Главная > Рішення > Сонячні електростанції > Комерційні СЕС > Мережева сонячна електростанція 100 кВт (компенсація власного споживання)

сонячна електростанція 100 кВт

Сонячна електростанція для підприємства

Компанія “Еко Про плюс” пропонує Вам розглянути одне з комплексних рішень Європейського рівня, це сонячна електростанція для бізнесу 100 кВт та система обліку енергоресурсів з можливістю онлайн-контролю та аналізу навантажень з подальшою оптимізацією режимів споживання електроенергії на Вашому підприємстві.

Ми пропонуємо Вам на основі успішного досвіду наших Європейських партнерів ELECTREX встановити систему обліку та контролю споживання електроенергії з керуванням промисловою сонячною електростанцією потужністю 100 кВт, яку Ви можете замовити та купити у нашій компанії. Компенсація власного споживання підприємством – це найкраща альтернатива та можливість суттєво заощадити власні кошти на рахунках за електроенергію.

Наше комплексне рішення це сучасна – смарт система управління споживанням енергоресурсів з інтегрованою сонячною електростанцією, потужністю 100 кВт по сонячних батареях, для компенсації власного споживання.

Європейський досвід реалізації проектів від наших партнерів компанії Electrex на підприємствах Coka Cola Ikea iveco TetraPak довів ефективність:

 • Мережева сонячна електростанція компенсує трохи більше 30% річного споживання електроенергії залежно кількості ФЭМ.
 • Смарт-система контролю та управління споживанням ще 15% річного споживання електроенергії.
 • Облік та управління споживанням ел. енергії по кожному вузлу чи механізму (онлайн моніторинг)
 • Контроль якості енергопостачання (7 основних параметрів якості мережі)
 • Управління графіком споживання електрики (зсув графіка роботи вузлів на денний період зі збільшенням споживання енергії від СЕС)
 • Зміщення споживання енергії в пік генерації СЕС із включенням енергоємних навантажень (холодильні камери, системи ГВП тощо)
 • Автоматизація та створення завдань з профілактичного обслуговування обладнання за рахунок аналізу режимів роботи вузлів та механізмів з аналітикою стану аномального споживання енергії та наявністю перевищення режимів роботи (температура, тиск та інше).
 • Автоматичний контроль та захист від виходу з ладу для важливих вузлів, ліній, механізмів за рахунок встановлення додаткових датчиків (до 1000 датчиків температури, тиску, шуму, вібрації тощо)
 • Оптимізація та аналітика споживання енергоресурсів за допомогою хмарної платформи Energy Brain (з формуванням звіту та рекомендацій щодо оптимізації)
 • Успішний світовий досвід експлуатації понад 25 років на підприємствах Світових брендів.

Використовуючи вбудований аналізатор мережі, система аналізує всі енергоємні навантаження з формуванням графіка добового споживання, тим самим досягаючи компенсації денного споживання підприємства за рахунок сонячної генерації та оптимізуючи його режими споживання з метою усунення по можливості графіків роботи (енергоємних та інертних) навантажень на денний час доби. (бойлери, холодильники і т.д.) максимально використовуючи енергію, що генерується від СЕС.

Виходячи з нестабільності на енергоринку нашої країни, а саме систематичне підвищення тарифів на електроенергію, це рішення є економічно виправданим та ефективним капіталовкладенням. Використання сонячної електростанції дозволить Вам не лише суттєво заощадити на оплаті за електроенергію (до 35% на рік), а й підвищити рентабельність підприємства, зменшити залежність від вартості енергоресурсів.

Сонячна станція для власних потреб з урахуванням щорічних підвищень тарифів на електроенергію та при  вартості у 6 грн. окупність інвестицій орієнтовно становитиме до 3 років.

Ми пропонуємо замовникам повний спектр послуг у сфері відновлюваної енергії: проектування, будівництво, введення в експлуатацію СЕС для компенсації власного споживання та обслуговування.

Придбати або замовити розрахунок промислової мережевої сонячної електростанції потужністю 100 кВт ви можете зв’язавшись із фахівцями нашої компанії

Відправити заявку

Ця сонячна електростанція 100 кВт найбільше підходить для невеликих підприємств (з потужністю електроустановки до 100 кВт і більш-менш стабільним графіком споживання), таких як: пекарні, кондитерські цехи, холодильні камери і т.д. Основні витрати таких підприємств – електроенергія, тому що від неї працює основне обладнання (печі, двигуни, рефрижератори, конвеєрні стрічки та ін.).

Як працює сонячна електростанція для споживання?

Сонячна електростанція 100 кВт з обмеженням потужності призначена для компенсації власного споживання електроенергії підприємством та обмеженням потужності генерації енергії відповідно до потужності споживання електроустановки підприємства. У разі нестачі обсягу генерації електроенергії СЕС або її повної відсутності (тимчасове затінення або темний час доби) електроенергія надходить із зовнішньої електромережі. У такому разі сонячна станція 100 кВт оснащується смарт лічильником, який аналізує споживання із зовнішньої мережі та обмежує потужність генерації сесії, що не дозволяє здійснювати перетікання надлишкової генерації СЕС у зовнішню електромережу. Перевагою даних СЕС є швидка та нескладна реалізація. Відсутність необхідності тривалого та часто невиправданого складного оформлення дозвільних документів, ліцензій на оптовий продаж та договору «Зеленого тарифу». Досить спроектувати, побудувати та ввести в експлуатацію сонячну електростанцію 100 кВт!

