Промислова сонячна електростанція 1 МВт

“Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути технічні характеристики мережевої сонячної електростанції для підприємства потужністю 1,3 МВт, яку Ви можете замовити та купити в нашій компанії.

Промислові сонячні електростанції – ефективне інженерне рішення,  що дозволяє значно зменшити споживання електроенергії для виробництва, а також дозволяє продавати надлишок генерації в неробочі та святкові дні (зелений тариф 0,9 євро за 1 кВт ). Зростання популярності альтернативної енергетики та активне збільшення вартості електроенергії для підприємств в Україні (6 грн за 1 кВт год) дозволяє з впевненістю говорити, що це інвестиція окупиться протягом 3 років.

Рекомендуємо ознайомитися з ефективними рішеннями, які реалізовані компанією Electrex і працюють протягом 15 років у світових компаній, як Coca Cola, Tetra Pak, Ikea, Iveco тощо, цей комплексний підхід дозволив оптимізувати та суттєво зменшити споживання електроенергії цих підприємств до фантастичних 60 %.

Придбати або замовити розрахунок промислової мережевої сонячної електростанції потужністю 1,3 МВт ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії

Відправити заявку

Зелений тариф – економічний і політичний механізм, який залучає інвестиції в технології використання відновлюваних джерел енергії.

Його основні переваги:

 • Гарантований викуп усієї з генерованої енергії Г.П. (Гарантований покупець);
  довгостроковий контракт на викуп усієї генерованої електроенергії;
 • Виходячи з нестабільності на енергоринку нашої країни, а саме систематичне підвищення тарифів на електроенергію, це рішення є економічно вигідним капіталовкладенням.
 • Для отримання стабільного ефекту від ваших інвестицій у промислові сонячні електростанції ми виконуємо наступні роботи «під ключ», включаючи:
 • Аналіз електромереж та електроустановки підприємства з метою вивчення можливості підключення передбачуваної дахової сонячної електростанції.
 • 3-d моделювання розміщення обладнання та розрахунок генерації у програмних комплексах AutoCAD, SketchUP, PVsyst, PVGIS, тощо.
 • Розрахунок вітрових та снігових навантажень на площині покрівлі, оцінка станів несучих конструкцій будівель та їх аналіз на несучу здатність для несення додаткових навантажень від монтажної системи СЕС та масивів фотомодулів.
 • Оформлення проектної документації для всіх етапів будівництва СЕС, юридичний супровід та оформлення погоджень, дозволів, декларацій та ліцензій надалі.
 • Розробка технічного завдання, супровід логістики для постачання обладнання та матеріалів, аналіз, підбір та комплектація СЕС продукцією найкращих світових брендів, тільки з підтримкою в Україні та офіційною гарантією.
 • Професійний, якісний монтаж із контроль робіт відповідно до вимог служби замовника СЕС.
 • Пуск та налагодження обладнання нашими сертифікованими спеціалістами.
 • Налаштування On-line моніторингу СЕС, з подальшим оперативним контролем основних режимів роботи сонячної електростанції.

Графік роботи мережева СЕС 1 МВт

 

Аналізуючи графік генерації мережевої сонячної електростанції для підприємства можна зробити висновки:

Режим генерації сонячної станції (з обмеженням потужності) та графік споживання підприємства, максимально ефективніше буде наближатися до графіка генерації споживання підприємства (за ідеальних умов сонячної активності виключно в літні місяці та вдень). За наявності стабільного графіка навантаження в електроустановці, у періоди з 8-00 до 10-30 та з 16-30 до 18-00, компенсація споживання підприємства від мережевої СЕС становитиме не більше 30%. Для більш ефективної компенсації зазначених обсягів споживання необхідно збільшити загальну потужність СЕС більш ніж на 30% і встановити інверторне обладнання з можливістю роботи з системою накопичення енергії для підприємства.

Гібридна сонячна електростанція 1 МВт з поетапною реалізацією більш ефективна та перспективна, оскільки має багато переваг та додаткових джерел доходу. У зимовий період коли споживання електроенергії зростає, а сонячна активність і відповідно генерація дуже істотно зменшується, збільшення генерації можливо компенсувати за рахунок установки вітрових генераторів з горизонтальною віссю обертання. Гібридна СЕС підприємства сумарно компенсує споживання електроенергії до 60%.

Це варіант реалізації ефективний для виробничих підприємств із більш рівномірним графіком споживання енергоресурсів.

Завдяки наявності мікро grid мережі із застосуванням нашого контролера мікрогрід мережі для управління промисловою  СЕС та СНЕ у підприємства з’являються додаткові можливості економії на рахунках за електрику як “споживача класу А” на оптовому ринку електроенергії РДН:

-закупівля обсягу електроенергії поза годиною пік (за найнижчою ціною з 0:00 до 6:00 ранку).

-споживання накопиченої електроенергії в СНЄ та генерації СЕС (не купуючи дорогу електрику в ранкову годину пік на ринку РДН з 7:00 до 10:00),

-споживання електрики від СНЕ накопиченої енергії в обідній пік генерації СЕС у вечірній час пік (з 16-00 до 19-00);

Схема підключення СЕС


До основних переваг промислових сонячних електростанцій можна віднести:

 • енергетична незалежність від зовнішніх електромереж (стабільне енергопостачання);
 • автоматизація виробництва дозволяє мінімізувати витрати на обслуговуючий персонал;
 • компенсація потужності (реактив);
 • мінімум витрат для підтримки працездатності після введення в експлуатацію;
 • тривалий термін служби обладнання (ФЕМ до 30 років, інвертори – 25 років);
 • окупність протягом 5-7 років;
 • використання непридатних для інших цілей територій.

