експлуатацію промислових систем накопичення енергії та їх подальше сервісне обслуговування.

Придбати або замовити розрахунок промислової системи накопичення енергії ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії

Відправити заявку

Промислова система накопичення енергії центрального типу від компанії Tesvolt TPS 2,0 енергоємністю 3.7Мвт/год, являє собою контейнерні модулі стандартних розмірів ISO 20 футів, 40 футів і 45 футів. Застосовуючи Li Ion АКБ призматичного типу від світового лідера індустрії Samsung CDI, виробник гарантує швидкість розряду до 4с і циклічність в 8000 циклів заряду/розряду. На місці установки залишається лише встановити та підключити необхідну кількість контейнерних модулів до центрального інвертора системи накопичення енергії Sunny від SMA Solar Technology, який також поставлятиметься у вигляді контейнерного модуля.

Промислові системи накопичення енергії підключені до мережі, дозволяють інтегрувати а головне стабілізувати обсяги як правило нестабільної генерації енергії об’єктів ВДЕ в енергосистему, забезпечуючи при цьому максимальну стабільність режимів роботи мереж. Вони призначені для компенсації коливань генерації сонячної або вітрової енергії, виконують комплексні функції управління мережею, наприклад, автоматичний контроль частоти, АВР і багато іншого.

Інвестиції в нову систему накопичення енергії Tesvolt TPS 2,0   особливо ефективні для промислових об’єктів, з можливістю застосування в мережевих рішеннях, так і поза мережею, таких як первинні експлуатаційні резерви, обмеження максимальних навантажень мережі, стабілізації лінійної зміни генерації об’єктів ВДЕ, вирівнювання пікових навантажень мереж, а також для використання у гібридних системах. Завдяки цьому досягається широкий спектр можливостей для гнучкої інтеграції та швидкої установки як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі.

Промислові системи накопичення енергії контейнерного типу добре теплоізольовані та оснащені кліматичною системою з повітряним охолодженням, із застосуванням інверторних теплових насосів, що дозволяє забезпечити стабільні температурні умови всередині, гарантуючи стабільні умови експлуатації при температурі навколишнього середовища від мінус 40 до плюс 55 градусів за Цельсієм. В результаті, промислові системи накопичення енергії більше не потрібно встановлювати в закритих приміщеннях, і вони можуть досягати стабільно високих рівнів продуктивності навіть у складних кліматичних умовах.

Перевірена часом надійність від німецького виробника Tesvolt гарантує термін служби 30 років та 8000 циклів роботи, інвестиції в цю систему накопичення енергії особливо затребувані для промислового застосування.

На наш загальний жаль виробник декларує стабільне постачання цього обладнання з 2021 року.

Промислові накопичувачі електроенергії Tesvolt TPS 2,0 енергоємністю 3.7МВт/год їхня орієнтовна вартість починається від 1,45 млн Євро, що істотно дорожче в порівнянні з аналогічними товарами Азіатського ринку.

Представлена ​​контейнерна система BESS Tesvolt TPS 2,0, залежно від налаштувань, реалізує наступні функції:

– Компенсація піків навантажень в мережі;
– Стабілізація генерації об’єктів ВДЕ;
– Компенсація реактивної потужності;
– Стабілізація частоти в мережі (частотне регулювання);
– По фазне симетрування навантажень;
– Компенсація реактивних гармонік;
– Підвищення якості електроенергії;
– Резервне аварійне джерело енергії (в режимі роботи ДБЖ);
– Підвищення потужності електроустановки (компенсація просідання напруги і частоти під навантаженням).

Повна технічна інформація системи накопичення енергії TESVOLT 4,4 МВт/год.

 

Особливості системи накопичення енергії :
– Інтегрована система BMS управління режимами роботи АКБ;
– Інтегрована система EMS;
– Протокол управління (EMS) через CAN/RS485/Ethernet;
– Інтегровані системи Smart Grid, Micro Grid;
– Дубльована система протипожежного захисту;
– Динамічна кільцева система;
– Коефіцієнт навантаження у співвідношенні DC/AC більше 1,5;
– Повітряна система охолодження АКБ;
– Система контролю робочих діапазонів температур обладнання;
– Гарантований термін експлуатації до 10000 год;
– Контейнерне виконання для гнучкої конфігурації систем;
– Клас захисту IP54.

Центральний інвертор SMA Central Storage

Промисловий гібридний інвертор Sunny Central Storage є центральним компонентом системи energy storage від SMA для інтеграції великомасштабних систем зберігання.

Він призначений для компенсації коливань у генерації  енергії ВДЕ і пропонує комплексні послуги з управління мережею, наприклад, автоматичний контроль частоти, компенсацію пікових навантажень у мережі, можливість автономної роботи мережі в короткочасному режимі тощо. Функції управління мережею для підтримки динамічної та статичної мереж, компенсація гармонік (реактив) мережі.

Завдяки широкому робочому діапазону по постійному струму від 634 В до 1000 В інвертор Sunny Central Storage сумісний з різними типами акумуляторних технологій.

Виробник SMA пропонує найвищу питому потужність вивантаження (по АС) накопиченої енергії у двох варіантах виконання інверторів 2475 кВА і 2947 кВА, широкий діапазон вихідних параметрів по АС дозволяє працювати відповідно до всіх світових стандартів.

Покладіться на найнадійніше, технічно досконале та сертифіковане на міжнародному рівні обладнання для перетворення енергії у будь-яких кліматичних умовах. Будучи однією з перших дійсно глобальних систем, вона є ідеальним вибором для стабілізації генерації промислових гібридних сонячних електростанцій, що працюють в діапазоні напруги до 1500В постійного струму.

Центральний інвертор SMA поєднує в собі найвищу безпеку інверторного обладнання з максимальною видачею накопиченої енергії (1С) і мінімізує логістичні та експлуатаційні витрати для великомасштабних проектів накопичення енергії.

Висока ефективність застосування інверторного обладнання Sunny Central Storage обумовлена ​​максимальним ККД 98,6%. Компактність обладнання суттєво знижує транспортні витрати з доставки на передбачуваний об’єкт (до 4 інверторів у стандартному транспортному контейнері).

Перевірена виробником  технологія OptiCool™ для інтелектуального та ефективного повітряного охолодження інверторного обладнання та можливістю роботи по всьому світу на відкритому повітрі в різних умовах навколишнього середовища.

Інверторне обладнання системи BESS Sunny Central Storage відповідає всім відповідним вимогам стандартів мереж світу.

В інвертор вбудований джерело живлення (АС) для компенсації внутрішнього споживання об’єкта (освітлення, сигналізація, і т д).

Для організації повноцінної роботи виробник забезпечує інтегрований зв’язок з EMS системи накопичення енергії.

Онлайн моніторинг роботи системи управління інверторним обладнанням через хмарний сервіс від компанії SMA Sunny через локальний контролер SMA доступний у вигляді готового рішення для систем середньої напруги.

Широкий діапазон температур (-25 ° C to 60 ° C) в режимі (зберігання, заряд, розряд) дозволяє інтегруватися в мережі в усьому світі.

Повна технічна інформація системи накопичення енергії SMA SCS 

 

 

Надіслати заявку