 

Графік роботи мережевої СЕС

Сонячна електростанція 100 кВт ​основні характеристики:

 • Доступна ціна та швидка окупність проекту
 • Собівартість 1 кВт електроенергії генерації СЕС 0,70 грн.;
 • Згенерована від сонця енергія використовується підприємством залежно від потужності увімкненого обладнання, а надлишок енергії втрачається і обмежується перетіканням у зовнішню мережу.
 • Компенсація реактивної енергії від включення потужних моторів та насосів (зменшення рахунків за реактив).
 • Швидка інсталяція, що не потребує суттєвої зміни схеми електропостачання підприємства.
 • Мінімальні витрати на обслуговування;
 • Тривалий термін роботи обладнання (ФЕМ до 30 років, інверторів – 15 років).

 

Перший варіант реалізації:

Сонячна станція для бізнесу – це перш за все мережева станція з обмеженням потужності генерації. Основним принципом роботи є обмеження потужності генерації, ви не використовуєте всю можливу генерацію СЕС (є залежність потужності генерації СЕС від власного споживання обладнання), кажучи простою мовою, надлишок обсягів генерації СЕС просто втрачається. Сонячна електростанція на підприємстві – це досить довгострокова інвестиція з окупністю протягом від 3 до 4 років, зекономлені гроші використовуються для підвищення енергоефективності підприємства або модернізації виробництва.

 

Даний варіант реалізації найбільш підходить для промислових бізнесу, у якого денний графік роботи та споживання електроенергії , таким чином денна генерація електроенергії буде споживатися підприємством найбільш ефективно. Також необхідно підкреслити, що в нічний/вечерній час мережева сонячна електростанція з обмеженням потужності не генерує електроенергію і не зможе покривати ваше споживання.

 

Другий варіант реалізації:

Сонячна електростанція 100 кВт для компенсації власного споживання, у цьому варіанті реалізації передбачає укладання договору з енергопостачальною компанією (Net mettering) щодо взаємозаліку електроенергії (за нерегульованим тарифом або за цінами оптового ринку електроенергії лише за наявності оптової ліцензії на право продажу ел. Енергії). Також для цього потрібна модернізація схеми обліку із заміною на двонаправлений електролічильник непрямого включення (ACE 6000) у точці обліку ( нові технічні умови в межах встановленої потужності)
При укладанні цього договору, сонячна електростанція на підприємстві генеруватиме зайву енергію у зовнішню мережу в обідній час і споживатиме її назад у нічний час, у піковий час ранкового та вечірнього навантаження підприємства при недостатній потужності генерації від сонця. На відміну від першого варіанту з використанням обмеження потужності, ви використовуєте всю генерацію СЕС (відсутня залежність генерації СЕС від власного споживання). Такий варіант особливо вигідний, якщо ваше підприємство працює цілодобово і вам потрібна енергія вночі. Слід зазначити, що сонячна електростанція для бізнесу цей варіант є найбільш оптимальним для більш ефективного використання енергії, оскільки відсутня прив’язка потужності генерації СЕС до споживаної потужності електроустановки підприємства. Також є можливість збільшити на 20% потужність генерації мережевою сонячною електростанцією для власного споживання, а значить, і швидше компенсувати вкладені інвестиції.

 

Система онлайн моніторинга  GoodWe SEC 1000

 

Інтелектуальний лічильник енергії здійснює збір та аналіз потужності споживання підприємства та потужності генерації сонячної електростанції для бізнесу в режимі реального часу та передаючи їх на хмарний сервер SEMS. Автоматично регулює вихідну реактивну потужність, коефіцієнт потужності та інші параметри сонячної електростанції, обмежує перетікання надлишкової потужності у зовнішню мережу.

 

 

 

Smart Meter

Сонячна електростанція для підприємства з обмеженням потужності генерації управляється за допомогою смарт метра і вирівнюється зі споживаною потужністю електроустановки в режимі реального часу. Оперативно аналізуючи та порівнюючи основні параметри мережі: напруга, струм, реактивну потужність, коефіцієнт потужності передачі цих даних в логер.

 

 

 

 

 

Сонячна електростанція для власного споживання 100 кВт генерація 139,7 мВт на рік,
що еквівалентно сумі 838 200. на рік (тариф 6грн/кВт.)
Враховуючи щорічні підвищення тарифів на електроенергію та її вартість у 6 грн. окупність інвестицій у СЕС орієнтовно становитиме до 3 років.

 

Лізинг обладнання

Оскільки закупівля основного обладнання займає до 70% фінансових витрат на будівництво СЕС, то Вам надається можливість придбати його в лізинг. Подібні угоди зараз досить популярні та не поступаються формам звичайного кредитування. Ви можете скоротити розмір початкових інвестицій у будівництво СЕС більш ніж у 2 рази.
Лізинг дозволяє експлуатувати обладнання протягом певного договором періоду часу, цей час підприємство виплачує лізинг з допомогою зменшення рахунків на ел. енергію. Сам об’єкт лізингу стає заставним майном до закінчення виплати вартості лізингу.
Ставка придбання обладнання у лізингу становить близько 10-12% річних у євро.
Серед основних переваг лізингу можна назвати те, що придбане обладнання буде застраховано, покупець значно економить обсяги вкладень і підвищує рентабельність свого бізнесу.
Сьогодні послуга лізингу обладнання вважається найбільш оптимальним та вигідним фінансовим рішенням для розвитку та просування вашого бізнесу.

Компанія «Еко Про+» пропонує співпрацю тим клієнтам, для яких у пріоритеті – оптимальне збереження власних коштів, стабільний розвиток власних промислових підприємств.

Надіслати заявку