Існує два основних варіанти використання промислових сонячних електростанцій:

 • компенсація власного енергоспоживання;
  реалізація електроенергії, що виробляється за «зеленим» тарифом.

Мережева промислова сонячна електростанція  це джерело стабільного доходу та можливість компенсації власного споживання електроенергії з продажем надлишків у мережу за зеленим тарифом.

Виходячи з нестабільності на енергоринку нашої країни, а саме систематичне підвищення тарифів на електроенергію, це рішення є економічно вигідним капіталовкладенням.

Як приклад, пропонуємо Вам розглянути готове рішення мережева сес 1 МВт. Встановлено 2899 фотоелектричних модулів від компанії Trina Solar.

 

Встановлене обладнання

Фотоелектричний модуль Trina Solar TSM-DE17M-450W Mono PERC

Продукція світового бренду з рейтингу Tier 1 від компанії Trina Solar завжди підтримувала високу надійність і стабільну генерацію завдяки в першу чергу за рахунок якісної сировини та подвійного контролю якості роботи технологічних ліній. Висока генерація фото модуля потужністю 450 Вт і ефективністю модуля до 20,6% з технологією виготовлення осередків Half-Cut і 9MBB струмопровідних шин (Multi Busbar), з більш високою економією BOS. Температурний коефіцієнт втрат потужності генерації модуля є одним з найкращих у трійці світових лідерів не більше – 0.36%/℃.

Серія Honey із 144 половинними осередками може генерувати велику кількість енергії, навіть за наявності часткових затінень модуля. Будучи одним із трійки лідерів у галузі виробництва модулів, нова серія Honey є найбільш популярною продукцією для будівництва побутових та комерційних СЕС, насамперед завдяки своєму рівню якості та надійності.

 

   Максимальна потужність, W            450

   Напруга холостого ходу, V                49.6

   Струм короткого замыкання, A       11.53

   ККД модуля %                                       20,6

   Тип модуля                                            MonoPERC, Half Cell

   Розьір, мм                                              2102×1040×35

   Вага, кг                                                    24

 

 

Детальна інформація щодо фотомодуля Trina Solar TSM-DE17M-450W

 

Мережевий промисловий інвертор GoodWe GW 80KHV-MT

Серія MT – друге покоління промислових мережевих інверторів від компанії GoodWe потужністю 80 кВт. Мережеві інвертори серії MT розроблені для промислових фотоелектричних систем, де важливі максимальна універсальність та рентабельність. Завдяки компактній конструкції та функції підвищення потужності, серія GoodWe MT G2 може забезпечити надзвичайно високу ефективність – 98,8%, що забезпечує швидшу окупність інвестицій. Чотири MPPT, покращіть свій збір енергії за допомогою чотирьох MPPT-трекерів, щоб мінімізувати вихідні втрати, спричинені частковим затіненням та іншими ефектами невідповідності.

 

Мережевий інвертор промисловий GoodWe GW 80KHV-MT

Номинальна потужність, W                     80000

Максимальна потужність, W                   120000

Макс. напруга, V                                         1100

Макс. ефективність,%                                99

Розмір, мм                                                     586х788х267мм

Вага, кг                                                            72

Гарантія                                                         5 лет

 

 

 

Детальний опис інвертора GoodWe GW 80KHV-MT

 

 

Моніторинг роботи СЕС

 

Інтелектуальний контролер енергії – SEC1000

 

Інтелектуальний контролер енергії здійснює збір та аналіз даних у режимі реального часу та передає їх на SEMS портал моніторингу даних. Автоматично регулює вихідну реактивну потужність, коефіцієнт потужності та інші параметри сонячної електростанції, обмежує вихід змінного струму в мережі, що дозволяє розподіляти генерацію СЕС ефективніше.

Smart Meter

Призначений для вирівнювання генерації енергії СЕС із споживаним навантаженням електроустановки від мережі. Оперативний вимір значень напруги, струму, реактивної потужності, коефіцієнта потужності та частоти. і передачі режимів в систему онлайн моніторингу даних.

 

 

 

Промислова сонячна електростанція 1 МВт у лізинг.

Оскільки закупівля основного обладнання займає до 70% фінансових витрат на будівництво СЕС, для Вас надається можливість придбати його в лізинг. Подібні угоди зараз досить популярні та не поступаються формам звичайного кредитування. Ви можете скоротити розмір початкових інвестицій у будівництво СЕС більш ніж у 2 рази.
Сонячна станція 1 мВт придбана в лізинг дозволить експлуатувати обладнання протягом обумовленого договором періоду, за цей час підприємство виплачує лізинг за рахунок зменшення рахунків на ел. енергію. Сам об’єкт лізингу стає заставним майном до закінчення виплати вартості лізингу.
Ставка придбання обладнання в лізинг становить близько 10-12% річних у євро.
Серед основних переваг лізингу можна назвати те, що придбане обладнання буде застраховано, покупець значно економить початкових капіталовкладеннях і підвищує рентабельність свого бізнесу.
Сьогодні послуга лізингу обладнання вважається найбільш оптимальним та вигідним фінансовим рішенням для розвитку та просування Вашого бізнесу.
Компанія «Еко Про+» пропонує співпрацю тим клієнтам, для яких пріоритетом є оптимальне використання фінансових засобів, розвиток власних промислових підприємств.

Надіслати заявку