Главная > Рішення > Сонячні електростанції > Комерційні СЕС > Мережева сонячна станція 100 кВт.

(RU) Сетевая солнечная электростанция 100 кВт для компенсации собственного потребления

Сонячна електростанція 100 кВт для компенсації власного споживання

Пропоноване проектне рішення будівництва СЕС для компенсації власного споживання потужністю 100 кВт для зменшення споживання електроенергії підприємством ви можете купити в нашій компанії “Еко про+”.

Режим генерації електроенергії СЕС із компенсацією власного споживання з видачею потужності згідно з потужністю одночасного споживання підприємства і не передбачає генерацію у зовнішні мережі оператора ОСР.

Основним недоліком цього варіанта проекту сонячної електростанції для власних потреб є лише часткова компенсація (не більше 30% річного обсягу споживання) з найефективнішою генерацією протягом 8 місяців (з березня до листопада). Це пов’язано насамперед з особливостями роботи СЕС для компенсації власного споживання її системи обмеження потужності генерації (смарт лічильник). Варто зауважити, що стабільний графік споживання електроустановки у підприємств не часто зустрічається, тому потужність генерації СЕС підлаштовується під потужність електроустановки підприємства. Надлишок енергії обмежуватиметься смарт логером в залежності від потужності включеного в цей момент навантаження, що саме по собі істотно зменшує можливість збільшення потужності сонячної електростанції під власне споживання.

Енергопостачання ел. енергією підприємства в зимовий, нічний період виробляється із зовнішньої мережі з можливістю часткової компенсації споживання в зимовий період не більше 15% споживання, при 8 годинному графіку роботи підприємства.

Відповідно до проведених нижче розрахунків окупність цього варіанта реалізації трохи більше 3 років (не враховуючи зростання ціни ел. енергію).

Наші фахівці мають усі необхідні ліцензії, допуски та сертифікати для виконання робіт відповідно до законодавчих норм України, ПУЕ тощо.

Для отримання стабільного ефекту від ваших інвестицій ми проводимо роботи під ключ, включаючи:

  • Аудит електрогосподарства підприємства. Аналіз графіків навантажень та потенціалу для заміщення власного споживання електроустановкою підприємства.
  • 3-d моделювання розміщення обладнання та розрахунок генерації у програмних комплексах AutoCAD, SketchUP, PVsyst, PVGIS, тощо.
  • Розрахунок снігових та вітрових навантажень на покрівлю, аналіз несучих конструкцій будівель на предмет додаткових навантажень.
  • Проектування всіх розділів СЕС задля можливого оформлення ліцензування у майбутньому.
  • Розробка технічного завдання, супровід постачання обладнання та матеріалів відомих світових брендів із підтримкою офіційної гарантії.
  • Якісний монтаж та контроль робіт для запобігання перебігу покрівлі.
  • Пуск та налагодження обладнання атестованими фахівцями.
  • On-line моніторинг та супровід роботи станції протягом терміну служби для контролю та дотримання режимів роботи обладнання СЕС та максимальної генерації.

Вартість та терміни реалізації проекту озвучуються після проведення експертизи будівель та споруд, оформлення проекту, його експертизи та дозволів на будівництво.

Купити або замовити розрахунок промислової сонячної електростанції потужністю 100 кВт ви можете зв’язавшись зі спеціалістами нашої компанії.

Надіслати заявку

Як працює СЕС для споживання.

Графік роботи мережевої СЕС

Сонячна електростанція 300 кВт для компенсації споживання електроенергії працює в режимі обмеження потужності генерації в залежності одномоментної потужності споживання електроустановки підприємства. Це є одним із основним обмеженням для значного збільшення потужності СЕС, оскільки нестабільний режим споживання не дозволяє стабільно генерувати на максимумі. Якщо Ваше підприємство працює тільки в денний час і технологічний цикл роботи обладнання стабільний, то ефективність застосування сонячної електростанції для підприємства вища і може становити до 30% річного споживання електроенергії. У разі недостатньої генерації електроенергії від мережної сонячної електростанції для підприємства або її повної відсутності (тимчасове затінювання або темний час доби) — електроенергія із зовнішньої мережі оператора ОСР. Генерація сонячної електростанції управляється смарт лічильником, який аналізує споживання підприємства із зовнішньої мережі та обмежує потужність генерації СЕС, та обмежує перетік надлишкової генерації СЕС у зовнішню мережу (просто втрачається електроенергія). Як правило найбільш ефективна генерація СЕС в літній період, з найбільшою потужністю генерації, в зимовий період у похмуру погоду потужність генерації складе не більше 60кВт.

