Главная > Рішення > Сонячні електростанції > Комерційні СЕС > Сонячна станція для підприємства 300 кВт

Промислова СЕС 300кВт для компенсації власного споживання

(RU) сетевая солнечная электростанция для предприятий

Комплексне рішення із СЕС 300 кВт та європейської системи ЕМС

із компенсацією споживання електроенергії до 50%!

Компанія “Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути одне з комплексних рішень Європейського рівня смарт системи онлайн контролю, аналізу та оптимізації споживання енергії підприємством. Грунтуючись на успішний досвід наших Європейських партнерів, ми рекомендуємо Вам комплексне рішення з установкою Smart Grid, системи обліку та контролю електроенергії з управлінням промислової СЕС для підприємств 300 кВт, яку Ви можете замовити та купити в нашій компанії.

Наше комплексне рішення це сучасна – смарт система управління споживанням енергоресурсів EnMS з інтегрованою сонячною електростанцією, потужністю 300 кВт, для компенсації власного споживання.

На основі Європейського досвіду реалізації аналогічних проектів звертаємо вашу увагу на те, що економічний ефект можливий наступний:

 • Смарт система контролю та керування споживанням енергоресурсів EnMS до 15% річного споживання електроенергії.
 • Облік та управління споживанням ел. енергії по кожному вузлу чи механізму (онлайн моніторинг)
 • Контроль якості енергопостачання (7 основних параметрів)
 • Управління графіком споживання (зміщення графіка роботи вузлів на денний період зі збільшенням споживання енергії від СЕС)
 • Управління споживання енергії СЕС у пік генерації із включенням енергоємних навантажень (холодильні камери, системи ГВП тощо)
 • Автоматизація та створення завдань для профілактичного обслуговування обладнання за рахунок аналізу споживання вузлів та механізмів з аналітикою аномального споживання енергії.
 • Автоматичний контроль та захист від виходу з ладу для важливих вузлів, ліній, механізмів за рахунок встановлення додаткових датчиків (до 1000 датчиків температури, тиску, шуму, вібрації тощо)
 • Оптимізація та аналітика споживання енергоресурсів за допомогою хмарної платформи Energy Brain
 • Успішний світовий досвід експлуатації понад 25 років на підприємствах Світових Брендів.

Використовуючи вбудований аналізатор мережі, система аналізує всі енергоємні навантаження у денний час доби, тим самим досягаючи компенсації денного споживання підприємства за рахунок сонячної генерації та оптимізуючи його режими споживання з метою усунення по можливості графіків роботи (енергоємних та інертних) навантажень на денний час доби (бойлери) , холодильники і т.д.), максимально використовуючи енергію, що генерується від СЕС.

До основних переваг реалізації сонячних електростанцій можна віднести:

 • Відсутність довготривалого оформлення документів.
 • Більше не треба перейматися підвищенням тарифів.
 • Можливість паралельного підключення інверторного обладнання для поступового підвищення потужності.
 • Термін служби фотомодулів не менше 25 років.
 • Використання відновлюваної електроенергії.
 • Для роботи автономної СЕС немає необхідності купувати дорогі акумулятори.
 • Контроль та оптимізація енергоспоживання підприємством.
 • Зменшення до 35% річного споживання електроенергії.
 • Компенсація потужності (реактив)
 • Мінімум витрат на обслуговування.

Наше рішення це – мережева сонячна електростанція, яка в денний час доби зможе повністю або частково компенсує споживання електроенергії.

Придбати або замовити розрахунок промислової мережевої сонячної електростанції потужністю 300 кВт ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії

Відправити заявку

Як працює СЕС для власного споживання

Графік роботи мережевої СЕС

Сонячна електростанція 300 кВт для компенсації споживання електроенергії працює в режимі обмеження потужності генерації в залежності одномоментної потужності споживання електроустановки підприємства. Це є одним із основним обмеженням для значного збільшення потужності СЕС, оскільки нестабільний режим споживання не дозволяє стабільно генерувати на максимумі. Якщо Ваше підприємство працює тільки в денний час і технологічний цикл роботи обладнання стабільний, то ефективність застосування СЕС для компенсації власного споживання вища і може становити до 30% річного споживання електроенергії. У разі недостатньої генерації електроенергії СЕС для підприємства або її повної відсутності (тимчасове затінення або темний час доби) – електроенергія із зовнішньої мережі оператора ОСР. Генерація сонячної електростанції управляється смарт лічильником, який аналізує споживання підприємства із зовнішньої мережі та обмежує потужність генерації СЕС, та обмежує перетік надлишкової генерації СЕС у зовнішню мережу (просто втрачається електроенергія). Як правило найбільш ефективна генерація СЕС в літній період, з найбільшою потужністю генерації, в зимовий період у похмуру погоду потужність генерації складе не більше 60кВт.