Завдяки наявності мікро grid мережі із застосуванням нашого контролера мікрогрід мережі для управління промисловою  СЕС та СНЕ у підприємства з’являються додаткові можливості економії на рахунках за електрику як “споживача класу А” на оптовому ринку електроенергії РДН:

-закупівля обсягу електроенергії поза годиною пік (за найнижчою ціною з 0:00 до 6:00 ранку).

-споживання накопиченої електроенергії в СНЄ та генерації СЕС (не купуючи дорогу електрику в ранкову годину пік на ринку РДН з 7:00 до 10:00),

-споживання електрики від СНЕ накопиченої енергії в обідній пік генерації СЕС у вечірній час пік (з 16-00 до 19-00);

Простота у реалізації СЕС для компенсації власного споживання, відсутність необхідності оформлення дозвільних документів та постійне подорожчання електроенергії підтвердили ефективність та масову реалізацію на прикладі України.

Згідно з розрахунками ПО PVSYST V6.82, розрахункова генерація СЕС 100 кВт складе 132 мВт/рік.

Результати роботи системи змодельовані за міжнародними базами даних ліцензійного ПЗ PVSIST.

Економічний ефект від запровадження СЕС становитиме 653 400 грн. на рік*, тариф на ел. енергію 6 грн/кВт.

Техніко-економічне обґрунтування проекту мережевої СЕС 100 кВт

Генерація

Кіл-ть, МВт*г/год

Ціна за 1 кВт*г

Разом у рік

Вартість електроенергії, генерації СЕС за рік 132 6 792 000

Мережева сонячна електростанція під власне споживання вартість.

Техніко-економічне обґрунтування

Одиниці виміру

Разом із ПДВ

Загальні інвестиції на придбання та монтаж обладнання $. 57830
Загальні інвестиції на придбання та монтаж обладнання грн. 1 619 00
Термін окупності інвестицій* рік 2.5
Вартість СЕС за 1 Вт. $. 0,59 $ /1Вт
Собівартість 1 кВт генерованої енергії* грн. 0.75
Курс валюти (на 15.02.2022)

28 грн/$

Рекомендоване до встановлення обладнання:

Фотоелектричний модуль Risen RSM 150-8 505 Вт

Максимальна потужність, W 505
Напруга холостого ходу, V 51,23
ККД модуля, % 20.6
Тип модуля Монокристал
Розміри, мм 2220×1102× 40
Вага, кг 28
Гарантія на фотомодуль від офіційного дистриб’ютора 12 років

Інверторне промислове обладнання HUAWEI SUN2000KTL M1 100 кВт

Мережевий інвертор для сонячних батарей від Huawei – це досконалий, продуманий і абсолютно надійний пристрій, що дозволяє максимально збільшити генерацію сонячних електростанцій, розташованих як на дахах, так і на землі. Інвертор, що виробляються компанією, з успіхом використовуються для побудови PV систем мегаватних потужностей і для невеликих домашніх систем з використанням сонячних батарей. Але абсолютно кожен інвертор для сонячних батарей фірми Huawei – це сертифікований, заснований на запатентованих технологіях, пристрій, що має безліч переваг, порівняно з аналогічним обладнанням від інших виробників. Huawei Technologies вважається безперечним лідером за кількістю інновацій.

Номінальна потужність, W 100000
Максимальна потужність за ФЕМ, W 130000
Макс. напруга, V 1100
Макс. ефективність,% 98,8
Діапазон робочих температур від -25°C до +60°С
Розміри, мм 1035х700х365
Клас захисту IP 56
Вага, кг 90
Офіційна гарантія 5 років (зі збільшенням до 20 років)

 

Лізинг обладнання

Оскільки закупівля основного обладнання займає до 70% фінансових витрат на будівництво СЕС, для Вас надається можливість придбати його в лізинг. Подібні угоди зараз досить популярні і не поступаються формам звичайного кредитування. Ви можете скоротити розмір початкових інвестицій в будівництво СЕС більш ніж в 2 рази.
Лізинг дозволяє експлуатувати обладнання протягом визначеного договором періоду часу, за цей час підприємство виплачує лізинг за рахунок зменшення рахунків на ел. енергію. Сам об’єкт лізингу стає заставним майном до закінчення виплати його вартості лізингу.

Ставка придбання обладнання в лізинг становить близько 10-12% річних в євро.
Серед головних переваг лізингу можна виділити те, що придбане обладнання буде застраховано, клієнт істотно заощаджує первинних капіталовкладень і збільшує рентабельність власного бізнесу.
Сьогодні послуга лізингу обладнання вважається найбільш оптимальним і вигідним фінансовим рішенням для розвитку і просування Вашого бізнесу.

Компанія «Еко Про +» пропонує співпрацю тим клієнтам, для яких в пріоритеті – оптимальне використання фінансових коштів, розвиток власних промислових підприємств.

Надіслати заявку