Простота у реалізації СЕС для компенсації власного споживання, відсутність необхідності оформлення дозвільних документів та постійне подорожчання електроенергії підтвердили ефективність та масову реалізацію на прикладі України.

 

  Перший варіант реалізації:

Сонячна електростанція для компенсації власного споживання підприємства дозволяє ефективно та з найменшими витратами реалізувати схему часткового заміщення споживання електроенергії із зовнішньої мережі. Основним важливим аспектом її роботи є гнучке керування потужністю генерації СЕС під потужність працюючого обладнання підприємства. Найбільш ефективно це для промислових підприємств із денним з графіком роботи та споживання електроенергії. При цілодобовому графіку роботи зі значними обсягами споживання в нічний час доби найефективніше застосування гібридних СЕС із системами накопичення енергії, це дозволить підприємству перейти на ринку електроенергії з погодинним графіком оплати та накопичувати електроенергії в нічний час з 2 до 7 ранку з подальшим споживанням під час ранкового дорожчого піку. Така схема роботи вимагає зміни технологічного циклу роботи підприємства, значних інвестицій у системи АКБ з подальшою можливістю ще більшої компенсації власного споживання до 70%.

Ми пропонуємо Вам повний спектр послуг у сфері відновлюваної енергії: проектування, будівництво, введення в експлуатацію СЕС для компенсації власного споживання та подальше сервісне обслуговування.

При правильному проектуванні СЕС з реконструкцією існуючої схеми енергопостачання Вашого підприємства можна досягти зменшення до 45 % річного обсягу споживання електроенергії!

Другий варіант реалізації:

У цьому варіанті реалізації СЕС для компенсації власного споживання передбачається укладання договору з енергопостачальною компанією (Net mettering) щодо взаємозаліку електроенергії (за нерегульованим тарифом або цінами оптового ринку електроенергії тільки за наявності оптової ліцензії на право продажу ел. Енергії). Також для цього потрібна модернізація схеми обліку із заміною на двонаправлений електролічильник у точці обліку ( нові технічні умови в межах встановленої потужності)
При укладанні цього договору, сонячна електростанція на підприємстві генеруватиме зайву енергію у зовнішню мережу в обідній час і споживатиме її назад у нічний час, у піковий час ранкового та вечірнього навантаження підприємства при недостатній потужності генерації від сонця. На відміну від першого варіанту з використанням обмеження потужності, ви використовуєте всю генерацію СЕС (відсутня залежність генерації СЕС від власного споживання). Такий варіант особливо вигідний, якщо ваше підприємство працює цілодобово і вам потрібна енергія вночі. Слід зазначити, що цей варіант є найбільш оптимальним для більш ефективного використання енергії, оскільки відсутня прив’язка потужності генерації СЕС до потужності електроустановки підприємства, що споживається. Також є можливість збільшити на 20% потужність генерації мережевою сонячною електростанцією для власного споживання, а значить, і швидше компенсувати вкладені інвестиції.

 

 

Прогнозована генерація мережевої СЕС 300 кВт з обмеженням потужності 392,2 мВт/рік

що еквівалентно сумі 2 353 200 грн. на рік (тариф 6 грн/кВт.)

Результати роботи системи змодельовані згідно з міжнародними базами даних ліцензійного ПЗ PV SYST radiation databases.

Враховуючи щорічні підвищення тарифів на електроенергію та її вартість у 6 грн. окупність інвестицій у СЕС орієнтовно становитиме до 3 років.

    

Лізинг обладнання

Оскільки закупівля основного обладнання займає до 70% фінансових витрат на будівництво СЕС, для Вас надається можливість придбати його в лізинг. Подібні угоди зараз досить популярні і не поступаються формам звичайного кредитування. Ви можете скоротити розмір початкових інвестицій в будівництво СЕС більш ніж в 2 рази.
Лізинг дозволяє експлуатувати обладнання протягом визначеного договором періоду часу, за цей час підприємство виплачує лізинг за рахунок зменшення рахунків на ел. енергію. Сам об’єкт лізингу стає заставним майном до закінчення виплати його вартості лізингу.

Ставка придбання обладнання в лізинг становить близько 10-12% річних в євро.
Серед головних переваг лізингу можна виділити те, що придбане обладнання буде застраховано, клієнт істотно заощаджує первинних капіталовкладень і збільшує рентабельність власного бізнесу.
Сьогодні послуга лізингу обладнання вважається найбільш оптимальним і вигідним фінансовим рішенням для розвитку і просування Вашого бізнесу.

Компанія «Еко Про +» пропонує співпрацю тим клієнтам, для яких в пріоритеті – оптимальне використання фінансових коштів, розвиток власних промислових підприємств.

Надіслати заявку